Vajan abi Adsense'ga

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Vajan abi Adsense'ga

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Olen siis üritanud Adsense kontot teha, aga korduvalt on mu taotlus tagasi lükatud, põhjuseks: "Postal address incorrect or not provided."

Olen proovinud niipidi ja naapidi, aga kogu aeg lükatakse tagasi.

Viimati saatsin sellise, mis mu enda arust peaks igati õige olema:

Pilt

Olen proovinud ka "küla" ja "talu" ingliskeeles kirjutada näiteks, aga tolku ei miskit. Samas on imelik ka see, et näiteks maakonna jaoks plegi nagu lahtrit...

Igal juhul, keegi kes teab ja oskab, võiks aidata mind, ise ei oska nagu muuta suurt midagi enam seal :S
Pilt
Pilt
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: Vajan abi Adsense'ga

Lugemata postitus Postitas swift »

Sa ei ole ainuke, kellel selline probleem.

Siin teemas üks Eesti aadressiga inimene küsib sama asja: https://www.google.com/support/forum/p/A ... e552&hl=en

Keegi soovitas seal, et Street Addressi väljale panna mingi suvaline number nt. X Küla, 1 Talunimi.
Kui see ei aita siis tee seal foorumis teema või võta Adsense-ga otse ühendust.
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: Vajan abi Adsense'ga

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Selge, proovin seda numbriga varianti siis esialgu. Tänud. :)
Pilt
Pilt
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: Vajan abi Adsense'ga

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

Mina olen silma peal hoidnud aastakese nüüd CPC ja CPA-l.
Saidi omanikuna mina hoiduksin oma saidi risustamisest CPC-ga , selle asemel hoiaks pinna tühjana ja
paneks neid reklaame mille eest vb ikka öelda et makstakse.

Kui jutt on google reklaamidest siis see ei ole üldse võimalik PTC kontekstiga saitidel.Isegi kui leping on saadud
ja jõuad miinimum väljamakseni siis teatatakse sulle su kurba saatust.(tean seda ühe saidi omaniku jutust
kes jõudis sinnamaani 3-e aastaga )

Ainult CPA on mis tasub.
Pilt
henryKI11
Postitusi: 1
Liitunud: 04 Nov 2009, 21:08

Re: Vajan abi Adsense'ga

Lugemata postitus Postitas henryKI11 »

mul on niimoodi ja toimib ,isegi googlist tuli kiri ups seal city/town seal on raplamaa
Pilt
Pilt
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Vajan abi Adsense'ga

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

kullaotsija kirjutas:Mina olen silma peal hoidnud aastakese nüüd CPC ja CPA-l.
Saidi omanikuna mina hoiduksin oma saidi risustamisest CPC-ga , selle asemel hoiaks pinna tühjana ja
paneks neid reklaame mille eest vb ikka öelda et makstakse.

Kui jutt on google reklaamidest siis see ei ole üldse võimalik PTC kontekstiga saitidel.Isegi kui leping on saadud
ja jõuad miinimum väljamakseni siis teatatakse sulle su kurba saatust.(tean seda ühe saidi omaniku jutust
kes jõudis sinnamaani 3-e aastaga )

Ainult CPA on mis tasub.
Endal pole küll probleeme olnud. Oman paari saiti, mis tehtudki adsensi eesmärgil. 5 lehte artikleid ja googles #1s hypetud. Raha kättesaamisega mingeid probleeme pole olnud. Ja kui ta jõudis sinnamaani 3e aastagi, siis tegi ta ilmselgelt midagi valesti või siis see lehekülg lihtsalt ei sobinud adsense kasutamiseks (vähe trafficut, väike ctr jms)
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
Vasta