pay4results.eu

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Jah. Kui tööl käid, siis FIE staatusega ei kaasne mingit olulist lisakulu. Ja saad 104€ puhtalt kätte ka P4Rist. Fortumos on vist samamoodi.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
cash4me
Postitusi: 11
Liitunud: 15 Jaan 2012, 22:50

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas cash4me »

bikeboy kirjutas:Otsige kasvõi mõni tuttav kellel on firma ja laske firma kontole kanda, siis oleksid saanud 104+KM ma arvan :rull:
Kuidas sellisene asi võimalik on? 8O Parem oleks mitte jagada soovitusi kui maksud ja ettevõtlus on tundmatu maa.
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Aga kuidas siis ei ole võimalik?
Sina teenid võrgustikus 104€ ja sinu firma esitab neile arve summas 104€+KM.
cash4me
Postitusi: 11
Liitunud: 15 Jaan 2012, 22:50

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas cash4me »

bikeboy kirjutas:Aga kuidas siis ei ole võimalik?
Sina teenid võrgustikus 104€ ja sinu firma esitab neile arve summas 104€+KM.
Enne rääkisid "Otsige kasvõi mõni tuttav kellel on firma" nüüd räägid oma firmast.
Kui esitad arve summas x+KM siis see KM tuleb ära maksta maksuametile, kui teed väljamakse eraisikule siis pead kinni pidama ka tulumaksu v.a juhul kui see sõber firmaga tegeleb heategevusega.

Või on sinul mõni muu nägemus?
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

No, mis sind nüüd siis häirib? Võibolla just nüüd tulebki välja, kes reaalset ettevõtlusega tegeleb ja kes mitte :)

Tehakse arve sinu enda firmale või tuttava firmale, konkreetse lahenduse mõte jääb samaks.
Minu soovitus oli see, et sa saaksid oma teenitud raha eest rohkem - 80€ vs 124€.

Kui esitad arve summas x+KM siis see KM tuleb ära maksta maksuametile
Selle kommenteerimiseks võiks kasutada "Raamatupidamine ja maksud" foorumit.
cash4me
Postitusi: 11
Liitunud: 15 Jaan 2012, 22:50

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas cash4me »

bikeboy kirjutas:No, mis sind nüüd siis häirib? Võibolla just nüüd tulebki välja, kes reaalset ettevõtlusega tegeleb ja kes mitte :)

Tehakse arve sinu enda firmale või tuttava firmale, konkreetse lahenduse mõte jääb samaks.
Minu soovitus oli see, et sa saaksid oma teenitud raha eest rohkem - 80€ vs 124€.
Mind häirib see kui isehakanud "maksuspetsialist" annab soovitusi mille tagajärgi ta ise ei adu.

Ei tehta mitte arvet sinu enda firmale vaid sinu firma esitab arve. Teed küll arve aga saadud käibemaksu maksad ära ja kui tahad eraisikuna raha kätte saada siis maksad ära ka tulumaksu.
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Viimases postitused tekkis viga sisse... aga nagu kahes eelnevas postituses mainisin, siis sinu ettevõte teeb võrgustikule arve. Mitte vastupidi.

Ma ei ole kuskil ennast maksuspetsialistiks nimetanud. Minu välja toodud variant on lihtsalt üks võimalus kuidas makse optimeerida.
cash4me
Postitusi: 11
Liitunud: 15 Jaan 2012, 22:50

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas cash4me »

bikeboy kirjutas:Viimases postitused tekkis viga sisse... aga nagu kahes eelnevas postituses mainisin, siis sinu ettevõte teeb võrgustikule arve. Mitte vastupidi.

Ma ei ole kuskil ennast maksuspetsialistiks nimetanud. Minu välja toodud variant on lihtsalt üks võimalus kuidas makse optimeerida.
Jah viimastes postitustes, aga algas kõik ju sõbra firma kasutamise soovitusega ja maksuvõiduga.

Kui kasutad oma või sõbra firmat pead sa laekunud KM maksuametile ära maksma. Ei tasu arvestada laekunud ja tasutud käibemaksu vahet, sest otsime ju reaalset võitu sellisest tehingust, mina siin mingit võitu maksudest küll ei märka. 2006a oleks olnud võimalik tekitada, aga maksuamet toppis selle augu kinni peale legaalse käibemaksu optimeerimise avastamist.

Ainukene eelis mis tekib on siis tulumaksust pääsemine, seda kuni raha ettevõttes on.
Tehakse ka nii, et tõstetakse raha kassasse ja siis kasutatakse see eraisikuna lihtsalt ära aga see küll legaalne optimeerimine ei ole. Kasutatakse ka varianti, et ettevõte soetab mingi eseme/teenuse mida see eraisik tegelikult tahab, kui aga tegemist ei ole ettevõtlusega seotud kuluga lisab maksuamet sellele "väljamaksele" ka sotsiaal, tulumaksu ning vähendab tagastatavat käibemaksu + boonusena ka trahvi.
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Väga tubli. Kirjutasid lahti minu välja käidud idee :)
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Pay4Results tegi küsitluse oma affiliaatidele/kasutajatele https://www.pay4results.eu/pay4results- ... 3-results/

44% kasutajatest on vanuses 25-33 a. Teiseks on 18-25a 36%.
93% on mehed.
56% teenib rohkem kui 100€ kuus ja nendest 30% teenib rohkem kui 1000€ kuus.
49% hindab oma teadmisi Affiliate marketingist keskpäraseks, 29% on alustajad ja ülejäänud on eksperdid.
63% arvab, et P4Ri on lihtne kasutada ja 33% leiab, et ainult alguses võib natuke raske olla.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

kes veel liitunud ei ole, siis proovige: “Add a comment VLADIMIR-PROMISED-CASH when you sign up as Pay4results.eu Affiliate and get a start-up bonus.”
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
Rait
Postitusi: 11
Liitunud: 28 Aug 2009, 15:35

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas Rait »

Regasin rahagrammist leitud lingi läbi, eks varsti näha mis statistikad näitavad.
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

kus saidil proovima hakkad?
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
Rait
Postitusi: 11
Liitunud: 28 Aug 2009, 15:35

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas Rait »

marten66 kirjutas:kus saidil proovima hakkad?
Vaatasin autos istudes kiirelt offerid läbi ja vist kahel saidil.

INT adult offerid pleasurepark.net ja siis Rev share banner vast naljakas.net'i eks ajapikku tule juurde.
Pleasurepark saab hetkel 100 UV p2evas, hetkest reklaami klikitakse umbes 10x p2evas, ei converdi.

Edit:

Just sain kirjad ka, et accepted mu applicationid offeritele, tsekin üle ja panen ülesse.
Peaks mainima, et nende kasutajaliides on küll õudne, hetkel ei suuda saidil absoluutselt orienteeruda.

Edit:

Panin mõlemale saidile Rev share banneri kuna adult offereid polegi hetkel vist.
Keegi ikka tumbleris oma EU trafficut tahab rahaks teha.
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

"nende kasutajaliides on küll õudne, hetkel ei suuda saidil absoluutselt orienteeruda."
- alguses jah, aga enamus jubinaid pole vaja vaadatagi. paari nädala pärast ei ole enam keeruline
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
Rait
Postitusi: 11
Liitunud: 28 Aug 2009, 15:35

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas Rait »

marten66 kirjutas:"nende kasutajaliides on küll õudne, hetkel ei suuda saidil absoluutselt orienteeruda."
- alguses jah, aga enamus jubinaid pole vaja vaadatagi. paari nädala pärast ei ole enam keeruline
Ei ole tglt täna juba. Algul ei leidnud offereid ja koode lihtsat ülesse, hetkeks rev share banner juba esimesed hitid saanud.
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

sa selle triki leidsid, kuidas kliki päritolu jälgida, nt mylooki oma, et kas tuli tekstist või bännerilt
peale

Kood: Vali kõik

&si=
paned märksõna, nt

Kood: Vali kõik

&si=yleminebanner
ja

Kood: Vali kõik

&si=aluminebanner
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
moneymaker
Postitusi: 3
Liitunud: 17 Mai 2013, 00:19

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas moneymaker »

Täna tundus asi vapsee lihtne.
Kasutaja avatar
opz
Postitusi: 22
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:33

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas opz »

moneymaker kirjutas:Täna tundus asi vapsee lihtne.
Mis asi nimelt ? :D
Mylook clickidega on nii, et tee FB kampaania, kus maksad iga clicki pealt $0.05 :)
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

on su lubatud ikka? praeguseks ju mylook ära võetud juba
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
kaarel511
Postitusi: 1
Liitunud: 13 Juul 2013, 22:49

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas kaarel511 »

Mul on tunne, et Pay4results petab oma affiliate. Mul on siiamaani tühistatatud üle 15% conversionitest. Vanasti, kui affiliate marketingiga tegelesin, ei mäleta, et selline massiivne teenistuse tühistamine oleks toimunud. Üks päev oli 38 conversionit, mis kõik tühistati, küsisin neilt miks aga vastust ei tulnud.
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Jopakolla! Conversionid tühistatakse põhjusega, nt CPA puhul - ei viinud tellimust lõpuni või tagastas selle; nt Itaalia sihtgrupile Eesti reklaame ei näidata; jms. Mis pakkumise conv. sul konkreetselt tühistati? Vanasti, kui affiliate marketingiga tegelesiD, tegid seda teises kohas ka ilmselt, teiste reeglitega, neid ei saa võrrelda. Pakkumiste lepingud/reeglid on juba erinevad!!!
----
Minu e-mailidele ka alati ei vastata, neid vähe personali vist ja palju kirju. kirjutan tavaliselt inglise keeles neile.
Ja uusi pakkumisi enam e-mailile pole tulnud, aga lehel Pakkumiste all on küll. Vaadake üle.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
moka

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas moka »

Ei tea kas P4R on probleeme? Viimasel ajal maksed ei tule küll üle nende enda lubatud kuu viimasel nädalal. Täna juba 10. märts aga jaanuari makse ikka laekumata, ühegi teise affiliate networkiga pole mul selliseid hilinemisi olnud. Samuti on aegajalt probleeme boonuste lisamisega, summade arvestamisega jne. Pean alati ise kõik üle kontrollima, see ei ole ju normaalne. No ja muidugi see, et kui kuu lõpuks on nt 200 eurot koos siis selleks ajaks kui aeg arvet saata on vaid 100 euri järgi jäänud, tõesti siis pooled conversionid tühistati? Amazing.. Meilidele ka ei taheta vastata eriti. Kui maksed hilinevad või on misiganes probleemid, võiks ju vähemalt mingi kirja saata, igapäevaste uuenduste saatmiseks on aega küll.
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Mingid probleemid on neil jah. Aprilli viimase 7 päeva jooksul laekuma pidanud märtsi tasud ei ole siiani tulnud mulle. Neil võib olla probleeme tasude arvestamisega reklaamitellijate poolt.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sama seis siin, et arve esitatud 10-päevase tähtajaga, nagu neil meilis kirjas, aga vastust minu küsimusele pole tulnud, kuigi saatsin isegi kahele meilile kirja ja raha ka mitte. Ja oli ka tõesti ca 50% lihtsalt kadunud enne arve esitamise aega...
Vasta