Home » Investeerimine: raha sinu eest tööle » Kuidas RahaFoorumi abiga finantsilist olukorda parandada?
 

Kuidas RahaFoorumi abiga finantsilist olukorda parandada?

Üks RahaFoorumi lugeja küsis üldisemalt nõu, kuidas oma finantsilist olukorda parandada ja üllatusin isegi, et tegelikult on RahaFoorumis selle kohta info saamiseks üsna palju erinevaid võimalusi. Toon siin mõned neist võimalustest välja.

1. Võib seda infot leida siit blogist.

2. Saab samamoodi valitud infot omale meili peale tellida, kui ennast meililisti kirja panna. Lisaks on võimalik läbida ka tasuta finantseesmärkide treening, kui paned siin registreerudes vastava linnukese.

3. Piisava huvi puhul korraldan koolituse, kus räägin psühholoogilisest aspektist rahateemadega seoses ehk sisuliselt sellest, mis meid takistab oma finantside korda saamisel kõige enam:
http://rahafoorum.ee/RPK

4. Lisaks on kõigil võimalik tasuta osaleda iganädalasel finantstreeningul:
http://rahafoorum.ee/iganadalane-finantstreening/

5. Üsna vähese ajaga ja kerges formaadis on võimalik tasuta Rikkuse ennetamise õpiku abil selgeks saada kõige tüüpilisemad vead, mida inimesed teevad, et oma finantsseisu ära rikkuda:

Rikkuse ennetamise õpik – RahaFoorum.ee

6. Võimalik on üsna väikese summa eest soetada Eesmärgipärase investeerimise e-raamat, kus palju teoreetilist teadmist investeerimisest ja sellega seotust, millele järgnevad praktilised harjutused iga sammu kohta, mida vaja teha, et saada täielikust võhikust investoriks:
https://rahatasku.ee/

7. Lisaks jagan jälgijatele infot ja mõtteid ka erinevates sotsiaalmeediakanalites:

Google+     Facebook     Twitter     Youtube
Suure saladuskatte all võin öelda, et sellega asi kindlasti ei piirdu ja tuleb võimalusi juurde, aga olin üllatunud, kui palju neid tegelikult juba on. Lihtsalt võta kätte, vali siit üks või mitu võimalust ja hakka pihta.

***

Milline variant neist sinu jaoks siiani kõige kasulikum on olnud?

4 kommentaari

 1. Comment by Vaiko:

  Inimesed ei viitsi süveneda ja tahavad kiirelt asja kätte saada. Olen murdnud pead, et peaks välja mõtlema uue teenuse, mis aitaks inimesed inesteerimismaailma aga siis peaks olema neile mingi pullet proof tagatis:D. Lihtsamalt öeldes, “tuleb neilt raha käest ära võtta ja nende eest või volitusel õigeid otsuseid ise teha”, ala nagu fondid teevad.

 2. Comment by Liis:

  Avastasin RahaFoorumi augusti lõpus. Vaatasin veidi ringi ja ausalt öeldes tekkis mul isegi väike segadus, et mis kanaleid pidi edaspidi infot saada. Nüüdseks hakkab õnneks minu enda jaoks kõige efektiivsem kanal välja tulema. Ja Facebook ei ole teps mitte nr 1. Hoopis RSS ja siis e-mail.

  • Comment by Taavi Pertman:

   Ahjaa, RSS-voo unustasin isegi lisada, kuigi ise loen ka kõiki blogisid pigem selle kaudu.

   Facebook ei ole tegelikult enam eriti hea kanal ka saitide jaoks, kui just tasulist reklaami ei tee. Heal juhul jõuavad RahaFoorumi facebooki seinale tehtud postitused ca 1/3 inimesteni ainult, kes selle lehe meeldivate sekka on pannud. Mitte just kõige suurem tõenäosus infot näha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga