Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
cubicus

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Freebooter kirjutas:$474 päevas on ikka päris vägev summa... ja ega 300 EURi kuus ka paha pole. Küsiks siis teie kui "tegijamate" käest, millega oma blogisid ja veebilehti täpsemalt monetiseerite? Adsense? ClickBank? Commission Junction? CPALead? Midagi muud? :P
Mina olen läinud väiksemate affiliate network-de peale üle,kuna suured dikteerivad oma jama peale ja läbirääkida ei ole nendega tihti võimalik.CJ on viimasel ajal pidev jama,ei soovita kasutada.Amazon on Ok kuna neil on palju monetiseerimis võimalusi.ClickBank on algajatele,kui sa oled juba kogenud affiliate, ei ole sul mingit põhjust jääda ClickBanki juurde.Mina kasutan väikseid affiliate networke nagu Plimus,Avangate,Click2sell ja suurematest Avantlink(minu lemmik) ja Amazon muidugi.CPA ei sobi mulle põhimõtteliselt,sa pead oma listi kasvatama,mitte kellegi teise oma.
cubicus

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Unustasin veel mainida AffiliateBot affiliate networki,mis on ka sigahea kuna neil on palju ekslusiivseid pakkumisi,mida teistel ei ole.
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

Mina tegelen Clickbanki, adsense ja amazoniga.
christopher
Postitusi: 5
Liitunud: 23 Apr 2011, 21:02

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas christopher »

cubicus kirjutas:Mina olen läinud väiksemate affiliate network-de peale üle,kuna suured dikteerivad oma jama peale ja läbirääkida ei ole nendega tihti võimalik.CJ on viimasel ajal pidev jama,ei soovita kasutada.Amazon on Ok kuna neil on palju monetiseerimis võimalusi.ClickBank on algajatele,kui sa oled juba kogenud affiliate, ei ole sul mingit põhjust jääda ClickBanki juurde.Mina kasutan väikseid affiliate networke nagu Plimus,Avangate,Click2sell ja suurematest Avantlink(minu lemmik) ja Amazon muidugi.CPA ei sobi mulle põhimõtteliselt,sa pead oma listi kasvatama,mitte kellegi teise oma.
Miks ütled, et ClickBank on algajatele ning kogenud tegijal pole põhjust selle juurde jääda? Kuna ma ise algaja olen, siis tahaks teada, millel see väide põhineb.

[mod="deathace"]Kui tsiteerid kedagi, siis tsiteeri asjakohast lõiku, mitte poolt teema sisu. Kustutasin tsitaadi osaliselt ära.[/mod]
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas algaja »

cubicus kirjutas:Mina olen läinud väiksemate affiliate network-de peale üle,kuna suured dikteerivad oma jama peale ja läbirääkida ei ole nendega tihti võimalik.CJ on viimasel ajal pidev jama,ei soovita kasutada.Amazon on Ok kuna neil on palju monetiseerimis võimalusi.ClickBank on algajatele,kui sa oled juba kogenud affiliate, ei ole sul mingit põhjust jääda ClickBanki juurde.Mina kasutan väikseid affiliate networke nagu Plimus,Avangate,Click2sell ja suurematest Avantlink(minu lemmik) ja Amazon muidugi.CPA ei sobi mulle põhimõtteliselt,sa pead oma listi kasvatama,mitte kellegi teise oma.
Lubage naerda. Miks sa Cubicus eelistad üht teisest ja ütled, et Clickbank on ainult algajatele ? Kindel valik tehakse toote järgi, mille eest on inimene nõus maksma. Lähtuda tuleks ikka tootest aga sina sildistad toodeteid Co järgi?

[mod="deathace"]Kui tsiteerid kedagi, siis tsiteeri asjakohast lõiku, mitte poolt teema sisu. Kustutasin tsitaadi osaliselt ära.[/mod]
cubicus

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Sa Algaja võid naerda aga mina naeran viimasena.Sa naga ei pane mulle siin sõnu suhu,ma tean mida räägin-on selge?.Kui sa pead CB heaks affiliate network-ks siis sa oled loll.Lihtsalt niipalju negatiivset on selles võrgustikus.Paluks enam lolle küsimusi mitte esitada.
cubicus

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas cubicus »

christopher kirjutas:
cubicus kirjutas: Mina olen läinud väiksemate affiliate network-de peale üle,kuna suured dikteerivad oma jama peale ja läbirääkida ei ole nendega tihti võimalik.CJ on viimasel ajal pidev jama,ei soovita kasutada.Amazon on Ok kuna neil on palju monetiseerimis võimalusi.ClickBank on algajatele,kui sa oled juba kogenud affiliate, ei ole sul mingit põhjust jääda ClickBanki juurde.Mina kasutan väikseid affiliate networke nagu Plimus,Avangate,Click2sell ja suurematest Avantlink(minu lemmik) ja Amazon muidugi.CPA ei sobi mulle põhimõtteliselt,sa pead oma listi kasvatama,mitte kellegi teise oma.
Miks ütled, et ClickBank on algajatele ning kogenud tegijal pole põhjust selle juurde jääda? Kuna ma ise algaja olen, siis tahaks teada, millel see väide põhineb.

Ma ei tegele kellegi õpetamisega ja detailse info edastamisega.Otsige teine inimene kes teile vastab.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas Taavi »

cubicus: sinu arvamust ei saa keegi teine inimene põhjendada. Küsimus oli justkui selle kohta, miks sa sedasi arvad.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

Ma ei salli üleolevaid inimesi. Ma proovin vastate tema eest:
Ta arvab seda sellepärast, et tal ei ole siiani edu olnud Clicbankiga, võib olla sellepärast?

+1 algajale!!!!
Valitakse toote järgi, mitte firma...
cubicus

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas cubicus »

vapsjee kirjutas:Ma ei salli üleolevaid inimesi. Ma proovin vastate tema eest:
Ta arvab seda sellepärast, et tal ei ole siiani edu olnud Clicbankiga, võib olla sellepärast?

+1 algajale!!!!
Valitakse toote järgi, mitte firma...
Ja mina ei salli mingeid 20 aastaseid nagasid,kes tulevad mind kritiseerima või midagi ütlema.
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

Vähemalt ma ei suhtu teistesse üleolevalt ning ma austan teisi inimesi ning nende arvamust. Jutu järgi tundud olevat üksik keskeakriisi ohver
christopher
Postitusi: 5
Liitunud: 23 Apr 2011, 21:02

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas christopher »

cubicus kirjutas: Ja mina ei salli mingeid 20 aastaseid nagasid,kes tulevad mind kritiseerima või midagi ütlema.
Selle kohta öeldakse, et pole vahet kui vana on kass, loeb see, et ta hiiri püüaks.
Olgu ära öeldud, et mul pole mingit huvi siin miskit laadi tüli üles ässitada, kuid ma ei saa ütlemata jätta, et Sul oleks võib-olla selle 20 aastase käest nii mõndagi õppida. Eelkõige inimlikku suhtumist.
rosco
Postitusi: 19
Liitunud: 06 Okt 2008, 13:28

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas rosco »

Mis oleks reaalne variant ja ka kiire tulemus,kuuga näiteks,et päevas 1 eur teenida internetis. Lihtsalt selline minimalistlik eesmärk.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas Audio »

rosco kirjutas:Mis oleks reaalne variant ja ka kiire tulemus,kuuga näiteks,et päevas 1 eur teenida internetis. Lihtsalt selline minimalistlik eesmärk.

1. Mine https://adwords.google.com/o/Targeting/ ... earch.none
2. Sisesta esimene sõna mis pähe tuleb, ma panin "Kinect"
3. Lisa filtrid
Ülemaailmsed otsingus alla 8000 kuus
Konkurents "Madal"
4. Leidsin endale sobivad keywordi "Kinect Workout Games", millel on 3600 otsingut kuus
5. Läksin name.com-ile ja nägin, et .com, .net, .org vaba - HEA
6. Kasutasin market samuraid ja sain teada, et konkurents VÄGA VÄIKE
7. Valid sellel teemal veel endale väiksed keyworde, mis näiteks 500 kuus (Lihtne esimeseks saada tavalisel juhul)
8. Paned peale wordpressi ja hakkad vaikselt artikleid kirjutama
9. Teed backlinke.
10. Lehele adsense ja artiklitesse kinect mänge millel on sinu AMAZONi affiliate link sees.
11. Kui hästi läheb võib mõni isegi Kinecti osta.
12. Aasta pärast müüd flippa.com-is maha, ja liigud suuremate saitide tegemisele üle

Lihtsalt väike idee
rosco
Postitusi: 19
Liitunud: 06 Okt 2008, 13:28

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas rosco »

OK,tänud. Pani mu mõtte veits jooksma vähemalt.
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Kui market samuraid ei raatsi kohe osta, siis võid silmajärgi ka TOP 10t uurida. Pane googlesse "how to analyze competitors SEO" vms ja saad targemaks. On olemas mitmeid tasuta programme, mille abil saad enam-vähem teada kui suure töö ja vaevaga sa esimeseks saad ning raha teenima hakkad.
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas Audio »

mankiboy kirjutas:Kui market samuraid ei raatsi kohe osta, siis võid silmajärgi ka TOP 10t uurida. Pane googlesse "how to analyze competitors SEO" vms ja saad targemaks. On olemas mitmeid tasuta programme, mille abil saad enam-vähem teada kui suure töö ja vaevaga sa esimeseks saad ning raha teenima hakkad.
Õnneks on neil 12 päevane trial.
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Audio kirjutas:
rosco kirjutas:Mis oleks reaalne variant ja ka kiire tulemus,kuuga näiteks,et päevas 1 eur teenida internetis. Lihtsalt selline minimalistlik eesmärk.

1. Mine https://adwords.google.com/o/Targeting/ ... earch.none
2. Sisesta esimene sõna mis pähe tuleb, ma panin "Kinect"
3. Lisa filtrid
Ülemaailmsed otsingus alla 8000 kuus
Konkurents "Madal"
4. Leidsin endale sobivad keywordi "Kinect Workout Games", millel on 3600 otsingut kuus
5. Läksin name.com-ile ja nägin, et .com, .net, .org vaba - HEA
6. Kasutasin market samuraid ja sain teada, et konkurents VÄGA VÄIKE
7. Valid sellel teemal veel endale väiksed keyworde, mis näiteks 500 kuus (Lihtne esimeseks saada tavalisel juhul)
8. Paned peale wordpressi ja hakkad vaikselt artikleid kirjutama
9. Teed backlinke.
10. Lehele adsense ja artiklitesse kinect mänge millel on sinu AMAZONi affiliate link sees.
11. Kui hästi läheb võib mõni isegi Kinecti osta.
12. Aasta pärast müüd flippa.com-is maha, ja liigud suuremate saitide tegemisele üle

Lihtsalt väike idee
Võrdlesin googles:
"make money with clickbank" 1,47 miljonit tulemust
"make money with ebay" 0,626 miljonit
"make money with amazon" 0,573 miljonit
Huvitav kas CBis on siis komisjoni% suurem?

Ja, deem, leidsin enda blogist isegi ühe lõigu
"Kokkuvõte profitwar.com ilmunud artiklist "SimpleCashSystem".
Mine lehele 43things.com ,et saada ideid/inspiratsiooni, mida inimesed tahavad.
Turu uuringut saad teha siit: clickbank.com ;saad ka nende tooteid/teenuseid edasi müüa komisjoni tasu eest.
paydotcom.com on ClickBank'i sarnane leht, mis maksab otse sinu PayPal'i kontole.
Tee kodulehekülg/blog, mille kaudu toodet/teenust müüd. Soovitatakse: blogger.com
Kirjuta müügiartikleid: ConstantContent ,Helium, Ezine Aricles ja
Article Dashboard."
https://paydotcom.com/ - mida selle kohta teate?

tekkis isegi juba üks nišš, mida võiks proovida.
Viimati muutis marten66, 16 Mär 2012, 12:00, muudetud 1 kord kokku.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas swift »

marten66 kirjutas:[

Võrdlesin googles:
"make money with clickbank" 1,47 miljonit tulemust
"make money with ebay" 0,626 miljonit
"make money with amazon" 0,573 miljonit
Huvitav kas CBis on siis komisjoni% suurem?
Jah, Clickbankis on komisjoni % kordades suurem kui ebays ja amazonis (sageli isegi 50% +), sest nad müüvad e-raamatuid ja digitaalseid tooteid, mille omahind on 0.

Samas on Clickbankis refunde väga palju, sest nn "toodete" kvaliteet on küsitav. Seetõttu väldin.
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Milliseid ise kasutad kõige rohkem? Soovitad?
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas swift »

marten66 kirjutas:Milliseid ise kasutad kõige rohkem? Soovitad?

Olen kasutanud nii Amazoni ja Clickbanki ja mõlemast ka väljamakseid saanud seega teenida annab mõlemaga. Edaspidi keskendun rohkem Amazonile, sest see sobib lihtsalt minu oskuste ja kogemustega rohkem.

Soovitan Amazonis ja Clickbankis natuke ringi kolada ja uurida, mis tooteid nad müüvad. Siis peaks juba endal hakkama mõte liikuma, mida ja kuidas promoda võiks.
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas marten66 »

eBay?
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Millal viimati proovisid eBay'ga?

See õpetus Amazoni kasutamise kohta on päris hea: viewtopic.php?f=7&t=4100
Kõlbab vast isegi Clickbank puhul.
Viimati muutis marten66, 17 Mär 2012, 19:01, muudetud 2 korda kokku.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
gosurf
Postitusi: 2
Liitunud: 23 Mär 2012, 12:40

Clickbank makse tõestus 2012

Lugemata postitus Postitas gosurf »

Laadisin oma kodukale , vaata siit !

Ma ei tea kus pangas odavam on tsekki vahetada ja kaua läheb kätte saamisega...hetkel tegin ära taotluse 500 dollari peale...
Ex paistab kas saan kätte ja kaua aega võttab.

Kas kellegil on erilisi nõuandeid clickbank kohta?

Mina postitasin youtube videosid ,lisasin affiliate koodi shorturl-na
Reklaamin youtube videosid aga 2 kodulehega.

Nr 1 koduleht ( prantsuse)

Nr 2 koduleht ( Autopilot programm )
Vasta