Home » Tulude suurendamine: ettevõtlus, lisatöö, produktiivsus » Eksperiment 1 – GPT
 

Eksperiment 1 – GPT

Eksperiment

Kuigi eelmine postitus GPT kohta erilist tagasisidet ei saanud, näitavad küsitluse tulemused siiski, et GPT on siinsete kasutajate seas palgatöö kõrval populaarseim viis raha teenimiseks. Samu järeldusi võib teha ka foorumi aktiivsuse põhjal.

Seega otsustasin asja käsile võtta ja lõplikult selgeks teha, kas on võimalik ka sellega teenida või raiskavad tõesti suurem osa siinseid inimesi oma aega, kuna ei julge oma mugavustsoonist välja minna ning võõramate asjadega tegeleda.

Ülesehitus

Alustasin mõnda aega tagasi paari PTC lehega peale. Üritan valida usaldusväärsemaid saite, mis on juba mõnda aega töös olnud ja usaldusväärselt kasutajatele makseid teinud ning omavad potentsiaali ka veidi kauem elus püsimiseks.

Vastavalt saidile, teen ka investeeringuid referralite ja upgradede ostmiseks ning aeg-ajalt lisan uusi saite juurde, kui võimalus tekib.

Eesmärk

Eesmärk oleks jõuda vähemalt $200 kasumini kuus, ilma et selle peale eriti rohkem kui 30 min – 1h päevas kulutaks (1h puhul tuleks tunnipalgaks siis ca 70 EEK).

Selle summani loodan jõuda hiljemalt 2011. aasta jaanuari lõpuks, kuigi vahepeal tulevad pühad võivad paraku segama hakata.

Hetkeseis

Alustasin hetkel selliste saitidega ja üritan vastavalt tuludele vaikselt nimekirja kasvatada:

  • cashium
  • neobux
  • buxify
  • onbux
  • buxjunction

Kõrvaleksperimendina katsetan natukene ka kasutaja otukas poolt kirjutatud PTP õpetuse alusel veidi PTP võimalusi teenimiseks. Eks annan ka teada, kuidas see lõppeb.

Ootused

Loodan selle ettevõtmise puhul teie kõigi toetusele (sh ka nende, kes ei tegele PTC’dega), et lõppkokkuvõttes saaks kindlalt öelda, kas on mõtet selle valdkonnaga tegeleda või tuleks suure kaarega eemale hoida sellest. Kui ikka kõigi toetusega ka asja ei saa, siis võib kindlalt väita, et tegemist on aja ja raha raiskamisega 😉

Toetuse all pean silmas refiks liitumist, saitide kohta uue info levitamist foorumis (uudised, reffide aktiivsus, väljamaksete venima hakkamine, maksetõestused), ideid investeerimisstrateegiate kohta jne jne.

Kui selle asjaga ühelepoole saab, liigume koos edasi järgmise võimaluse juurde. Peaaegu nagu mythbusters, ainult ilma eriefektide ja reklaamipauside ning telesaadeteta.

Kui soovid eksperimendi käekäigul silma peal hoida, siis tihedamini saad infot siit.

Jaga oma arvamust!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.