Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Sooviks ka Affiliate-ga tegelema hakata. Olen juba natuke siit foorumist ka asja kohta uurinud. Ega siin pole mõnda kasutajat, kes viitsiks minusugusel algajale õpetussõnu jagada? Varasemalt pakkus "vabsjee" lahkelt abi, aga ta pole enam pikka aega foorumit külastanud :(
Pilt
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas Audio »

Ütleks niimoodi, et internet infot pungil täis. Mina alustasin info otsimisega, aasta umbes lugesin. Siis otsustasin härjal sarvist haarata ja nüüd teenin juba päris hästi.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Audio kirjutas:Ütleks niimoodi, et internet infot pungil täis.
See see probleem ongi, et nii palju leebelt öeldes prügi võib leida, et õiget infot keeruline kogu selle saasta seast kätte saada. Eriti veel kui internetis esimesi samme hakkad tegema.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas Audio »

deathace kirjutas:
Audio kirjutas:Ütleks niimoodi, et internet infot pungil täis.
See see probleem ongi, et nii palju leebelt öeldes prügi võib leida, et õiget infot keeruline kogu selle saasta seast kätte saada. Eriti veel kui internetis esimesi samme hakkad tegema.
Minu arvamus selle kohta on nii, et kes otsib see leiab. Leia üks suur internet marketingi foorum ja vaata "making money" alafoorumit. Seal tavaliselt postitavad nn asjatundjad, kes kohati teenivad ka $10000 päevas, oma meetodeid millega nad alustasid jne.
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Ma olen tegelenud affiliate ja niche lehtede tegemisega peaaegu aasta. Nüüdseks on kõik enamvähem selge ja olen kindel et sellega on võimalik teenida ka korraliku kuupalka. Minu hetke suund on niche lehed ja affiliate sales, kuid affiliate müüke saab teha ka sotsiaalemeedias kui ka PPC'na.

Igatahes kui keegi tahab midagi spetsifiliist teada saada, siis võin abi pakkuda :) Kui aga küsimused on stiilis "Mis on SEO??", siis ma ütlen ausalt et ei viitsi edasi jaurata :_
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Milliseid tasuta artikli kirjutamise programme te soovitate? Ja kas keegi raatsiks mulle näidata mõne oma artikli näidist? Ja kolmandaks, kas te kasutate pigem blogisid, free web hostingut või on teil lausa oma domeen ostetud?
Pilt
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

steweastoc kirjutas:Milliseid tasuta artikli kirjutamise programme te soovitate? Ja kas keegi raatsiks mulle näidata mõne oma artikli näidist? Ja kolmandaks, kas te kasutate pigem blogisid, free web hostingut või on teil lausa oma domeen ostetud?
Artikli kirjutamis programme? EI tea täpselt millest räägid? Võibolla mõtled "The Best Article Spinnerit", kuid hetkel tuleks nendest küll eemale hoida. Ikkagi ise pead kirjutama, või siis mine iwriter kui tahad väga odavalt saada (loe: väga sitas inglise keeles). $10+ eest saad juba normaalse 500 sõnalise artikli, mille sobib ka kodulehele panna. Blogisi ja free webhostinguid pole mõtet väga kasutada, sest need on väga piiratud. Oma domeen ja host on ikka way to go.. Pole väga kallis ka.. domeen on ~10$/aasta ja host $10/kuu.
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas Audio »

steweastoc kirjutas:Milliseid tasuta artikli kirjutamise programme te soovitate? Ja kas keegi raatsiks mulle näidata mõne oma artikli näidist? Ja kolmandaks, kas te kasutate pigem blogisid, free web hostingut või on teil lausa oma domeen ostetud?
Artikli näite kohta ütleks nii, et mine googlesse ja googelda mõni niche või micro niche. Ja vaatagi mis esimeste seas. Artikkel võiks olla 500+ sõna, märksõna võiks olla kasutatud umbes 2% kogu sõnade arvust ja ikka jutt mida külastajad jääksid lugema, mitte mingit pläma. Mida kauem nad lehel on seda suurem võimalus, et märkavad mingit huvitavat reklaami kuhu klikivad jne.
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Selle artikli progre all mõtlesin ma midagi muud. Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis leidsin kunagi aastaid tagasi mingi progre, mis automaatselt valmisartikleid teatud lehtedel postitas. Kas keegi teab veel mõnda sellist?
Seda domeeni ja hostingu värki ma eriti ei jaga. Kas siis kui ostad ainult domeeni ja hostingut mitte, siis peab arbuti 24/7 sees olema (nagu server), et teised lehte külastada saaksid?
Pilt
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

steweastoc kirjutas:Selle artikli progre all mõtlesin ma midagi muud. Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis leidsin kunagi aastaid tagasi mingi progre, mis automaatselt valmisartikleid teatud lehtedel postitas. Kas keegi teab veel mõnda sellist?
Seda domeeni ja hostingu värki ma eriti ei jaga. Kas siis kui ostad ainult domeeni ja hostingut mitte, siis peab arbuti 24/7 sees olema (nagu server), et teised lehte külastada saaksid?
No see progre pole vast päris õige lahendus.. Ikkagi unikaalseid artikleid pead ise(kellegil teisel) laskma teha..

Hosting ja domeen käib koos, ühele hostingule saad hiljem mitu domeeni lisada aga kuumakse jääb samaks. Enda arvutist on suht mõtetu server teha. Eks see teostatav ole, aga iseasi kui otstarbekas see on.
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Väike näide ja õpetus, kuidas domeeni registreerida ja hostingut tellida netpointi põhjal. Võimalik, et nüüd on see protseduur mõnevõrra muutunud, kuna nad läksid üle pilvemajutusele. Samas peaks siiski mingi arusaama andma, kuidas protseduur käib.
https://rahafoorum.ee/2012/03/kuidas-reg ... a-domeeni/

PS! Välismaiste saitide jaoks on vist üldiselt mõistlikum ka hosting kuskilt välismaalt osta, kuna siis on leht kasutajatele mõnevõrra kiirem.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

MIs hostingut te kasutate muidu?
Pilt
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

steweastoc kirjutas:MIs hostingut te kasutate muidu?
Ma kasutan https://dreamhost.com, seal mingisugne 6-7dolli kuu. Kui regad siis pane "WIN339" promo codeks, siis saad tasuta domeeni peale ka. Sobib just alustanutele küll.. Hiljem võid hostgatorisse üle kolida.
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Dreamhostil on ikka see Wordpressi võimalus ka olemas? Paljud teist muidu Shopperpressi kasutavad?
Pilt
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

steweastoc kirjutas:Dreamhostil on ikka see Wordpressi võimalus ka olemas? Paljud teist muidu Shopperpressi kasutavad?
Ja ikka on Dreamhostil wordpressi võimalus olemas. One-click-installation, võtab kuskil 5 minutit aega :)
Shopperpressiga pole isiklikult kokku puutunud.
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Praegu olen kõvasti motivatsiooni täis. Arvutis affilate kohta jurides kaovad tunnid linnulennul. Sain lõpuks ometi oma märgusõna ka leitud. Peale kolme tundi otsimist :D Leidsin ka teisi madala konkurentsiga, aga tahtsin, et esimene lehega mässamine kulgeks minusuguse algaja jaoks võimalikult valutult. Ma ei tea kas tasub oma märgusõna avalikustada, sest kõik teised foorumi kasutajad on oma lehtede suhtes suht napisõnalised olnud. Et küsimusi küsida saaks, siis oletame et minu sõnaks on "käsimikser". Võibolla küsimusi küsides tundub see kontekst veitsa kummaline, aga mis teha.
1) Kas esilehele juttu kirjutades sobiks mul kirjutada näiteks lühidalt mis asi see on, kust see pärineb, mis osadest see koosneb ja kuidas see töötab?
2) Kas mul sobiks siis sellel samal leheküljel üles panna ka varuosade linke? Erinevad visplid näiteks :D
3) Kui oletada, et Amazon pakub 150 erinevat käsimikserit, siis kas mul tuleks üles panna ainult mõned nendest või ei teeks kahju ka see, kui ma kõik need lingid üles paneks? Kui ma seo kohta lugesin, siis jäi kuskilt nagu meelde, et ühel lehel või tervel veebilehel (ei mäleta enam) ei tohiks olla üle saja lingi.
Pilt
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

steweastoc kirjutas:Praegu olen kõvasti motivatsiooni täis. Arvutis affilate kohta jurides kaovad tunnid linnulennul. Sain lõpuks ometi oma märgusõna ka leitud. Peale kolme tundi otsimist :D Leidsin ka teisi madala konkurentsiga, aga tahtsin, et esimene lehega mässamine kulgeks minusuguse algaja jaoks võimalikult valutult. Ma ei tea kas tasub oma märgusõna avalikustada, sest kõik teised foorumi kasutajad on oma lehtede suhtes suht napisõnalised olnud. Et küsimusi küsida saaks, siis oletame et minu sõnaks on "käsimikser". Võibolla küsimusi küsides tundub see kontekst veitsa kummaline, aga mis teha.
1) Kas esilehele juttu kirjutades sobiks mul kirjutada näiteks lühidalt mis asi see on, kust see pärineb, mis osadest see koosneb ja kuidas see töötab?
2) Kas mul sobiks siis sellel samal leheküljel üles panna ka varuosade linke? Erinevad visplid näiteks :D
3) Kui oletada, et Amazon pakub 150 erinevat käsimikserit, siis kas mul tuleks üles panna ainult mõned nendest või ei teeks kahju ka see, kui ma kõik need lingid üles paneks? Kui ma seo kohta lugesin, siis jäi kuskilt nagu meelde, et ühel lehel või tervel veebilehel (ei mäleta enam) ei tohiks olla üle saja lingi.
Tore et motivatsiooni on ;). Nagu ma arusaan siis kavatsed sa amazoni partneriks hakata..

1) Sobib
2) Sobib
3) Kõike ei pea panema, aga mõned võid siiski panna. Minuteada annab amazon ka teatud koodijupid, mille saad automaatselt oma lehele visata. Btw, kui keegi läheb läbi sinu lingi amazoni lehele ja ostab mingi muu toote (ilma et vahepeal välja läheks) saad sina selle eest comissionit. Endal oli kunagi amazoni leht, müüsin lumelaua kiivreid, pärast tuli välja et inimene ostis endale terve varustuse (lumelaud, kaitsmed,riided,kiiver jms) ja kogu sellest summast tuli mulle teatud protsent.

Võid mulle PM saata ja võin su keywordi üle vaadata (kui julged). Ma ise ei tegele amazoniga hetkel, lihtsalt vaataks üle, et sa väga puusse ei paneks :)
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas Audio »

Mankiboy, mul oli amazoniga nii, et mingi rohelise tee keyword oli ja 1 ostis minu lingi kaudu $1500 eest spordivarustus :D
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Milliseid SEO pluginaid te Woedpressile installinud olete?
Pilt
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

steweastoc kirjutas:Milliseid SEO pluginaid te Woedpressile installinud olete?
404 redirection (kõik 404 errorid suunab kodulehele)
Wordpress Yoast (saab igatimoodi tuunida)
wordpress sitemap
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Kas keegi teist mõnda sellist lehte või progre ka teab, kus sisestad keywordi ja oma veebilehe ja see näitab mitmendal leheküljel sa Googleis oled? Midagi ma leidsin, aga üks nendest ei töötanud ja teine oli piiratud positsioonide arvuga.
Pilt
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Leidsin ennast üles. Põhiotsingusõnaga olen teiseks päevaks jõudnud 9ndale lehele ja kui põhikeywordile "s" lõppu panna, siis olen teise lehe esimene otsingutulemus. Ostan nüüd veel social bookmarking teenunst ka ja siis ehk saab millalgi juba esimese müügiga maha loodetavasti. :)
Viimati muutis steweastoc, 03 Aug 2012, 16:06, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Vahepeal olen nüüd kolm lehte valmis meisterdanud. Nüüd tekkis veel üks väike küsimus. Kasutan Wordpressi. Kuidas oleks targem avalehel käituda, kas panna kogu info avalehel ühte postitusse tehes ühe pika artikli või oleks targem üks postitus mitmeks väikeseks lõhkuda alateemade kaupa? Kumb variant Google-ile rohkem meeldib?
Pilt
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Mida rohkem lehti, seda parem. Aga asjad peavad õieti ka tehtud olema.
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Kumb siis õigem on?
Pilt
Vasta