pay4results.eu

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Mulle tehti ka täna makse ära. Arve saatsin 15.veebruar.

15.mai edit: ja täna laekus aprilli tasu.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

inforegister.ee andmetel oli neil jaanuaris maksuvõlgnevus.

edit: 1jun tuli mai väljamakse ära.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas swift »

Minul on igatahes halvad kogemused pay4resultsiga.
Põhiliselt teen turundust kaugematesse riikidesse, aga mõtlesin et prooviks huvi pärast ka Baltikumi.

Aastaid tagasi sain paar väljamakset nende käest, aga mäletan, et see protsess oli ikka paras peavalu. Õigeaegselt kunagi ükski makse ei laekunud. Pidi korduvalt neile kirju saatma ja helistama, et lõpuks maksed kätte saada.

Selle aasta alguses mõtlesin, et proovin uuesti - ehk on alguse vigadest õppinud ja midagi paremaks läinud. Saatsin neile umbes 150 reaalsete toodete müüki (reklaamisin näiteks kaup24.ee-d ja mõnesid teisi "päris" asju müüvad e-poodisid). Üle 40% müükidest lihtsalt kadus nende süsteemist mõne aja pärast kuskile ära (tavaliselt süsteemis konversioon tühistatakse kui kliendilt pole lõpuks makse laekunud, et jääb ikka jälg maha süsteemi.

Saan aru, et 100% müükidest ei pruugigi läbi minna, aga 40% tühistatud makseid pole küll realistlik.

Kui küsisin, et milles asi siis 3 kuu jooksul pole vastust tulnud pärast mitmeid päringuid. Oma närvirakkude säilitamiseks ei viitsinud enam sellega jamada. On palju paremaid võimalusi raha teenimiseks.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sama siin selle tühistamiste kohapealt. Ebarealistlikult suur protsent on see. Millegipärast mulle tundub, et kustutatud on isegi CPS ehk konto loomise tasusid korralikult.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Olen hakanud aktiivselt kasutama DoubleResults'i kampaaniaid, millel on suurem komisjonitasu kui P4Ril või mida seal ei ole. MinPayout on 50€ ja seni küsivad ise kuu alguses invoice ja vähem kui 10-päevaga tuleb raha üle.
Minu ref-link siin, kes huvitub: https://www.doubleresults.com/en/api/re ... k=a3d50c0c

edit: pay4results on viimastel kuudel väljamaksed kokkulepitud aja jooksul ära maksnud kuigi konverteerumisperioodid on kõvasti üle 1 kuu veninud, aga see pole hullu 8-)
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Veel üks geniaalne lüke Pay4Results poolt. Tundub, et nad vahepeal muutsid oma affiliate linkide struktuuri, aga vanu linke ümber ei suunanud ja affiliate'sid ka ei teavitanud.

Igaljuhul avastasin, et minu link viis ilusti P4R landing page peale, mitte sinna, kuhu ta pidi viima.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Ma peatasin nendega koostöö kuskil 2018 aasta alguse kandis ja läksin DoubleResults peale üle kuna see pidev teadmatuses olemine, millal konverteerumine lõppeb, kas mul e-mailidele vastatakse ja millal raha üle tuleb, oli üle aasta juba kestnud.
Ja kui kahe kuu peale tühistatakse konverteerumisi nii et alles jääb 99,3 €, mida ei saa välja ka küsida, siis see tekitab paranoilisi mõtteid, et meelega tühistatakse kus vähegi saab varjata.
Olen mõelnud saata neile pika kirja, et võimaliku koostööd jätkata, aga seni pole selleks tuju tulnud. See on võib-olla nagu restoranis, et kui on tunda et teenindajad ei taha sind kliendina näha, siis mõtlen et miks ma üldse siin aega ja raha raiskan.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: pay4results.eu

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ei ole nad ka mulle just usaldusväärset muljet jätnud. Vahepeal avastasin, et neil mingid lingid ka muutunud, ilma et oleks teavitatud või vanu linke ümber suunatud, nii et vähemalt ühe lingi pealt mul suunas vigasele lehele lihtsalt.
Vasta