Home » Investeerimine: raha sinu eest tööle » Võida TASUTA “Eesmärgipärane investeerimine 2.0”
 

Võida TASUTA “Eesmärgipärane investeerimine 2.0”

Alustava investori käsiraamat "Eesmärgipärane investeerimine 2.0"Päris pikka aega olen tegelenud oma e-raamatu, “Eesmärgipärane investeerimine”, uuendamisega. Kuigi seal ei ole varsti vist ühtegi rida või lauset, mis vähemal või rohkemal määral ei oleks uuendatud, siis peamine mõte ja eesmärk on raamatul endiselt sama.

See on teos, mille võiks investeerimismaailmas täielik võhik kätte võtta, ning peale läbilugemist ja harjutuste kaasa tegemist, on temast raamatu lõpuks saanud investor, kellel esimesed tehingud selja taga ja edasiseks vajalikud baasteadmised kergelt väikeste sammude kaupa omandatud.

Mõned väljavõtted senisest lugejate tagasisidest:

 • See raamat on väga innustav! Pani mitmeid asju ringi mõtlema.”
 • Algajale hästi selgesti punkt punkti haaval välja toodud, mida alustamiseks tegema peaks.”
 • Andis julgust investeerida.”
 • ”Kuna minul ei ole pensionifondi ja olen otsustanud teha endale ise fondi, siis sain Teie raamatust kinnitust, et olen siiski õigel teel.”
 • ”Taavi suutis mulle seni keerulisena tundunud investeerimise väga lihtsaks teha. RahaFoorumi kogukonnaga liitumine oli mu parim uusaasta kink.”

Osale kampaanias ja võida e-raamat TASUTA

“Eesmärgipärane investeerimine 2.0” on jaotatud kolmeks osaks:

I osa – Investeerimine kui mõtteviis:

 • Saad teada, mis on investeerimine.
 • Saad aimu, miks investeerimine üldse oluline on ja milleks seda tegema peaksid.
 • Õpid laiemalt ka igapäevast raha kasutamist vaatama läbi investori pilgu.
 • Avastad, et tegelikult oled juba mitmeid investeeringuid teinud, olenemata, kas sa sellest teadlik oled või mitte.
 • Mõtteviisi muutus aitab hakata nägema investeerimisvõimalusi seal, kus sa seni neid ei näinud.

II osa – Praktilised sammud investoriks saamiseks:

 • Tuvastad ja sead väga lihtsate harjutuste abil enda jaoks kõige olulisemad finantseesmärgid ja -unistused.
 • Saad teada, mida nende eesmärkide saavutamiseks teha on vaja ehk kui palju sul näiteks igakuiselt kõrvale oleks vaja panna.
 • Avastad väga lihtsa eesmärgipärase eelarvestamise abil, kuidas oma rahakotist/pangakontolt investeerimiseks raha saaksid leida, ilma et see sinu elukvaliteeti drastiliselt muudaks.
 • Leiad mitmeid mõtteid ja võtteid, kuidas investeerimiseks kasutatavat summat soovi korral tugevalt suurendada.
 • Õpid, mida olemasolevate laenudega peale hakata, kui sul neid on.

III osa – Investeerimine praktikas ehk sinu esimesed tehingud:

 • Õpid selgeks olulisemad investeerimise põhitõed.
 • Tutvud põhjalikumalt 3 erineva viisiga, kuidas väiksemate ja veidi suuremate summadega investeerimisega alustada. Põgusalt mainime ka mitmeid teisi võimalusi.
 • Saad detailsed juhised, kuidas nende kolme viisiga alustada. Selle info abil oled võimeline oma esimesed tehingud ära tegema ning investeerimisportfelli ehitama hakkama.
 • Lisaboonusena saad teada ka põhilised nüansid, mida era- ja juriidilise isikuna erinevate investeeringute puhul silmas tuleks pidada.

Boonused:

 • Abimaterjalid, tööriistad ja lisalugemise viited internetis, mille abil saad oma teadmisi veelgi rohkem avardada ja oskusi täiendada.
 • Eeltellijad saavad boonusena tasuta liikmelisuse privaatsele kinnisele Facebooki grupile, kus saad arutada raamatus käsitletud teemadel, jagada oma edusamme ja saada raskematel hetkedel tuge ja inspiratsiooni teiste samal teekonnal olijate käest. Samuti püüan ise seal grupis tekkinud küsimustele vastavalt võimalusele aktiivselt vastata ning hoida sind kursis, kui lisamaterjalide all mõni täiendus toimub jmt.

Hetkel käib raamatu kallal veel aktiivne uuenduskuur, mille osas sisetunne ütleb, et hiljemalt juuni teiseks või kolmandaks nädalaks võiksime sellega valmis saada!

Kampaania

Et aga tehtud tööst võimalikult palju kasu oleks ja jõuaksime rohkemate inimesteni, kui ma üksinda suudaks, on meil sinu abi vaja, et sõnumit levitada.

Aita sõnumit levitada ja võida vingeid auhindu

Loodan, et olen aastatega võitnud sinu usalduse ja suutnud luua piisavalt väärtust, et sa teeksid seda ka niisama, aga tahan sind sellegipoolest ka tänada.

Palun pane ennast kampaaniasse kirja ja levita seda linki ja e-raamatu kohta käivat infot võimalikult paljude inimeste seas.

Mida rohkem huvilisi kirja saab, seda kasulikum nii sulle (saad võita vingeid auhindu ja võimaluse soetada e-raamatu soodsamalt) kui ka meile (saame aidata tunduvalt rohkematel inimestel investeerimisteekonnaga alustada või seda edukamalt jätkata).

Raamatu hind, millega kampaanias osalejad seda soovi korral osta saavad, muutub vastavalt osalejate arvule ja seda seisu uuendan jooksvalt läbi Facebooki:
– 100 huvilist: €15 (tavahind €17.99)
– 500 huvilist: €10
– 1000 huvilist: €5
– 2500+ huvilist: Eesmärgipärase investeerimise e-raamat on kõigile nimekirjas olijatele TASUTA!

Lisaks loosime iga 50 osaleja kohta välja ühe “Eesmärgipärase investeerimise 2.0” e-raamatu tasuta.

Et sul oleks natukene rohkem ka isiklikku huvi mängus, siis iga sinu kaudu meieni jõudnud liituja eest saad loosimises 5 lisahäält, nii et tõenäosus auhindu võita suureneb märgatavalt.

Kui sellest veel väheks jääb, siis loosime iga 250 liituja kohta ka ühe tasuta ühisrahastuse videokoolituse paketi välja (tavahind €69).

Ühisrahastuse koolitus juba olemas? Kuidas oleks mõnusa seltskonna, sauna ja grilliga investeerimishuviliste inimeste seas? Juba läheb? Kui saame vähemalt 1000 huvilist kokku, siis koostöös Investeerimisklubiga loosime kõigele lisaks ühele õnnelikule veel TASUTA pääsmed kahele 1.-2. juulil toimuvatele investorite suvepäevadele Investcamp (hind €120-€150, väärtus hindamatu).

Selline asi läks juba korda, aga kuupäevad mitte kuidagi ei sobi? No hea küll, iga 500 liituja täitumise puhul kingime ühele õnnelikule tasuta pääsme mõnele Investeerimisklubi regulaarsetest üritustest Tallinnas või Tartus 2016. aasta jooksul. Neil üritustel saad õppida kõikvõimalike investeerimist puudutavate teemade kohta ning kutsutakse külla huvitavaid esinejaid ja vestluskaaslasi (seni toimunud ürituste ja lähiajal tulevate kohta infot leiad Investeerimisklubi Facebooki lehelt).

Oled naine, kes tahaks sellistel üritustel käia küll, aga tunneksid ennast märksa vabamalt kui saaksid neil teemadel vestelda pigem teiste naiste seas? Või oled üritanud korduvalt saada oma naist huvituma investeerimisest, aga siiani pole sul kuidagi õnnestunud temas huvi tekitada? Ehk on abi sellest, et loosime iga 500 liituja kohta välja ka ühe tasuta pääsme Naisinvestorite klubi üritusele? Naisinvestorite klubi on seadnud oma eesmärgiks suurendada just naisinvestorite hulka Eestis.

Ikka veel vähe? Natukene ahneks ei lähe? No okei…vaatame aja jooksul, kui edukalt sa sõnumit levitada aitad ja kui tulemus mind üllatab, siis mõtlen midagi juurde ja üllatan sind ka 😉
Viime investeerimise massidesse

P.S. Ära palun mingeid lollusi tee ja mitme e-mailiga enda lingi kaudu registreeruma hakka jmt, sest:
1. Kui sinu tänu selle eest, et oleme sulle nii palju vingeid auhindu kokku toonud, on osalejatele sedasi keerata, siis sa võiksid minna nurka häbenema ning palun ära rohkem RahaFoorumit loe.
2. Arvesse lähevad ainult reaalsed inimesed. Igasugused petmiskatsed lõppevad ilma vaidlustamisvõimaluseta lihtsalt disklahviga.

Sa eeldad, et meie oleme ausad ja jagame ilusti lubatud auhinnad välja. Ole sina ka aus, et saaksime seda võimalikult vähese vaevaga ja õiglaselt teha.

Jaga oma arvamust!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.