Google Adwords kampaania

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
cubicus

Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Sain hiljuti 50 doltsise Adwords kupongi ja soovin ära proovida.Kas siin on kedagi kes oskaks mu küsimustele vastata kampaania ülesehitamise osas?.50 doltsine kupong ei ole palju aga sooviks mingit tulemust siiski saada :D Samas kui kellelgi on üleliigseid kuponge siis ehk jagad siin teistega (Y)
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Kui suunata kampaania Eesti turule, siis 50 dollarilise eelarvega saab päris normaalse nädalase kampaania teha. Kõik oleneb kui oskuslikult sa ise oma kampaania ära optimeerid ja kui hea on leht.

Mis kupong see täpsemalt on? Palju jagatakse selliseid vouchereid mis on uutele klientidele, ehk mitut ei saa kahjuks korraga kasutada.

Küsimused võid mulle privaatselt saata.
cubicus

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Olen iga kupongi jaoks teinud eraldi adwords konto.Praeguseks olen leidnud 2 kohta kus need kupongid töötavad ka eestlastele.Enamus on Usa ja Canada kupongid.Siin on 2 lehte mis jagavad Adwords kuponge-

https://www.wibiya.com
https://www.donanza.com/publishers

Tean ka,et ArticlesBase jagab neid aga pole sealt veel ise saanud.

Selle kampaania kohta niipalju,et reklaamin Usa ja Canada turule.Võtsin oma affiliate manageriga ühendust et küsida mis neil on parimad konverteerrivad landing paged ja parimad võtmesõnad.Ootan praegu vastust sealt.
cubicus

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Ok,kas keegi on proovinud saada 75 doltsist Adwordsi kupongi?.Neil seal lehel on kirjas,et billing aadress peab olema US või Canada.Põhimõtteliselt ma võin ju panna selle Usa.

https://services.google.com/fb/forms/adwordscoupon
cubicus

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Ok,kas keegi kuskilt ostab ka Adwords kuponge.Tean,et digitalpoint foorumis on neid müüjaid igasuguseid.Probleem on selles,et neid ei saa usaldada.Üks india koer just üritas mind tõmmata-ütles et ta aktsepteerib LibertyReservi ja Alertpaid.Kohe oli selge,et tegemist on petturiga.Kas keegi teab mõnda inimest kes müüb kuponge mis ka töötavad?.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Offtopic küsimus...Miks Alertpay ja LR pettusele viitab?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
cubicus

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas cubicus »

deathace kirjutas:Offtopic küsimus...Miks Alertpay ja LR pettusele viitab?
Küll ma juba seda tean-vaist ütleb.Igatahes sain terve persetäie kuponge 600 doltsi väärtuses 8 doltsiga.Üks inimene andis veel 250 doltsi väärtuses,pean ainult ühe kupongi kasutama tema kampaania jaoks.
cubicus

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Google on peast soe.Minu Adwords konto suleti ilma mingi etteteatamiseta ja ilma mingi põhjuse.Kas saab midagi ette võtta?.Reklaamisin sellist lehte

https://www.the-phone-site.co.uk
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas swift »

cubicus kirjutas:Google on peast soe.Minu Adwords konto suleti ilma mingi etteteatamiseta ja ilma mingi põhjuse.Kas saab midagi ette võtta?.Reklaamisin sellist lehte

https://www.the-phone-site.co.uk
Ma hästi ei usu, et nad päris ilma põhjuseta sulgesid. Tavaliselt ikka saadavad vähemalt emaili, kus põhjus kirjas.

Probleem pole lehes, mida reklaamisid vaid pigem selles, et valed billingu andmed esitasid ja USA/Kanada kuponge üritasid kasutada nagu sa eelpool siin teemas mainisid.

Need kupongid on üldjuhul ainult uutele Põhja-Ameerika klientidele, kes reklaamimist Adwordsis alles alustavad.

Selle viie aasta jooksul kui mina Adwordsis reklaaminud olen pole ma küll suutnud ühtegi tasuta reklaami kupongi leida, mis ka Eestis toimiks ja esialgne konto on endiselt alles. :)
cubicus

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Ei saanud nende käest ühtegi hoiatuse emaili.Billingu andmed olid ka õiged ja ega nemad ei kontrolli igat kupongi.Kupongis olid ka worldwide.Arvatavasti neile ei meeldinud see leht mida reklaamisin.Teadupärast Google ei salli affiliate marketere.Selline see kiri oli nende poolt ja ilmselgelt rikuvad nemad reegleid mitte mina-

Lugupeetud AdWordsi reklaamija!

Märkasime, et teie Google AdWordsi konto ei järgi meie teenusetingimusi ja reklaamieeskirju. Seetõttu peatasime teie konto ja kõik seotud kontod ja teie reklaame ei esitata enam Google'is. Pidage meeles, et teil on nii praegu kui ka tulevikus keelatud AdWordsi kontosid omada ja luua.

Kui teie kontol on järel ettemakstud saldo, võite igal ajal tagasimakset taotleda, järgides aadressil ....olevaid juhiseid.

Kui arvate, et teie konto peatati ekslikult, siis võtke meiega AdWordsi abikeskuse kaudu ühendust.

Igatahes võtan nendega ühendust.Huvitav on ka see,et teised kontod on siiki toimivad ja reklaamid ülevaatamisel ja uue konto sain ka teha.Kui nad näkku hakkavad panema siis ma vastan samaga.
cubicus

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Google on kurjategijate ettevõtte mis tuleks maatasa põletada.Nad saavdki lihtsalt reegleid rikkuda kuna neile on kõik lubatud.Vaatasin netis ringi ja ikka päris jube pilt on kuidas need google koerad inimesi kohtlevad.Siin on üks hea kokkuvõtte sellest-

I think Google is and has been out of control for some time and SHOULD BE SUED FOR EVERYTHING THEV'VE GOT. They ARE an evil empire.
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

Neid ei huvita meiesugused väikesed reklaamijad...Nad teenivad 99% oma tulust suurtelt brandidelt...
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas swift »

cubicus kirjutas:Google on kurjategijate ettevõtte mis tuleks maatasa põletada.Nad saavdki lihtsalt reegleid rikkuda kuna neile on kõik lubatud.Vaatasin netis ringi ja ikka päris jube pilt on kuidas need google koerad inimesi kohtlevad.Siin on üks hea kokkuvõtte sellest-

I think Google is and has been out of control for some time and SHOULD BE SUED FOR EVERYTHING THEV'VE GOT. They ARE an evil empire.
Miks nii kibestunud?

Kui soovid nende reklaamikanalit kasutada siis on loogiline, et pead ka nendepoolseid reegleid järgima. RTFM Ju sa ikka ei lugenud nende kasutustingimusi korralikult läbi.
Minul on Google-ga küll ainult positiivsed kogemused nii reklaamipinna müüjana kui ostjana. Näiteks Facebooki ja Microsofti vahendusel reklaamimine põhjustab ikka tunduvalt suuremat peavalu.
cubicus

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas cubicus »

vapsjee kirjutas:Neid ei huvita meiesugused väikesed reklaamijad...Nad teenivad 99% oma tulust suurtelt brandidelt...
Nii on jah,meiesugustega võib teha mis heaks arvab.
cubicus

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Need,kes on Facebookis ja LinkedIn reklaami teinud võiks natuke muljetada siin,kuidas seal läinud on .Kui raske on reklaam kinnitatud saada ja kui palju on normaalne kliki hind.
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

näe siin õpetab, kuidas saada 0.01$ clicke facebookis...
https://www.warriorforum.com/warrior-spe ... licks.html
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas swift »

cubicus kirjutas:Need,kes on Facebookis ja LinkedIn reklaami teinud võiks natuke muljetada siin,kuidas seal läinud on .Kui raske on reklaam kinnitatud saada ja kui palju on normaalne kliki hind.
Facebook on endiselt päris hea, kuid mitte enam nii kasumlik kui paar aastat tagasi. Linkedin on jõhkralt ülehinnatud ja sinna "tavalisel" affiliate-l asja pole.
cubicus kirjutas:Kui raske on reklaam kinnitatud saada
Facebookis tunduvalt raskem kui Adwordsis. Endal juba kolm kontot seal kinni pandud täiesti jaburate põhjendustega. Neile üldiselt ei meeldi reklaamid, mis on liiga head ehk saavad väheste näitamiste juures palju klikke.
cubicus kirjutas: kui palju on normaalne kliki hind
Normaalne kliki hind on selline, mille eest klikke saad ja samas ka kasumisse jääd ehk siis testida on vaja. :)
cubicus

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Tjah see on korporatiivne ameerika kus väike firmadel on elu põrguks tehtud.Sama nagu siingi on väike firmadel raske tegutseda,kui kurjategijad võimul pigistavad.Vaatasin ka LinkedIn seal on kliki hind alates 3 doltsi midagi,täiesti jabur.
cubicus

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Kas tasuta FaceBook kuponge ka kuskilt saaks.Tahaks ennem raha sissepanemist testida.
cubicus

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Okey,tasuta FB kuponge ei õnnestunud saada kuid DigitalPoint foorumist sain osta 2 FaceBooki kupongi.Maksis ainult 6 doltsi.
Viimati muutis cubicus, 10 Nov 2011, 21:20, muudetud 1 kord kokku.
cubicus

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Kas keegi oskab siin häid Adwords textads teha?.Oleks 1 kampaania jaoks 5 textadi vaja.Vastutasuks annan Adwordsi kuponge.
cubicus

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Täiesti uskumatu lugu,mu Adwordsi kampaania võttis 11 päeva aega,ennem kui hakkas jooksma.Detsember vist neil kiire aeg seal.
cubicus

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Üks hea tööriist mis teeb Adwords kampaaniate loomise ja haldamise kõvasti lihtsamaks.Tegemist on Adwords Editor progega mille saad tasuta alla laadida siit

https://www.google.com/intl/en/adwordseditor/
cubicus

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Kurat kus need google närakad kepivad ajusid.Järgmised kontod ja kampaaniad bännitud.Tuleb hakata neile näkku panema ja võltskontosid kasutama.Hea et ostsin Hidemyass proge.
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: Google Adwords kampaania

Lugemata postitus Postitas swift »

Loe enne nende kasutustingimused läbi kui reklaamima hakkad. Kui neid järgid siis ei teki mingeid probleeme.

Võltskontode kasutamine on mõttetu aja raiskamine. Need on ka varem või hiljem bännitud. Hidemyass siin sind küll ei aita.
Vasta