Home » Sinu esimene samm investeerimisteekonnal

Sinu esimene samm investeerimisteekonnal

Enne kui “Eesmärgipärane investeerimine” raamatu lugemisega edasi lähed, tee läbi allolevad lihtsad sammud.

See võtab kõigest paar minutit. Eriti oluline on see siis, kui sa siiani pole eriti investeerimisega kokku puutunud.

 1. Mine rahafoorum.ee/mintosreg
 2. Kliki “Start Earning
  Mintose ühisrahastusplatvorm
 3. Täida vajalikud väljad ja registreeri omale konto.
 4. Tee vastavalt ekraanil olevatele juhistele €10-20 pangaülekanne oma äsjaloodud kontole.
 5. Vali ülevalt menüüst “Auto Invest” ja kliki “Create new Auto Invest portfolio”, nagu allolevalt pildilt näha.
  Mintos portfolio manager
 6. Seadista omale allolevate tingimustega portfellihaldur (punaste kastidega on märgitud väljad, mida pead muutma).
  Mintose portfellihaldurNB! Hipocredit ja Banknote laenude puhul on kasutusel teistest erinev juriidiline struktuur, mis suurendab investeeringuga seotud riski. Kui sa neist erinevustest aru ei saa, võid kaaluda “Loan originator” valiku alt nende kahe laenupakkuja väljalülitamist.
  NB! Kuna tingimused, laenupakkumine ja investoritepoolne nõudlus on pidevas muutumises, siis võib juhtuda, et sul ei õnnestu ühtegi laenu välja anda. Võid proovida intressi allapoole liigutamist ja/või laenuperioodi pikendamist.
 7. Kliki “Save” ja seejärel “Activate”.
  Mintos - investeeri automaatselt
 8. Niipea, kui sinu ülekanne kontole jõuab, teeb portfellihaldur sinu eest esimese(d) investeeringu(d) tagasiostugarantiiga lühiajalisse laenu.

Palju õnne, said ilusti esimese harjutusega hakkama ja sinust on saanud investor! Ei olnud ju nii keeruline, kui algselt tundus?

Umbes sama lihtsalt ja samm-sammult juppide kaupa teeme sinuga raamatus läbi ka kõik ülejäänud sammud, mis investeerimisega alustamisel läbida võiksid. Praegu aga püüa end natukene tagasi hoida ja ära liigselt siia investeerima hakka. Las esialgu jääb see väike summa.

Mine loe raamatut edasi ja tee ilusti kõik harjutused kaasa.

Need tingimused ei ole kindlasti sobilikud suuremate summade investeerimiseks, kuna ei arvesta sinu riskitaluvuse ega tootluseootustega. Enne kui hakkad siia raha juurde kandma, tööta e-raamat läbi, tee endale selgeks, mida sa teed ja seejärel pane paika seadistused, mis vastavad sinu riskitasemele ja tootluse ootusele.

——————-

Käesolev õpetus on informatiivse iseloomuga ja ei kvalifitseeru mingil kujul professionaalseks finantsnõuandeks. Autor ei vastuta sisu rakendamise ega lugejate tulemuste, kaasaarvatud võimalike kahjude ega viidatud veebilehtede tegevuse või tegevusetuse eest. Igaüks vastutab oma investeeringute eest ise ja peaks vajadusel enne otsuse langetamist konsulteerima asjatundjaga.