Fortumo.ee (Fortumo.com)

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Abi vaja!!

Lugemata postitus Postitas marten66 »

mis riigis sul teenus on? Eesti teenuste eest saab ikka 1 kuuga. Nt kui nüüd mai kuu jooksul saad 50€ kokku siis u 15ks juuliks peaksid pangaülekandega kätte saama.

Kus kohast sa lugesid, et augustis saad?
Viimati muutis marten66, 28 Mai 2012, 07:21, muudetud 1 kord kokku.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: Abi vaja!!

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

Eesti leht ei ole ammu enam üleval.
Mul tegevus praktiliselt puudub seal ning ei ole varasemal kontaktil ühendust võtnud nendega.
Pilt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Fortumo.ee (Fortumo.com)

Lugemata postitus Postitas surf »

Ühendasin teemad
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Fortumo.ee (Fortumo.com)

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Kas sul teenus on Eesti piires või mingis teises riigis?
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Fortumo.ee (Fortumo.com)

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Milline positiivne üllatus. Logisin üle pika aja sisse saidile ja üks minu referralitest on €50 kokku saanud. Vähemalt kellelgi minu lingi kaudu liitunutest läheb SMS-teenustega täitsa hästi :)

Ühe tähelepanekuna mainiks ära ka, et kui kontol 6 kuud ühtegi tellimust pole ja summa on alla €50, siis nullitakse konto ära. Räägivad, et see aitab bilanssi korras hoida, aga jah...tundub pigem selline hea võimalus neil lisaraha teenimiseks ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Fortumo.ee (Fortumo.com)

Lugemata postitus Postitas marten66 »

mul on ntx aff-revenue hetkel kokku tulnud 80€, see kuu peaks üks 20€ veel kukkuma ja 3 tk on juba üle 20€ kokku saanud veel ja Total sign-ups on 84.

a ja veel: viimati võtsin augustis 53€ välja, nüüd oktoobris tuleb juba jälle 58€, s.o. siis teenuste pealt.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Fortumo.ee (Fortumo.com)

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Fortumo tegi Eestisse ka 5 EUR sms'i. Kasu peaks olema siis u 2,50€

Mul tuleb juba kahel järjestikusel kuul ,okt ja nov, üle 50€ kokku. Win! :nohkar:

edit: alates 2013 jaanuarist on minPayou 100€
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Fortumo.ee (Fortumo.com)

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kuna seda editit uue postitusena ei näita, siis mainin igaks juhuks veel eraldi ära, et fortumo muutis oma minimaalset väljamakset €50 pealt €100 peale.
Vasta