Soovitage Auto.Social bookmarking submission service-t

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
cubicus

Soovitage Auto.Social bookmarking submission service-t

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Kas keegi teab mõnda head social bookmarking submission lehte,kus protsess on automatiseeritud.Peaks ka tasuta olema.Oleks vaja oma lehtedele trafficut juurde saada ga ei ole aega käsitsi seda teha
Viimati muutis cubicus, 07 Veebr 2010, 23:49, muudetud 1 kord kokku.
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: Soovitage Auto.Social bookmarking submission service-t

Lugemata postitus Postitas swift »

Tasuta head asja keegi jagama ei hakka.

Kui tõesti sentigi välja käia ei raatsi siis soovitan imacrose firefoxi pluginniga tutvust teha.
cubicus

Re: Soovitage Auto.Social bookmarking submission service-t

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Tänud,proovin järgi (Y)
cubicus

Re: Soovitage Auto.Social bookmarking submission service-t

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Praeguseks ma olen jäänud Addthis plugini juurde.Alguses proovisin võimalikult paljudele lehtedele saata oma kraami,nüüd olen jäänud 5-6 erineva lehe juurde.Seal isegi miljoneid kasutajaid ja ahneks ei tasu minna :D

https://www.addthis.com
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Soovitage Auto.Social bookmarking submission service-t

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Soovitan ka AddThis'i. Kasutan seda kõikitel oma saitidel. See sobib ka blogspoti ja wordpressiga. Jagamisi ja klikke saab jälgida graafiku pealt.
Tasub testida erinevaid nuppe ka ,nt suured vs väikesed. Muutsin praegu ühel saidil nuppe ("Share on Facebook" jne) ja nägin, et jagamised kohe sagenesid. Ilmselt suuremad nupud on sümpaatsemad.
Seal on teisi jubinaid ka ,mida proovida.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Vasta