Affiliate SEO?

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
blacky8
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Jaan 2018, 20:11

Affiliate SEO?

Lugemata postitus Postitas blacky8 »

Tervist,

Paljud siit ka affiliate SEO-ga elatist teenivad? Vaatan, et siin natuke juttu olnud appidest, affiliate marketingust makstud liiklusega nagu Facebook ja üleüldist SEO juttu, aga paljud siit otseselt välismaistele turgudel veebisaite ehitavad ja SEO-ga tegelevad? Ise praegu keskendun Amazon affiliate programmile, aga eesmärk ka lead-based ja pay-per-call pakkumistele laieneda.

Kui keegi tegeleb sama asjaga võib sõnumi saata, saab mõtteid vahetada ja rääkida mis praegu töötab ja ei tööta. Kuna feebacki saamine väga pikk võrreldes nt. FB kampaaniatega, saidi ränkimine võib võtta 6-12+ kuud siis kindlasti networkimine oleks kasulik selles valdkonnas. Samas SEO pluss tavalise affiliate offerite jooksutamisega on see,et veebisaite võimalik flippida +30x mo/earning eest.

Lisaks, huvitav kas keegi SEO veebisaitidesse investeerinud ka? Ise olen olnud ainult müüja. Samas on võimalik osta põhimõttelise passive income saite ja hinnad väga odavad võrreldes muude investeerimistüüpidega ( kinnisvaraga jne ). Loomulikult, sellel omad riskid ja peab enne teemat tundma.

Jan

EhkNii2
Postitusi: 4
Liitunud: 15 Jaan 2020, 16:16

Re: Affiliate SEO?

Lugemata postitus Postitas EhkNii2 »

Kas sul on Amazoniga tulemusi nüüd? Ma investeerin SEO veebisaitidesse ainult Eestis.

Vasta