Home » Investeerimine: raha sinu eest tööle » Jaak Roosaarega suurte tehinguteni
 

Jaak Roosaarega suurte tehinguteni

Seoses “Eesmärgipärane investeerimine 2.0” peatse valmimisega otsustasime korraldada kampaania, mille raames kingime osalejatele ohtralt vingeid auhindu. Samal ajal soovime anda tagasi ka Eesti investeerimiskommuunile läbi selle, et tutvustame väärt tegijate ettevõtmisi ja võimalusi, kuidas sina sellest kasu võiksid saada.

Antud artikkel on osa sellest Eesti investeerimismaastiku arendamisse olulise panuse andnud tegijate tutvustavast postitusteseeriast. Üheskoos jõuame kiiremini ka minu suuremaks eesmärgiks võetud sihini, kus vähemalt iga teine Eesti pere hakkab tegema aktiivseid samme parema finantsilise tuleviku nimel.

motionmailapp.com

Osale tasuta kampaanias ja võida auhindu

Eesmärgipärane Investeerimine

Kui ma kunagi “Eesmärgipärane Investeerimine” e-raamatut kirjutama hakkasin, võtsin omale eesmärgiks panna kokku selline raamat, mida mina oleksin tahtnud oma investeerimisteekonna alguses lugeda.

Nimelt, maailmas on kahte liiki inimesi – need, kes jagavad inimesi kaheks ja need, kes seda ei tee. Mina vähemalt siin postituses teen:

  1. Osad inimestest vajavad inspireerivaid lugusid ja suure pildi ideid, et tegutsema asuda.
  2. Teised aga otsivad võimalikult konkreetseid samm-sammulisi juhiseid, kuidas enda jaoks mingit uut asja teha.

Reaalselt jääme kõik ilmselt kuhugi sinna kahe variandi vahele ning olenevalt teemast ja olukorrast ka kasutame nii üht kui teist lähenemist rohkem.

Mina otsisin investeerimise puhul pigem seda teise punkti lahendust ja panin tähele, et seda teevad ka päris paljud teised inimesed. Sellepärast saigi “Eesmärgipärane Investeerimine 2.0” kirjutatud just selle fookusega, et anda kätte väikeste sammude kaupa võimalikult konkreetsed tegevused, mida järgides saaks ka täielik võhik oma esimesed investeerimistehingud tehtud.

Muidugi esimene osa raamatust keskendub suure pildi ideedele ja mõtteviisi arendamisele, mis investeerimisel heaks ja oluliseks vundamendiks on, aga põhifookuseks on siiski viia sind esimestest tehingutest läbi, nii et ei oleks kusagil võimalik kasutada vabandust, et sa ei tea, mida edasi teha.

Rikkaks Saamise Õpik

Kui sa ei tea Jaak Roosaaret, siis:

  1. Kuula meie kunagist RahaRaadio intervjuud temaga:

  2. Ilmselt ei ole sa just väga palju eestikeelset investeerimisalast infot lugenud ega otsinud.

Jaak Roosaare - Rikkaks Saamise ÕpikKui sa selle intervjuu nüüd ära kuulasid, siis peaks sul olema küllaltki hea ülevaade, kes Jaak on ja millega ta tegeleb, nii et ma pikalt sellel rohkem ei peatu.

Toon lihtsalt välja, et ta on kirjutanud raamatu “Rikkaks Saamise Õpik“, milles on ohtralt näiteid ja lugusid edukatest ja mitte nii edukatest investeeringutest erinevatesse varaklassidesse.

Minule tundus see lugedes ideaalne raamat eespool mainitud esimest tüüpi inimesele, sest need näited ja lood tekitasid tahes-tahtmata soovi ka ise tegutsema asuda ning panid unistama, et kunagi hakkan ka mina sarnaselt suurte summadega tehinguid tegema.

Selles mõttes on “Eesmärgipärane Investeerimine 2.0” ja “Rikkaks Saamise Õpik” teineteisele väga mõnusaks täienduseks. Kui tahad uut motivatsioonisüsti ja suuremate sihtide seadmiseks inspiratsiooni, siis tee RSÕ lahti ja loe mõne põneva tehingu kirjeldusi või mõne inspireeriva investori lugu.

Kui nüüd aga motivatsioonisüst on olemas ja ei oska seda kuidagi tegudesse panna, siis võta “Eesmärgipärane Investeerimine 2.0” ette ja hakka sammhaaval astuma. Peale esimesi tehinguid on järgmised juba tunduvalt kergemad tulema.

Võida omale Rikkaks Saamise Õpik

Võida omale RSÕ

Jaak Roosaare on mees, kes on andnud ilmselt ühe suurima panuse eestlastele investeerimismaailma tutvustamisel ja kes jätkab seda aktiivselt ka edaspidi läbi oma raamatute, blogi ja erinevate koolituste. Kuuldavasti on ta kohal ka Investeerimisklubi korraldatavatel suvepäevadel.

Sellepärast on mul väga hea meel teada anda, et Jaak on “Eesmärgipärane investeerimine 2.0” kampaanias osalejatele ka omalt poolt välja pannud:

Jah, sa lugesid õigesti – lisaks “Eesmärgipärane investeerimine 2.0” e-raamatutele ja erinevate investeerimisürituste piletitele, läheb osalejate vahel loosi veel kuus vinget investeerimisraamatut!

Pane ennast tasuta kampaaniasse kirja

NB! Otsustasime kampaania tähtaega pikendada kuni 15. juunini. Osaliselt seetõttu, et nii paljud on oma õla kampaaniale alla pannud, et muidu ei jõuaks kõiki auhindu sedasi välja kuulutada. Teisest küljest aga sellepärast, et mul kahjuks hetkel silmad ei võimalda väga pikalt arvutis olla. Seetõttu e-raamatu uuendamise protsess liigub esialgselt plaanitust omajagu aeglasemalt.

Vaata ka teisi artikleid samast seeriast:

Liitu 5000+ lugejaga

Saad teavitusi uutest ja populaarsematest artiklitest.

Me ei saada sulle spämmi. Saad igal ajal meililistist lahkuda. Powered by ConvertKit

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga