See on arusaadav, kui sa pole muutuseks valmis…

…aga olen üsnagi veendunud, et see ei ole tingitud sellest, et tegemist oleks sinu jaoks parima otsusega. Pigem on minu kogemuse põhjal siin küsimus mõnes hirmus, teadmatuses või arvamuses, et kunagi tulevikus tuleb selleks parem aeg.

Need on kõik teemad, millega me antud videode raames ka tegeleme, nii et kindlasti ei ole nende küsimuste ära lahendamine eelduseks, et meiega liituda.

Samuti julgen üsna veendunult väita, et paremat aega ei tule. Parim aeg oma rahaasjade kordaseadmiseks ja investeerimisega alustamiseks oli 10 aastat tagasi. Teine parim aeg on aga täna.

Tean tänaseks sadu investoreid ja pole kordagi kuulnud kedagi ütlemas, et ta kahetseb, et hiljem ei alustanud. Isegi need inimesed, kes 2007.-2008. krahhi ajal tugevalt raha kaotasid ja siiani edasi investeerimisega tegelevad, ei ole alustamist kahetsenud.

Samas on peaaegu eranditult kõik kahetsenud, et nad varem ei alustanud ja sinuga sarnaselt seda edasi lükkasid.

Seega on sinu otsustada, kas tahad kahetseda, et alustamist edasi lükkasid või siiski võtad julguse kokku ja liitud meiega?

Muidugi sina võiksid enne alustamist ennast natukene harida ja teiste vigadest õppida, et ise samamoodi raha kaotama ei peaks. Seda sulle pakutud videode raames me ka teeme.

Kui said siiski julgust juurde ja tahad meiega liituda, siis mine tee uuesti see meil lahti, kust sa siia jõudsid ja mine vali, et soovid oma elus muutusi ellu viia. Seejärel oled kirjas ja saad meiega liituda.

Kui aga millegipärast otsustad siiski meiega mitte liituda, siis tee vähemalt järgmised sammud kaasa, et saaksid vähehaaval omas tempos enda teekonnal edasi liikuda:

Samm #1

Liitu meiega RahaFoorumi kommuunis ja/või RahaFoorumi foorumis, sest need on parimad kohad, kus vajadusel küsimusi küsida ja mõttekaaslastega suhelda.

Samm #2

Lisa minu meiliaadress oma kontaktide hulka, et kirjad kindlasti ikkagi kohale jõuaksid. Vaata Gmaili, Outlooki ja Yahoo juhendeid näiteks siit.

Samm #3

Telli RahaRaadio saated omale läbi iTunesi või mõne androidi äpi. Seal räägime paljudest investeerimisega ja rahaasjadega seotud teemadest, mis on sulle sinu teekonnal toeks.

Loodetavasti leiad endas peagi julguse, et meiega siiski taaskord liituda.

%d bloggers like this: