1. leht 1-st

Otsin blogile reklaami

Postitatud: 08 Aug 2011, 20:20
Postitas iceman12
Niisiis, tegin bloggeri blogi endale. Blogi polegi täpselt 100 protsenti blogi, nimelt see on pigem siuke kodukas, kuhu raffas tahab hullu moodi tulla ning kuhu ilmuvad blogipostitused. Enda meelest mõtlesin välja skeemi, millega saab paugu pealt web trafficukuga facebookist mööda :lol: , nii ma vähemalt loodan (A) . Ok see on võibolla ulme, aga idee on suht ainulaadne(i hope so). See selleks, esiteks peaks asja valmis tegema. Inglise keel pole päris briljantne ja veits aega võtab a loodan, et asja ikka saab. Eniways oleks vaja reklaami panna ka kuhugi. Soovitage siis parimaid reklaami pakkuijaid ja moneteerimisvõimalusi. Ise ei tahaks küll kõike läbi proovid. Mõningane kogemus on adsensiga. A selle skeemiga on see jama, et külastajad võivad järsku hakata jubedalt pageviewe genereerima(ise või autoclickeriga vms) ja see ei meeldi adsensile. Päris nõme oleks 99 dollarist ilma jääda. Tahaks siis leida pakkujat kes oleks tolerantne ja min payout oleks väike. Tänud abi eest!

Re: Otsin blogile reklaami

Postitatud: 08 Aug 2011, 23:31
Postitas vapsjee
Näitad lehte äkki?

Re: Otsin blogile reklaami

Postitatud: 09 Aug 2011, 17:15
Postitas Citrical
vapsjee kirjutas:Näitad lehte äkki?
"...See selleks, esiteks peaks asja valmis tegema. Inglise keel pole päris briljantne ja veits aega võtab a loodan, et asja ikka saab...."

Ilmselgelt lehte pole veel. Vabandan teema trashimise eest.

Kui logo, disaini või muud visuaalselt vaja, siis võib ühendust võtta minuga.

Re: Otsin blogile reklaami

Postitatud: 09 Aug 2011, 18:14
Postitas iceman12
Disain on peaaegu valmis, bloggeriga küllaltki lihtne. Ei taha veel oma ideed paljastada, seega veel lehte ei näita. KUID TEEMA OLI, ET MILLISEID REKLAAMI PAKKUJAID SOOVITATE, KUS ON VÄIKE MIN PAYOUT(alustuseks, et oleks mingi kindlus) JA KUS EI SULETAKS KONTOT HOIATAMTA NING TEENIKS KA ARVESTATAVALT.

Re: Otsin blogile reklaami

Postitatud: 09 Aug 2011, 18:43
Postitas Catfish
https://adhitz.com/en/

Stabiilne ja paljude võimalustega, miinimum väljamakse 25$

Re: Otsin blogile reklaami

Postitatud: 09 Aug 2011, 23:08
Postitas vapsjee
No kuidas ma oskan õiget soovitada, kui ei tea, milline su leht on ja millest asi on. Monetiseerimisvõimalusi on tohutult.