Turundajat e-raamatule

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Turundajat e-raamatule

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Tervist,

Mul on valmis kirjutatud üks e-book, mis õpetab kuidas teenida clickbankiga ja veebilehtedega stabiilset sissetulekut. Raamat ise on inglisekeeles ja 50lk pikk. Kui kellegil on mingeid ideid/soovitusi/nõuandeid või soovib olla partner selle turundamisel, siis võiks saata mulle PM. Kuna mul endale ei ole väga aega sellega tegeleda, siis äkki keegi on huviline. Kasumi teeks 40/60 või 50/50...
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: Turundajat e-raamatule

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

Siin kohe esimene küsimus:
Miks need samad partnersaidid, mille toodete müük sulle edu on toonud selle sama tehnikaga mida raamat sisaldab, ei sobi sinna müüki panna?
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Turundajat e-raamatule

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

kullaotsija kirjutas:Siin kohe esimene küsimus:
Miks need samad partnersaidid, mille toodete müük sulle edu on toonud selle sama tehnikaga mida raamat sisaldab, ei sobi sinna müüki panna?
Partnersaitide all mõtled sa vist Clickbanki? Olen mõelnud sellepeale, kuid ei näe väga mõtet sellel. Seal on ca. 100 erinevat MMO toodet (make money online) ja enamus pro vendorid kulutavad juba prelaunchi peale kümneid tuhandeid dollareid, seega konkurents on seal ikka väga tugev. Hetkel teen ühte teist toodet clickbanki ja annan huvilistele ka teada kuidas läheb.
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: Turundajat e-raamatule

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

Sina ei näe mõtet sealtkaudu turustada sealse samaväärsete toodete konkurentsi tõttu...
Kui nüüd siin võtab keegi asja käsile siis sama tulemus ju kokkuvõttes.
Kampaania ettevalmistus ning kui trafficut tegema hakkad siis tuleb välja et lõppunktis ehk tarbija juures ikka samaväärne konkurents teiste samaväärsete toodete näol.
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: Turundajat e-raamatule

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

Ainus argument mida aktsepteerin on, et sul ei ole aega:)
Mis kujul su raamat on?
Kas on bannereid või veel miskeid riistu selle tutvustamiseks juba olemas ?
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: Turundajat e-raamatule

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

midagi sellist sobib e-raamatu müügiks teha

Kood: Vali kõik

https://fastmoneyplan.com/
huviline hüppab sisse emailiga nähes hinda 0.00$
siis saad juba ta oma listi
seejärel annad rohkem infot ja paned infoga kaasa asja kogu hinna
ning intregeerid samasse kohta ntx PP makse võimaluse
Vasta