Landing page ja affilate marketing

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
xwyxwy
Postitusi: 3
Liitunud: 08 Jaan 2010, 23:36

Landing page ja affilate marketing

Lugemata postitus Postitas xwyxwy »

Tere!
Mul tekkis üks küsimus lugedes õpetust. Oletame, et ma leidsin endale ClickBankist toote, mida ma tahaksin promoda. Ütleme, et ma teengi nüüd enda landing page ja artiklid ja Free course. Kuidas ma nüüd aga saadan neid seda toodet ostma? Läbi enda clickbanki lingi toote landing pagele? Mis siis kui nad ikkagist refreshivad ja ma ei saa tuhkagi?

2) Kas on mõtet kohe esilehel müüa, et äkki keegi julge ostab kohe alguses või ei annagi neile seda võimalust enne kui olen nendega e maili teel tuttavaks saanud ja mõnda informatsiooni juba jaganud?
Viimati muutis xwyxwy, 09 Juun 2011, 12:42, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Landing page ja affilate marketing

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Variante mitmeid.
Esimesele küsimusele: Kui sul on hea müügileht, võid vabalt saata landing page peale IMHO. Ma ei saa praegu täpselt aru, mida sa lehele kokku teha tahad, igatahes selle pärast, et sa müügi kaotad, ei pea muretsema. Süsteem toimib nimelt nii, et sinu lingile klikkaja arvutisse salvestatakse cookie, mis kestab seal teatud aja. Kui selle aja jooksul ost sooritatakse (tõenäoliselt kui tahetakse osta, siis selle aja sees ka ostetakse), saad ikka sina commisioni, hoolimata sellest kas vahepeal on brauser või terve arvuti kinni pandud. Seda teemat lahati ka natuke ühes ingliskeelses foorumis, ma ei mäleta küll kus kahjuks... igatahes müügi kaotamise hirmu sel moel peaaegu et ei ole.

Teise küsimuse kohta... Ma olen küll üpris amatöör, aga mina kasutaks ära mõlemad variandid. Order Full Product Now võiks olemas olla, julged kes teavad, mida tahavad ja kelle sa oled oma müügilehega ära veennud, lähevad arvatavasti ostma. Samas kõrval mingi free course oleks hea kinni püüdma ülejäänusid, kasvatad mail listi, saadad uudiskirju jms, mõne aja pärast (üldise soovitusena umbes 5-7 ILMA müügisisuta kirja hiljem) saadad neile magusa pakkumisena oma toote, seekord ära pane linki oma salespagele vaid saada läbi oma clickbanki lingi otse toote landing page peale. Soovitatavalt ära clickbanki linki nähtavaks jäta, tee sellega midagi, sa kindlasti oskad :D
Nii teeks mina, kindlasti on teisi arvamusi, paremaid arvamusi...
Vasta