Clickbank affiliate marketing

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: clickbank

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

Ei loe see kui vana oled, teha saad ikka. Ja ära mingeid sellised jamasid küll osta. Suht raha raiskamine.
smartsubscriber
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Juul 2011, 19:12

Re: clickbank

Lugemata postitus Postitas smartsubscriber »

Mida teie soovitaksite?
Viimati muutis smartsubscriber, 18 Juul 2011, 17:00, muudetud 1 kord kokku.
cubicus

Re: cubicus

Lugemata postitus Postitas cubicus »

smartsubscriber kirjutas:mobilemassmoney2 tundus olevat päris asjalik :), aga äkki saaks kellegiga selles ülekande asjas kuidagi kokkuleppele jõuda vms?

ps: pole veel nagu 18 täis, veel 2 kuud, et virtuaalkaardiga jamada kah.

See on raharaiskamine.Enamus ClickBank tooteid on viimane saast.Korralikud ettevõtted ja toote valmistajad hoiavad ClickBankist eemale.Kõik need maksetõestused sales letteritel on fake enamus.Nad näitavad alati oma ClickBank kontot aga mitte kunagi oma panga konto seisu.Kõik see raha tuleb neil konkreetse toote müügist,mitte mingi süsteemi kasutamisest nagu need müügimehed räägivad.

Liitu parem selle lehega.On ainult 9 doltsi kuus ja sa saad ligipääsu väga headele toodetele.

https://cms.phoenixmedia.org
cubicus

Re: clickbank

Lugemata postitus Postitas cubicus »

smartsubscriber kirjutas:Mida teie soovitaksite, ise jaman muidugi ka hetkel sfi-ga, mis on tasuta, aga algajale ongi vist sfi sobilikum, samas sellega on igast jama ja vaeva.

SFI ei kõlba küll mitte kuskile.Tegemist on ebaeetilise ettevõtte ja tüüpidega.Vaata siin foorumis ringi,siin on palju infot millega tegeleda.
smartsubscriber
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Juul 2011, 19:12

Re: clickbank

Lugemata postitus Postitas smartsubscriber »

miks ta wordpressi mulle kuvab ja üldse mõtlesin midagi oma epoe laadset luua, pole kahjuks midagi asjalikku väga silma hakanud, clickbank tundus kahtlaselt usaldusväärne. :S
cubicus

Re: clickbank

Lugemata postitus Postitas cubicus »

smartsubscriber kirjutas:miks ta wordpressi mulle kuvab ja üldse mõtlesin midagi oma epoe laadset luua, pole kahjuks midagi asjalikku väga silma hakanud, clickbank tundus kahtlaselt usaldusväärne. :S
See leht mille ma andsin on WP põhjale ehitatud.Epoe tegemiseks on mitmeid programme olemas ja saab ka valmisteenust osta.ClickBank võib ju usaldusväärne olla aga nad diskremineerivad int.affiliate.Samuti on CB scammerite lemmikkoht.Paljud teised affiliate network lehed pakuvad palju paremaid väljamakse võimalusi.
martn
Postitusi: 8
Liitunud: 03 Veebr 2010, 19:41

Re: clickbank

Lugemata postitus Postitas martn »

Mobile Mass Money 2 ei soovita, kuigi sarnaste meetoditega on võimalik raha teenida, siis algaja sellega küll midagi ei teeni ja vb jäi sulle aruarusaamatuks, kuid süsteemi järgides peaksid sa hakkama kasutama tasulist reklaami, ehk siis mobiili reklaamivõrgustikust reklaame ostma.

Mis puutub krediitkaartidesse ja paypali konto kasutamisse, siis sebi virtuaalkaardi tegemiseks peaksid sa olema täisealine. Swedbanki kohta täpselt ei tea, kuid SEB ja Sampo pakuvad küll krediitkaardipõhjale valmistatud deebetkaarte, ehk siis kaarte, millega saab netis tasuda ja millega ka Paypali edukalt kasutada saab.

Cubicuse leht viib sind wordpressile, kuna sealt sa peaksid sisse logima ja siis kõikidele toodetele ligipääsu saama juhul, kui sa oleksid registreerunud...aga ise seda saiti ei soovita ja seda kahel põhjusel...esiteks on see ebaeetiline...tegu nimelt saidiga, mis sulle kuu tasu eest annab ära teiste inimeste tooteid, ehk siis tegu on autoriõiguste rikkumisega ja teiseks, kui eetikaga probleeme pole, siis on võimalik peaaegu kõik infotooted netist tasuta alla laadida...

Ehk siis teisisõni võta seda kui filmide vaatamist...seaduslik oleks minna kinno või osta dvd, ebaseaduslik oleks see netist streamida või alla laadida, aga kui viimast juba teha, siis pigem tasuta, mitte mingile suvalisele tüübile $9 kuus selle eest maksta.
smartsubscriber
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Juul 2011, 19:12

Re: martn

Lugemata postitus Postitas smartsubscriber »

Tere, oled ise kokku puutunud mobilemassmoney2-ga või keegi tuttavatest?

ps: see tasuline reklaam ole selle 56$ sees ehk+moneyback garantii.
smartsubscriber
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Juul 2011, 19:12

Re: cubicus

Lugemata postitus Postitas smartsubscriber »

ei lase sisse logida?
cubicus

Re: cubicus

Lugemata postitus Postitas cubicus »

smartsubscriber kirjutas:ei lase sisse logida?

Su konto vajab käsitsi verifitseerimist.Mingi aja pärast saadetakse sulle log in detailid.
smartsubscriber
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Juul 2011, 19:12

Re: clickbank

Lugemata postitus Postitas smartsubscriber »

Kas nad valmistavad mulle saidi selle 9 dollari eest ja mina promon nende tooteid+veel igasugused müüginipid+ domeen oma raha eest?
smartsubscriber
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Juul 2011, 19:12

Re: clickbank

Lugemata postitus Postitas smartsubscriber »

Küsimus selles, et miks clickbank ei lase mul ära regada ja väidab, et ma sisestasin vale numbri? 8O
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Clickbank affiliate marketing

Lugemata postitus Postitas surf »

[mod="surf"]Ühendasin teemad[/mod]
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: vapsjee

Lugemata postitus Postitas surf »

cubicus kirjutas: ,,,
Kas SwedBank hiljuti ei lasknud käibele deebetkaarte millel on CVV2/CVC2 juba olemas
..
Jah, mingis teemas ma postitasin küll, et uuel VISA Electron deebetkaardil, mis väljastatakse sellest aastast uue põlvkonna DDA kiibiga, on sarnanae kood olemas, kuid mõni kuu tagasi Swedbanki telleri käest küsides, et kas selle kaardiga on nüüd võimalik ka internetis kaupade eest maksta, sain vastuseks Ei. Ma ei tea, kui pädev see teller oli, igatahes selline oli vastus. Fakt on see, et antud kood on kaardi pöördel täitsa olemas ja see näeb tõesti välja nagu CVV2 kontrollnumber. Kui keegi prooviks seda kaarti sisestada näit. PayPali profiilile momendil, mil' arveldusarvel on olemas ka vabad vahendid, siis saaks teada, kas see läheb läbi või mitte.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Clickbank affiliate marketing

Lugemata postitus Postitas Audio »

Tegin elu esimese müügi täna clickbankis. Mis siis et ainult $13.21 . Sain motivatsiooni juurde :)
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Clickbank affiliate marketing

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Õnnitlused! Ootame siis järgmise 100 müügi kohapealt vähemalt sama suurt entusiasmi :D
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Clickbank affiliate marketing

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Esimene müük on hea tunne. :) Mul oli samamoodi :D
Kuid see tähendab, et sa oled midagi hästi teinud. Vaata, mis müüs ja paranda seda :)
Tubli töö!
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Clickbank affiliate marketing

Lugemata postitus Postitas Audio »

Muidu kuidas see tsekki vahetamine siin Eestis käib. Kas $100 dollarilist checki on mõtekas saata? (Ei tea neid maksude suurusi) Ja kui kiirelt pangakontole pannakse raha.
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Clickbank affiliate marketing

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Ei ole tükk aega uurinud jälle, aga ise panin Clickbankis holdi 500 peale. Kätte pole veel saanud, seega ei ole konkreetset kogemust. Küll on aga pankade kodukatel üleval tšeki vahetamise hinnakiri (tihti mingis .pdf failis, mitte otse kodukal). JA kuskil siin foorumis oli ka konkreetne list Eesti pankade kodukaaadressidest, kui leian võin lingi lisada. SEB oli üks odavamaid minu mälu järgi :/

EDIT: Leidsin sellise infokillu:
Re: tšeki lunastamine ja tulumaks.

Postitas swift » 24 Aug 2009, 11:51
Minul jõuavad tšekid USAst kohale tavaliselt 2-3 nädalaga. Pärast tšeki panka viimist kulub veel ligi 3 nädalat enne kui raha arvele jõuab.
Swedbankis maksis tšeki rahaks vahetamine viimati 100 krooni. Kui sul raha päris otsas pole siis ei ole mõtet iga väiksemat summat endale tšekiga saata.
Ma näiteks lasen Adsense'i kontole viimasel ajal koguneda vähemalt 500 dollarit ja alles siis võtan raha välja. Mis neid panku ikka ilmaaegu nuumata.
Viimati muutis gngstmt, 18 Dets 2011, 10:29, muudetud 1 kord kokku.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Clickbank affiliate marketing

Lugemata postitus Postitas Audio »

deathace kirjutas:Õnnitlused! Ootame siis järgmise 100 müügi kohapealt vähemalt sama suurt entusiasmi :D
No loodame. Praegult sujuvad asjad sellega küll väga hästi niiet loodame. 100$ päevas esimene eesmärk :)
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Clickbank affiliate marketing

Lugemata postitus Postitas Audio »

Oeh, vahepeal jätsin asja jälle katki kuna sale ei tulnud. Täna vaatasin et oi 44 dollarine müük jällegi :) Sain motivatsiooni edasi töödata. HÄID JÕULE :)
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Clickbank affiliate marketing

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Pole paha- keep up good work! :)
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Clickbank affiliate marketing

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Clickbankiga on võimalik teenida küll. Inimesed teenivad clickbankiga kuus 5000$ ja rohkemgi. Veel parem kui suudad ise mõne toote teha. Ise tegelen clickbankiga juba mõned kuud ja saan täitsa arvestavat kasumit.
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Clickbank affiliate marketing

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Hmm... Nüüd olen isegi mina juba huvitatud.
Uurin.
Loodan, et mingi järjekordne lahja p**k ei ole.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Clickbank affiliate marketing

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Kui esimene müük tehtud siis on juba kerge.
Pask ta pole, kui õige toote valid

Mõni soovitus:

Toote valimisel vaata, et oleks vendoril oleks normaalne leht, mis kutsuks inimesi ka ostma ja samas oleks professionaalne

Vendori lehel peaks olema kindlasti "buy now" button, mitte "free trial" või lihtsalt opt in
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
Vasta