Home » Tulude suurendamine: ettevõtlus, lisatöö, produktiivsus » Eksperimendi ülevaade
 

Eksperimendi ülevaade

Vahepeal on aastaarv vahetunud ja kõige scamiohtlikum periood mööda saanud, nii et täitsa sobilik aeg teha väike vahekokkuvõte senisest käekäigust selle GPT eksperimendiga.

Klikkinud olen üpriski kohusetundlikult ja algusaegadest alates on vahele jäänud mõni üksik päev. Hetkeseis on uhkes miinuses, mis näitab, et sellise lähenemise puhul, kus referrale rentida ja direct reffide otsimise peale väga palju ei panusta, ei ole, vähemalt esimeste kuude jooksul, mõtet suuri kasumeid lootma hakata.

Summadest rääkides

Hetkeseis on umbes -$160 ning selle hulgas on ka $11 PTP peale kulutatud summa (vastavalt foorumis olnud õpetusele, mis ei tundu kuidagi töötavat lubatud mahus).

Suurim osa sellest kahjumist on cashiumi peal, kust seda raha ilmselt nii palju tagasi ei tule, et plussi jõuda või kui tuleb, siis väga pika perioodi peale. AlertPay millegipärast ka ei reageerinud selle dispute peale.

Neobuxi katsetus reffidega oli mõttetu raiskamine, mida oleks saanud väikese uurimistöö tulemusena vältida, kuid õnneks saab järgmise väljamaksega (kui selleni ükskord jõuab) juba plussi. Eriti suurt teenistust loota pole muidugi, kuna nende 100 renditud refi seas tundus olevat vaid üks reaalne refferral, kes ka klikib ja kasu toob.

OnBuxis ja BuxifYs on lootust järgmise väljamaksega jõuda kasumisse, BuxJunctionis lõppeb esimene upgrade ilmselt väikese kahjumiga ning cashiumiga on lood kõige kehvemad. Kuigi nagu näha, siis uus admin vähemalt hetkel maksab, kuna sain esimese väljamakse sealt kätte, nii et ehk annab vähemalt mingigi osa kahjumist tagasi saada.

Kontode seis

  • Neobux

Referrale

Direct: 4 (neist vaid 1 tundub olevat vahelduva eduga aktiivne)

Renditud: 1

Membership: Standard

  • BuxifY

Referrale: 54 (mõned direct, ülejäänud ostetud)

Membership: SILVER

  • Cashium

Referrale

Direct: 1 (klikkis 1 päeva)

Renditud: 100 (enamik kahjumis)

Membership: Discoverer

Purchase balance: $21

Reserve balance: $52

  • BuxJunction

Referrale: 1 direct (tegi 8 klikki kunagi ammu)

Membership: iron

  • OnBux

Referrale

Direct: 3 (neist 2 aktiivsed)

Renditud: 540 (keskmine ~1.20)

Membership: Golden

Mis edasi?

Kuna sain ootamatult juba uuesti kutse kaitseväe kordusõppustele, siis läheb lõputööga lähiajal veidi kiiremaks, kui ma ootasin, mistõttu jääb selle ettevõtmisega tegelemiseks veidi vähem aega.

Samas plaan on endiselt selline, et juba tehtud investeeringute pealt kasumisse jõuda ja siis juba ainult seda kasumit uutesse programmidesse investeerida ja seeläbi “vara” kasvatada. Eks näis, kuidas sellises pidevalt pankrotistuvate ja uute saitide tekkimisega valdkonnas see strateegia töötab.

Endiselt olen tänulik kõigile, kes minu refiks liituvad ja eksperimendi õnnestumisele (lõppegu see siis kasumis või kahjumis) kaasa aitavad.

silver

Jaga oma arvamust!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.