2 eri domeeni üks leht

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
run4me666

2 eri domeeni üks leht

Lugemata postitus Postitas run4me666 »

Tere,

Küsimus suurele ringile, et kui mul on üks leht https://www.kivitoode.ee ja ma tellisin omale hauakivi.eu domeeni ja suunasin selle domeeni kah kivitoode lehele ( õigemini parkisin) Kas se muudab mu hetkelist seod ma hetkel võtsin selle domeeni sellepärast, et ma saaks googles otsingu sõnaga hauakivid kõrgemale kohale ehk siis esi lehele ja nagu olen süsteemist aru saanud siis kui ka domeenis on sisalduv sõna on otsingu tulemus parem. Aga ma hetkel kardan, et äkki see muudab mu õige domeeni ranki madalamaks või mis teie arvate? Põhiline on ikka, et mul see kivitoode.ee google otsingust maga ei läheks :)
swift

Re: 2 eri domeeni üks leht

Lugemata postitus Postitas swift »

Õige domeeni ranki madalamaks kindlasti ei muuda.

Tõenäoliselt leiad teatud märksõnasid google kaudu otsides siiski pigem üles kivitoode.ee kui hauakivi.eu, sest see leht oli esimesena sama sisuga üleval.

Eesti tingimustes ei ole eriline raketiteadus ükskõik kumb neist domeenidest otsingusõnale "hauakivid" esimeseks saada.

Mina soovitaks 15 minutit kulutada ja hauakivi.eu-le siiski uus sisu kirjutada. Siis saad mõlemad lehed indekseeritud ja tõenäosus kliente leida suurem.
run4me666

Re: 2 eri domeeni üks leht

Lugemata postitus Postitas run4me666 »

swift kirjutas:Õige domeeni ranki madalamaks kindlasti ei muuda.

Tõenäoliselt leiad teatud märksõnasid google kaudu otsides siiski pigem üles kivitoode.ee kui hauakivi.eu, sest see leht oli esimesena sama sisuga üleval.

Eesti tingimustes ei ole eriline raketiteadus ükskõik kumb neist domeenidest otsingusõnale "hauakivid" esimeseks saada.

Mina soovitaks 15 minutit kulutada ja hauakivi.eu-le siiski uus sisu kirjutada. Siis saad mõlemad lehed indekseeritud ja tõenäosus kliente leida suurem.
Jah vb oleks siis targem teha lehele uus sisu ehk see aitab ka paremini otsingusõnale hauakivid vanal domeenil üles poole saada, sest hetkel olen tohutult igast trikke teinud aga ikka pole seal kus vaja :D eks vist se domeeni vanus ja domeeni sisalav sõna on ikka ka suht määrav muidu.
Eks peab veel nuputama kuidas kivitoode ränki üles uppida ja goolis esilehele saada hauakivi sõnaga, kui kellegil idei võiks välja pakkuda :)
swift

Re: 2 eri domeeni üks leht

Lugemata postitus Postitas swift »

run4me666 kirjutas:eks vist se domeeni vanus ja domeeni sisalav sõna on ikka ka suht määrav muidu.
Eesti tasemel ja selles valdkonnas, kus Sina tegutsed ei ole küll domeeni vanus ja domeenis sisalduv sõna küll määrava tähtusega.

Sellise nišitoote puhul piisaks ainult korralikust sisust. Niiet seda soovitaks Sul ikkagi kohendada,
Vasta