Amazon.com

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
smartsubscriber
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Juul 2011, 19:12

Amazon.com

Lugemata postitus Postitas smartsubscriber »

Tere ning head uut aastat, kas amazon väljastab tšekke Eestisse?
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Amazon

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Tundub küll, minu Associates kontol see võimalus olemas ja kuskilt mingit vastuolu ei leidnud :) Juhin tähelepanu ainult sellele, et kui teed äri- ehk teenitud raha suureneb, siis vali treshold mõistlik, minu meelest nt 100$ tšeki eest maksad eestis lunastades päris palju ära, samas kui 500$ suuruses tšeki eest maksad võib-olla küll veidi rohkem (kui minu mälu ei peta ja pank lisaks teenustasule ka rahasummast mingit protsenti tahab), kuid võrdeliselt siiski märgatavalt vähem.
smartsubscriber
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Juul 2011, 19:12

Re: Amazon

Lugemata postitus Postitas smartsubscriber »

aga kui virtuaalkaardile lasta, võtab palju vahelt?
smartsubscriber
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Juul 2011, 19:12

Re: Amazon

Lugemata postitus Postitas smartsubscriber »

Tra see amazon ajab ikka närvi mustaks.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Amazon

Lugemata postitus Postitas Audio »

aga oskab keegi selle tseki lunastamishinna öelda, mi siin eestis on?
smartsubscriber
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Juul 2011, 19:12

Re: Amazon

Lugemata postitus Postitas smartsubscriber »

Jah, oskab keegi öelda.

Aitäh!
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Amazon

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Otsi panga, mille klient sa oled, hinnakirja. Üldjuhul on need olemas iga panga kodulehel, mõnikord .pdf-ina. Seal alati kirjas. Näiteks SWED-https://www.swedbank.ee/private/home/mo ... nguage=EST

Otsi ise, see teema mõni kord siit läbi käinud juba :/ Swed ei ole kõige odavam, aga üks neist minu meelest. 1.5% summast (mitte alla 19,xx €) Mingi Nordea võimidagi oli odavam, aga tõenäoliselt seal konto avamine ja hooldustasud tuleb vb sama kallis ja närvikulukas välja.

Puust ja punaseks: Kui sa lähed SWED-i: 100€ tšeki pealt maksad ära vähemalt 19,17€. 500€ tšeki pealt maksad ära... 19,7€. 5000€ tšeki pealt maksad ära 75€. Arvuta ära, 1,5% summalt, mis su tšekk on, kui see on üle 19,17 siis maksad selle summa, kui alla, siis 19,17. Ma ei ole kindel, vb välisvaluutas tšekile kehtestuvad veel eraldi mingid tasud.

Ehk siis mõtle enne, kui hakkad ntx adsense'st 70€ tšekki välja küsima, see paras seina sisse ära raamida.
Viimati muutis gngstmt, 28 Jaan 2012, 14:23, muudetud 1 kord kokku.
smartsubscriber
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Juul 2011, 19:12

Re: Amazon

Lugemata postitus Postitas smartsubscriber »

Kui välispankade välismakse töötlemise tegelikud kulud on suuremad kui 19,17 eurot, võib pank teenustasude
vahe kliendi kontolt hiljem täiendavalt maha arvestada, kuid mitte suuremas summas, kui 75 eurot. Pank tagab, et
edastab välispankadele makse täissummas. Ok leidsin ka sellise reegli üles, igaksjuhuks saatsin ka varasemalt kirja ning ega enne tšekki välja võtta ei saagi kui summa 100$ täis tuleb.
Tänud
smartsubscriber
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Juul 2011, 19:12

Re: Amazon

Lugemata postitus Postitas smartsubscriber »

Jah, aga SEB pangast soovitati ülekande meetod valida, järelikult töötab ka ülekandega!?
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Amazon

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Jaa, töötab ikka. Kui sul on USA pangakonto... Las ma täpsustan- Amazon.associates Payment FAQ alt:
Why must my financial institution be in the United States?

Amazon.com can only disburse payments using US dollars, and the systems we use are only set up to handle payments within the United States. Please note that the cost to transfer funds outside of the United States is prohibitively expensive at this time.

Niisiis, ikka veel on Eestis kahjuks võimalik kasutada vaid tšekki ja Gift Card'i.
Viimati muutis gngstmt, 14 Veebr 2012, 13:45, muudetud 1 kord kokku.
smartsubscriber
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Juul 2011, 19:12

:)

Lugemata postitus Postitas smartsubscriber »

Tervist, pole probleemi enam, sest inimene olemas, kelle kaudu rahasid kantima hakkan.
Vasta