Kuidas reklaamivaba kodukaga raha teenida?

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
Taavi
Postitusi: 1607
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kuidas reklaamivaba kodukaga raha teenida?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Endal kogemus nendega puudub, aga kunagi uurisin seda kaevandamise asja ja nii palju kui silma jäi, siis tundus, et selline meetod keelati ära.
Vähemalt kõik sellised saidid olid maha võetud ja juttu oli ka selle kohta, et nii ei saa.

Viskasin põgusalt pilgu peale ja tundub, et nende saitide puhul on peamiselt tegu GPT valemiga, kus makstakse dollarite asemel bitcoinides. Ehk siis keegi ostab reklaami (või survey vmt) ning osa sellest makstakse siis kasutajatele. Tundub olevat sama mudel peamiselt.

Desty
Postitusi: 35
Liitunud: 15 Nov 2012, 20:45

Re: Kuidas reklaamivaba kodukaga raha teenida?

Lugemata postitus Postitas Desty »

Enamasti kaevandatakse btc-d ja ltc-d botnettidega. Ühe väga kõva arvutiga teenib 24 tunni jooksul kuskil 1-5usd(peab olema tõesti hea cpu ja gpu). Peale LR kukkumist on saanud btc suurimaks cybercrime valuutaks. 1 btc väärtus on hetkel 150usd, valuuta vahetajatega saab teha payoute paypalile, Wmz-le ja Pm-le. Suuremad botnetid 100k-200k arvutit, teenivad päevas 1k usd ilusti. Selgesti on antud tegevus seaduse vastane.

Lugesin ka kuskil spetsiaalselt btc jaoks loodud kastidest, mis suudavad päevas teha 3-4 btc-d. Nende hinnad on kõrged ja elektrikulu hiiglaslik. Juhul kui elekter tuleb tasuta, on kindlasti tegemist väga tasuva alaga.

Javasciptid on rangelt keelatud antud alal.

Taavi
Postitusi: 1607
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kuidas reklaamivaba kodukaga raha teenida?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Hmm...kust seda lugesid? Ma mingi hetk uurisin ka seda teemat pisut ja üldiselt on bitcoini ülesehitus selline, et mida rohkem bitcoine on, seda raskemaks see "kaevandamine" muutub ja tol hetkel kui ma uurisin, räägiti juba, kuidas see on nii ajamahukas, et spetsiaalselt selle kaevandamine lihtsalt ei tasu ära, kuna energiakulud on suuremad kui saadav bitcoinide kogus.

Muidugi vb on seoses LRi lõpuga bitcoini hinnad tõusnud...kuigi jah, tookord jäi küll mulje, et üksinda kaevandamine on suhteliselt lootusetu ja mõttetu ettevõtmine.

Vasta