Home » Esimesed sammud: raha kogumine, eelarve, säästmine » Kiiresti rikastumise skeemid » 4 küsimust binaarsete optsioonidega kauplemisest
 

4 küsimust binaarsete optsioonidega kauplemisest

Selles postituses otsustasin ette võtta korraga neli lugeja küsimust, sest:

  1. mõnigi neist küsimustest on juba pikemat aega järjekorras olnud,
  2. nii jõuan rohkematele küsimustele vastatud ja
  3. need küsimused on kõik omavahel üsna tugevalt seotud.

Martingale ja binaarsed optsioonid

Esimese küsimuse küsis Rainer:

Martingale süsteemiga oleks hea panustada binaarsesse investeerimisse? –Rainer

Kes ei ole kursis, siis Martingale süsteem kujutab endast 18. sajandi Prantsusmaalt pärit panustamismustrit, milles iga kaotuse korral kahekordistatakse oma eelmist panust, et siiski kaotus tagasi teenida.

Selline skeem töötab teoreetiliselt maailmas, kus:

  1. Sul on lõputu hulk raha. Ei, mitte paarkümmend tuhat või isegi mitte paar miljonit eurot, vaid mingi lugematu arvu nullidega number, mida mitte kellelgi maailmas pole, sest vastasel korral sa siiski kaotad.
  2. Sul on lõputu hulk aega, sest iga panustamisseeria lõppeb maksimaalselt selle pisikese $1-suuruse võiduga (eeldusel, et esimene eeldus on täidetud, mida ta nii või naa ei ole).
  3. Sul on võimalik lõputult suurendada oma panuseid. Mida reaalsuses ei ole, sest üldiselt on ülemine piir panuste tegemisel ees, nii et isegi lõputust kogusest rahast ei piisaks.
  4. Tegemist on nullsumma mänguga, kus võidu- ja kaotusevõimalus on 50/50. Binaarsete optsioonide ega ka kasiinomängude korral see nii ei ole. Esiteks, ei saa sa võidu korral üldiselt 100% kasumit, vaid mingi väiksema protsendi. Teiseks, ei ole tõenäosus, et sa õigesti arvad, tingimata mitte 50/50, vaid ilmselt omajagu väiksem, kuna pead panustama, kas hind tõuseb teatud summast üles- või allapoole mingi lühikese ajavahemiku jooksul.

Lühidalt öeldes on vastus ei. Selle süsteemiga ei ole hea mitte kuhugi mitte kunagi panustada. Isegi teoreetilise mudeli peal lõpetad üldiselt raha kaotamisega. Unusta see lihtsalt ära ja kui keegi seda kuskil mainib, siis saada see inimene pikalt.

Martingale ja muude süsteemide kohta loe lisa siit postitusest.

Kuidas mõni suudab enamus kordadest siiski täppi panna?

Tere! Mina ka tegelen options24 – ga ja olen teiega nõus, et see on rohkem õnnemäng. Samas account manager räägib pidevalt, et teadmised on jõud ja tuleb rohkem õppida, siis ka teenib. On inimesi, kes suudavad oma teadmiste põhjal ka 60seki jooksul enmus kordadest täppi panna. Kuidas see siis võimalik on?

Siinkohal ei maksa ära unustada, kes sellele account managerile palka maksab. Lühidalt öeldes sina, kui sa seal “mängid”. Mida rohkem sina panustad, seda rohkem saab ka tema raha ehk suure tõenäosusega ajab ta sulle lihtsalt udujuttu, aga võib-olla on ta ka ise sama sinisilmne ja usub seda juttu, sest on kunagi paar korda olnud nö õnnelikke seeriaid.

See viimane on ka peamine põhjus, miks inimestel sõltuvus erinevatest asjadest tekib, et nad saavad mõnikord juhuslikult premeeritud ning siis tekib lootus, et ehk saab veel.

Selle 60 seki jooksul enamus kordadest täppi panemise osas on paar võimalikku stsenaariumit:

  1. See on ilus müügimöla, millel puudub reaalsusega igasugune seos ja kui sa ei ole reaalselt seda inimest seda järjepidevalt ja korduvalt tegemas näinud, siis tõenäoliselt on antud juhul ka selle stsenaariumiga tegu.
  2. Kui sa oled mingit videot näinud (üldiselt need skeemitajad nii palju vaeva ei viitsi siiski näha), siis sellist videot pole ka väga keeruline teha. Piisab sellest, kui piisavalt palju tehinguid linti võtta ja siis sinule seda ühte seeriat näidata, kus hästi läks. Sedasi võid teoreetiliselt ka video teha sellest, kuidas sa 25 korda järjest kulli ja kirja visates kulli saad (võib muidugi üsna mitu päeva aega võtta, kui õnne pole).
  3. Videot ei tohiks ka eriti keeruline võltsida olla, kui enda tarkvara peal seda teha…

Igal juhul on alati tulemus üks – sina kaotad raha.

Sellist inimest, kes reaalselt suudaks jätkusuutlikult seal kogu aeg õigesti ennustada, ei eksisteeri. Äärmisel juhul võib olla selline inimene, kes panustab ainult teatud sündmuste või mustrite ajal ja siis ehk jääb kuidagi hea õnne korral ka plussi, aga eeldan, et sellise kauplemise jaoks vajalike teadmistega inimene oma aega sellise hasartmängu peale ei raiska.

Kas tasub 24Optionsile oma dokumendi koopiad saata?

Tere, mängisin samuti Option24.com-is, kuna minu konto blokeeriti, siis nüüd konto taastamiseks küsitakse mult id kaardi koopiat ja krediitkaardi koopiat. Kas sellise info saatmine sinna on mõttekas? või pigem loobuda oma rahast mis seal on?

Alustuseks, tunnen kaasa, et sa sellise rumaluse otsa üldse sattusid ja oma raha sinna kandsid.

Kui nüüd aga küsimuse juurde minna, siis mina isiklikult ei saadaks. Kas konto pandi blokki mingil konkreetsel põhjusel? Ehk kas rikkusid mingisuguseid tingimusi või reegleid, mis andis neile õiguse sinu konto ära blokeerida (tegid mitu kontot nt, et mingit boonust saada vmt?)?

Kui ei, siis nõuaksin lihtsalt raha tagasi ja kui võimalik, siis vaidlustaksin sinna kontole sissemakse (näiteks PayPali ja krediitkaarditehingute korral peaks üsna lihtne olema), et raha tagasi saada.

Miks ma dokumente ei saadaks? Sest nendega on võimalik kõiksugu jamasid korraldada ja ausaltöeldes ei ole binaarsete optsioonide maaklerid eriti usaldusväärne punt. Eriti arvestades, milliste valede ja petuskeemidega nende kaasturundajad tegelevad ning kui külma närviga neil sellest ükskõik on (või tõenäoliselt ehk isegi aitavad sellele kaasa…).

Teisisõnu, nende ärimudeliks on inimeste petmine. Selles valguses ei tundu mulle eriti mõistlik saata neile enda dokumente, mis võimaldaksid identiteedivargust ja minu raha eest ostude sooritamist. Olgu nad kasvõi kuskil registreeritud.

Mille poolest erineb allolev program lihtsast binaarste optsioonidega kauplemisest?

Tere, Mille poolest erineb “Larry’s Cash machine” programm tavalisest binaarsest kauplemisest? -Karolin

Selles “programmis” nad räägivad lihtsalt ilusat müügijuttu selle kohta, et binaarsete optsioonidega on võimalik suuri summasid teenida ja siis tahavad, et sina liituksid mõne maakleri kontoga nende affiliate lingi kaudu.

Maakler maksab neile sinu liitumise eest korraliku summa, sest nad teavad, et suurem osa liitujaid paneb korraliku summa sisse ja kaotab selle ära (loe, maksab maaklerile reklaamikulu tagasi ja üsna korralikult pealegi).

Nende maaklerite seisukohalt, mida parema vale need saidid sulle kokku valetavad, seda kasulikum on, sest seda suuremaid summasid inimesed tõenäoliselt kontole kannavad ja ära kaotavad.

Kõik peale sinu teenivad mõnusalt raha. Sina aga maksad selle lõbu kinni.

Kirjutasin kunagi sarnasest skeemist lähemalt ka siin postituses.

Ühtlasi piisab ka sellest, kui google-s otsida selle skeemi nimega, et leida üles suhteliselt kohe esimestel kohtadel sellised ülevaated selle skeemi kohta, mis ütlevad suht otse välja, millega tegu:

Kui tahad binaarsetest optsioonidest natukene rohkem lugeda, siis kirjutasin mõnda aega tagasi sel teemal ülevaate, kus rääkisin natukene ka optsioonidest üldisemalt.

Kui aga oled hasartmängudest tüdinud ja tahad teha mõne reaalse investeeringu, mis sulle ka tulu teenib, siis alusta investeeringust iseendasse.

Jaga oma arvamust!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.