Buysellads-Bannerireklaam

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
cubicus

Buysellads-Bannerireklaam

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Kas keegi on kasutanud BuySellAds lehte bannerireklaami tegemisel?.Kui jah,siis millised on olnud tulemused?.
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: Buysellads-Bannerireklaam

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

Proovisin paar kuud tagasi. Enda tulemused ei tasunud ära, kuid seal nii palju reklaamipinda ja monetiseerimise võimalusi...
Kui proovida, siis midagi iphone/tehnika/mobladega seoses CPA free iphone leadidega võiks proovida. Mul endal see kunagi ära proovida.
Leht ise muide suht aeglane tegelt.

Üks nipp ka...
Osta mingi reklaam ja kui nädalaga raha pole tagasi teeninud, siis küsi refundi, mõistlikult muidugi. Osa saad ikka tagasi
cubicus

Re: Buysellads-Bannerireklaam

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Ma arvan ka et siin mängib see kui hästi sa oskad lehe valida.Võimalusi on seal palju ja hinnad ka normaalsed.Häirib see,et BSA võtab sinu teenistusest 25% endale,seda on vähe palju.CPA peale ma ise ei lähe,mind huvitab rohkem reccurring commissions ja eriti veel 2-Tier commissions.CPA on nagu ühekordne tulu.
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: Buysellads-Bannerireklaam

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

recurringit on suht raske saada, ikkagi inimene peab enam-vähem ~50$ välja käima, aga CPA-ga näeb et võimalus võita tasuta ipad/iphone jne, sisestavad oma e-maili ja vopsti 3$ sul teenitud. Ja veel parem oleks kui sa nende e-mailid ka ise kokku kogud, saad neile üha uuesti ja uuesti selliseid pakkumisi saata.
cubicus

Re: Buysellads-Bannerireklaam

Lugemata postitus Postitas cubicus »

CPA ei sobi mulle sellegipoolest.Mind huvitavad just rohkem high-ticket tooted või teenused mida müüa.Teenida lead pealt 50 doltsi või 3 doltsi on suur vahe.
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: Buysellads-Bannerireklaam

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

on küll jah, aga point ongi selles, et sul on võimalus teenida see 50$ ennem cpaga kui mingi müügiga, sest inimesed ei pea maksma midagi. tuleb leida ahvatlev pakkumine ja koht kus reklaamida. Mulle ise meeldib ka selliseid tooteid müüa, kuid inimesed teenivad rihkem CPA'ga kui, cb tooteid müües.

[mod="deathace"]Kustutasin mitmed postitused siit ära, kuna need läksid väga offtopicuks ja asi kiskus delfi kommentaariumi stiilis teemaks. Kui tahate ennast kuskil välja elada, siis delfis tehakse seda juba aastaid, aga siin foorumis jääks ikkagi viisakuse piiridesse.[/mod]
cubicus

Re: Buysellads-Bannerireklaam

Lugemata postitus Postitas cubicus »

vapsjee kirjutas:on küll jah, aga point ongi selles, et sul on võimalus teenida see 50$ ennem cpaga kui mingi müügiga, sest inimesed ei pea maksma midagi. tuleb leida ahvatlev pakkumine ja koht kus reklaamida. Mulle ise meeldib ka selliseid tooteid müüa, kuid inimesed teenivad rihkem CPA'ga kui, cb tooteid müües.
Clickbank on saast,ma ei müü CB tooteid.Ma müün korralikku kraami kus mul on tihti võimalus ka protsendi osas läbirääkida.
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: Buysellads-Bannerireklaam

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

Eks ise tead.
P.S
Kui sulle midagi ei meeldi, siis ütle, et see ei meeldi sulle või midagi - Mitte ära ütle, et see on saast. Väheke soliidsust äkki?
cubicus

Re: Buysellads-Bannerireklaam

Lugemata postitus Postitas cubicus »

vapsjee kirjutas:Eks ise tead.
P.S
Kui sulle midagi ei meeldi, siis ütle, et see ei meeldi sulle või midagi - Mitte ära ütle, et see on saast. Väheke soliidsust äkki?
Kuule naljamees,ma räägin nii nagu mulle meeldib.Keegi ei tule mulle midagi ütlema.Et see arusaadav oleks.
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: Buysellads-Bannerireklaam

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

Järjekordne lohh siin.
cubicus

Re: Buysellads-Bannerireklaam

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Tegin just test ostu.Reklaamin WP Premium teemasid ühel WP Themes lehel.Maksab ainult 10 doltsi kuu ja külastusi on ka korralikult.
cubicus

Re: Buysellads-Bannerireklaam

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Leidsin päris uue lehe kus bännerireklaami teha.Kuna Puxee on uus siis on vähe kohti kus reklaami teha aga leidsin mõned head kohad küll.Siin see leht on-

https://www.linkbrander.com/lb/5392
Vasta