Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
Taavi

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ehk oled nõus ka teistega jagama seda lahendust? :)
steweastoc

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Eks see suht labane variant on, aga mis teha :D Valisin Amazonis hunniku kategooriaid välja ja siis võtsin igale teemale ühe 120x150 General Best Sellers-i bännneri ja panin need oma lehel sidebar-ile. Nüüd seal vahelduvad igast erinevad best sellerid. Ehk hakkab mõnele lehe külastajale mõni asi silma ja siis on jälle natukenegi suurem tõenäosus midagi teenida.
Taavi

Lugemata postitus Postitas Taavi »

mm...aga hoia kursis, kuidas läheb sellega ;)
steweastoc

Kas kellelgi on kogemusi, kui palju mõjutab domeeni nimes "the" kasutamine? Kui näiteks oletada, et ma tahaks teha veebilehte otsingusõnale "best wireless mouse", aga domeenid bestwirelessmouse.com/net/org on juba kinni. Kui ma ostaksin domeeni thebestwirelessmouse.com/net/org, siis kas see "the" lisamine raskendaks mul ka Google-is rankimist või poleks sel erilist mõju?
bikeboy

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Ei tee raskemaks. Aga konkurents on konkurents :)
cash4me

Lugemata postitus Postitas cash4me »

EMD ei ole enam abiks. Sa võid kasutada kas või sinisedsussid.com, SERP'is ei saa enam EMD'ga automaatselt esilehele.
mankiboy

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

cash4me kirjutas:EMD ei ole enam abiks. Sa võid kasutada kas või sinisedsussid.com, SERP'is ei saa enam EMD'ga automaatselt esilehele.
Word...
steweastoc

steweastoc kirjutas:Eks see suht labane variant on, aga mis teha :D Valisin Amazonis hunniku kategooriaid välja ja siis võtsin igale teemale ühe 120x150 General Best Sellers-i bännneri ja panin need oma lehel sidebar-ile. Nüüd seal vahelduvad igast erinevad best sellerid. Ehk hakkab mõnele lehe külastajale mõni asi silma ja siis on jälle natukenegi suurem tõenäosus midagi teenida.
Taavi kirjutas:mm...aga hoia kursis, kuidas läheb sellega ;)
Kui aus olla, siis on see mul päris edukaks kujunenud. Läbi minu Amazoni lingi on hakatud päris palju random asju ostma lisaks saidi põhitoodetele.
erkkiem

Lugemata postitus Postitas erkkiem »

Kuidas edeneb steweastoc?
steweastoc

erkkiem kirjutas:Kuidas edeneb steweastoc?
Kuule ei saa kurta. Kui oleks rohkem aega, siis võiks jõuda ka sinnamaale, et elatuks Affiliatest täitsa ära. Praegu katsetan igasuguseid erinevaid niche-sid ja monetiseerimismeetodeid. Kuna Amazoni jaoks on suht raske keyworde leida, siis otsustasin natuke ka teistes valdkondades lehti üles panna, sealhulgas ka teistes keeltes, sest mitte-ingliskeelsetel keywordidel on konkurents praktiliselt olematu.
Vasta