Google Adwords kampaania

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
cubicus

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Kuule ulvar naga ära targuta.Asi on põhimõttes,google on rämps minu jaoks ja ma ei lase neid penisid minuga nii käituda.Paluks enam selliseid kommentaare mitte lisada.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kasuta siis midagi, mis ei ole rämps. Milleks ennast närvi ajada sellise asjaga? ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas ulvar »

cubicus kirjutas:Kuule ulvar naga ära targuta.Asi on põhimõttes,google on rämps minu jaoks ja ma ei lase neid penisid minuga nii käituda.Paluks enam selliseid kommentaare mitte lisada.
Eks ikka on google rämps...sa vist ei tea palju sellel on kasutajaid....palju see väärt on...mis on google eessmärk jne
Millised on sinu saavutused vms...ja kui mingitgi on siis tänu googlele...
Ma arvan, et neid nagu väga sinu arvamus ei huvita kah...

Ns küsin...et kas sa oled saavutanud nn rahalise vabaduse tänu nende programmidele mida sa siin promod...sest neid on kümneid ja nendest peaks ikka korraliku cashy kukkuma vms?
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

cubicus kirjutas:Ei mingit selgitust ega teist võimalust.
Tundub et asi on siiski rohkem sinu enda suhtumises. Ja ma ei ütle seda suusoojaks.
Nimelt, promosin läbi adwordsi ühte toodet, mis osutus scammiks. Mina seda ei teadnud, reklaamid üles ja paar päeva hiljem tuli mis tulema pidi. Google konto adwordsis kinni, ei mingit selgitust. Võtsin nende klienditoega ühendust, tsiteerisin põhilisi programmi nõudeid, mille olin täitnud ja millele eriliselt tähelepanu pööranud. Lisasin lõppu viisaka pöördumise ja selgitasin, millega tegelen ja et ei oma ise programmi ega tea sellest peale põhiinfo suurt midagi. Kaks päeva hiljem sain vastuse, kus selgitatigi, et toode on scam, sellega olin Google TOSis vastuollu läinud ja et nad saavad aru, et mina ei ole selle eest vastutav ning nad teevad oma parima, et midagi välja uurida, kas on võimalus mu konto uuesti avada. Tegemist oli NÖ second strike'ga, esimene kord oli üks teine viga, mille eest anti hoiatus.
Nädala pärast oli mu adwordsi konto uuesti avatud ja tagastati ka kasutamata tasuta kupongi krediit ja ka minu peale kantud krediit.

Niiet hakka kisama mu peale kui tahad, aga mina ütlen- no offence aga annab ka suurkorporatsioonidega läbi saada. Antud olukorras mina ei süüdistaks googlet. Nad ajavad vahel küll tõsiselt närvi ja teevad erilisi ohmoonsusi, aga enda viga ja suhtumine tuleb esmalt üle vaadata.

Peace.
Vasta