Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
steweastoc
Kontakt:

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas steweastoc » 27 Juul 2012, 21:38

Sooviks ka Affiliate-ga tegelema hakata. Olen juba natuke siit foorumist ka asja kohta uurinud. Ega siin pole mõnda kasutajat, kes viitsiks minusugusel algajale õpetussõnu jagada? Varasemalt pakkus "vabsjee" lahkelt abi, aga ta pole enam pikka aega foorumit külastanud :(

Audio

Lugemata postitus Postitas Audio » 27 Juul 2012, 21:53

Ütleks niimoodi, et internet infot pungil täis. Mina alustasin info otsimisega, aasta umbes lugesin. Siis otsustasin härjal sarvist haarata ja nüüd teenin juba päris hästi.

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi » 27 Juul 2012, 23:03

Audio kirjutas:Ütleks niimoodi, et internet infot pungil täis.
See see probleem ongi, et nii palju leebelt öeldes prügi võib leida, et õiget infot keeruline kogu selle saasta seast kätte saada. Eriti veel kui internetis esimesi samme hakkad tegema.

Audio

Lugemata postitus Postitas Audio » 28 Juul 2012, 00:36

deathace kirjutas:
Audio kirjutas:Ütleks niimoodi, et internet infot pungil täis.
See see probleem ongi, et nii palju leebelt öeldes prügi võib leida, et õiget infot keeruline kogu selle saasta seast kätte saada. Eriti veel kui internetis esimesi samme hakkad tegema.
Minu arvamus selle kohta on nii, et kes otsib see leiab. Leia üks suur internet marketingi foorum ja vaata "making money" alafoorumit. Seal tavaliselt postitavad nn asjatundjad, kes kohati teenivad ka $10000 päevas, oma meetodeid millega nad alustasid jne.

mankiboy

Lugemata postitus Postitas mankiboy » 28 Juul 2012, 12:08

Ma olen tegelenud affiliate ja niche lehtede tegemisega peaaegu aasta. Nüüdseks on kõik enamvähem selge ja olen kindel et sellega on võimalik teenida ka korraliku kuupalka. Minu hetke suund on niche lehed ja affiliate sales, kuid affiliate müüke saab teha ka sotsiaalemeedias kui ka PPC'na.

Igatahes kui keegi tahab midagi spetsifiliist teada saada, siis võin abi pakkuda :) Kui aga küsimused on stiilis "Mis on SEO??", siis ma ütlen ausalt et ei viitsi edasi jaurata :_

steweastoc
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas steweastoc » 29 Juul 2012, 09:33

Milliseid tasuta artikli kirjutamise programme te soovitate? Ja kas keegi raatsiks mulle näidata mõne oma artikli näidist? Ja kolmandaks, kas te kasutate pigem blogisid, free web hostingut või on teil lausa oma domeen ostetud?

mankiboy

Lugemata postitus Postitas mankiboy » 29 Juul 2012, 10:55

steweastoc kirjutas:Milliseid tasuta artikli kirjutamise programme te soovitate? Ja kas keegi raatsiks mulle näidata mõne oma artikli näidist? Ja kolmandaks, kas te kasutate pigem blogisid, free web hostingut või on teil lausa oma domeen ostetud?
Artikli kirjutamis programme? EI tea täpselt millest räägid? Võibolla mõtled "The Best Article Spinnerit", kuid hetkel tuleks nendest küll eemale hoida. Ikkagi ise pead kirjutama, või siis mine iwriter kui tahad väga odavalt saada (loe: väga sitas inglise keeles). $10+ eest saad juba normaalse 500 sõnalise artikli, mille sobib ka kodulehele panna. Blogisi ja free webhostinguid pole mõtet väga kasutada, sest need on väga piiratud. Oma domeen ja host on ikka way to go.. Pole väga kallis ka.. domeen on ~10$/aasta ja host $10/kuu.

Audio

Lugemata postitus Postitas Audio » 29 Juul 2012, 12:39

steweastoc kirjutas:Milliseid tasuta artikli kirjutamise programme te soovitate? Ja kas keegi raatsiks mulle näidata mõne oma artikli näidist? Ja kolmandaks, kas te kasutate pigem blogisid, free web hostingut või on teil lausa oma domeen ostetud?
Artikli näite kohta ütleks nii, et mine googlesse ja googelda mõni niche või micro niche. Ja vaatagi mis esimeste seas. Artikkel võiks olla 500+ sõna, märksõna võiks olla kasutatud umbes 2% kogu sõnade arvust ja ikka jutt mida külastajad jääksid lugema, mitte mingit pläma. Mida kauem nad lehel on seda suurem võimalus, et märkavad mingit huvitavat reklaami kuhu klikivad jne.

steweastoc
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas steweastoc » 29 Juul 2012, 22:20

Selle artikli progre all mõtlesin ma midagi muud. Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis leidsin kunagi aastaid tagasi mingi progre, mis automaatselt valmisartikleid teatud lehtedel postitas. Kas keegi teab veel mõnda sellist?
Seda domeeni ja hostingu värki ma eriti ei jaga. Kas siis kui ostad ainult domeeni ja hostingut mitte, siis peab arbuti 24/7 sees olema (nagu server), et teised lehte külastada saaksid?

mankiboy

Lugemata postitus Postitas mankiboy » 29 Juul 2012, 22:42

steweastoc kirjutas:Selle artikli progre all mõtlesin ma midagi muud. Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis leidsin kunagi aastaid tagasi mingi progre, mis automaatselt valmisartikleid teatud lehtedel postitas. Kas keegi teab veel mõnda sellist?
Seda domeeni ja hostingu värki ma eriti ei jaga. Kas siis kui ostad ainult domeeni ja hostingut mitte, siis peab arbuti 24/7 sees olema (nagu server), et teised lehte külastada saaksid?
No see progre pole vast päris õige lahendus.. Ikkagi unikaalseid artikleid pead ise(kellegil teisel) laskma teha..

Hosting ja domeen käib koos, ühele hostingule saad hiljem mitu domeeni lisada aga kuumakse jääb samaks. Enda arvutist on suht mõtetu server teha. Eks see teostatav ole, aga iseasi kui otstarbekas see on.

Vasta