[Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

[Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Audio »

Tere.

Olen rahafoorumis juba 3-4 aastat. Praeguseks olen 16 saanud ja internetist tuleb igakuuselt juba täitsa mõistlik summa.(suurem kui eesti keskmine palk). Kuna siit mu teekond internetimaastikul algas, tahaksin midagi tagasi anda.

Õpetan teile, kuidas hakata teenima $300-$2000+ kuus Clickbankiga.

1) Mine Clickbanki marketplace ja vali välja toode. Näiteks valisid Power4home. https://www.power4home.com/MakeElectricity.php?hop=0

2) Vali sellele tootele välja põhi märksõna, ehk mis on ka sinu domeeninimeks. Selle valimisel vaata, et oleks näiteks 2000 exact searchi USA-st, kuna USA ostab kõige rohkem.
Mina valisin home energy performance.
Nüüd läksin name.com ja vaatan kas exact match domain on vaba. Tulemuseks oli see, et .org, .net ja .com olid kinni.
Kuna need olid kinni lisasin märksõna lõppu s ja voila, .com on vaba.

3) Registreeri domeen ära, pane wordpress peale ja lisa SEO pluginad ja sitemap plugin.

4) Nüüd otsi endale veel 3-4 keywordi mis on väikse competitioniga ja kirjuta nende kohta SEO sõbralikud artiklid. Kirjuta ka põhi keywordi kohta. Vähemalt 500 sõnaline ja mõned pildid võiksid olla.

5) Nüüd lisa Clickbanki bannerid enda lehele.
Veel võid lisada Adsense.

6) Kõige raskem osa on nüüd saidi rankimine googles. Põhieesmärk on selle põhi märksõna rankimine.
Mina rankin nii, et algul ootan, kuni minu site on googles indexed, ehk kui google robotid on mu saidi üle vaadanud. Seda saab teada nii, et sisestad site:sinuurl googlesse ja näed mis lehed sul indexed on. Siis teen nii, et ostan Fiverrist social bookmark submissioni ning lasen 4 erinevat keywordi kasutada (kui mul 4 keywordi ainult). Nüüd ootan 2 nädalat ja vaatan kuidas ma rankinud olen. Siis ostan high pr backlinke ja tavaliselt kui lihtne keyword olen esimesel lehel.

7) Kui sait teenib näiteks $200 kuus juba stabiilselt ja vajad raha investeerimiseks, siis on selle võimalik maha parseldada väga hea hinna eest.
Flippa.com-is saaks selle eest $750-$2000

Üks palve on, et ei taha selliseid lolle küsimusi, et kas kindlalt teenin selle raha ja kas kindlalt rankin ja kas on mõtet.
Kui järgi ei proovi, ega siis teada ka ei saa.

Edu teenimisel
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Võiksid oma teema natuke täpsemaks teha. Inimestele, kes on clickbanki ja affiliate sales-dega kursis on see teema arusaadav, kui "newbie"dele kohati võibolla arusaamatu.

Btw, pärast viimaseid google algorütmide muutusi tasuks kindlasti fiverrist eemale hoida. Samuti tuleks backlinkimisel kasutada võimalikult palju erinevaid keyworde, mitte ainult seda millega sa rankida tahad. Kasutada tuleks veel naked linki (https://sinu-leht.com) ja "click here" "check this" jne..

Ma ei ürita küll inimeste motivatsiooni alla tõmmata, kuid 90% inimestest failivad sellega, vähemalt alguses. Google teeb igapäevaga raskemaks lehe boostimise ning väike vääratus backlinkimises võib maksta päris palju. Pigem soovitan olla esimese lehe puhul "ettevaatlikum", hoiduda prügiteenuse pakkujatest jms.

Veel üks soovitus, kui teete wordpress blogi stiilis lehe ja hakkate mingit clickbanki toodet promoma, siis soovitan 1000+ sõna HOMEPAGELE ja 5+ artiklit VÄHEMALT lisaks kõrvale. Samuti oleks hea kui oleks "about me", "privacy policy" lehed. Lehe ülespanek on kerge, artiklite tegemine ka päris lahe kui inglisekeelt oskad (muidu pead need kellegil teha laskma).

Kui keegi on juba jõudnud backlinkimise faasi siis võib abi küsida, muu peaks ju lihtne ja loogiline olema.

PS: See 300-2000 on natuke eksitav. Mul mitmeid lehti, mõned lehed teenivad $0, mõned $100, mõned $500 per/month. Algajad teenivad esimese lehega äkki 50-100, heal juhul $200. Aga milleks selline limiit nagu $2000? Clickbankiga teenivad inimesed rohkem kui $10k :pidu:
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Audio »

Tõin lihtsalt näite, mida keskmiselt ühe saidiga teenitakse. Aga Mankiboy, mulle meeldib see ,et sa vastasid. Tekib siia foorumisse natuke infot juurde. Siia võikski selline diskussioon tekkida, et ka algajad saaksid endale natuke infot. Et kui kellegil veel mingeid ideid või parandusi, palun vastake siia. Tahaks natuke lihtsalt seda foorumit elavdada.

Ja see $10k on täitsa mõistlik kuupalk juba interneti tööga.
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Audio kirjutas:Tõin lihtsalt näite, mida keskmiselt ühe saidiga teenitakse. Aga Mankiboy, mulle meeldib see ,et sa vastasid. Tekib siia foorumisse natuke infot juurde. Siia võikski selline diskussioon tekkida, et ka algajad saaksid endale natuke infot. Et kui kellegil veel mingeid ideid või parandusi, palun vastake siia. Tahaks natuke lihtsalt seda foorumit elavdada.

Ja see $10k on täitsa mõistlik kuupalk juba interneti tööga.
Jah, inimesed võiksid rääkida oma kogemustest jne. Eks selle $10k puhul on nii, et $3k läheb sellest ka outsourcemise peale (artiklid,SEO jne)
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
FGoose

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas FGoose »

Võib-olla vastan nüüd natuke aegunud teemale aga kas sa domeeni forwardingut oled proovinud?
Clickbankist toode mida müüa, namecheapist/godaddyst vms sarnane domeen CB tootele ja lihtsalt forward domain. Jääb ära igasugune rankimine otsingus (6)
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Sa võid seda teha ju,aga kus kohast sa trafficut hakkad saama? Otsingumootorist tuleb sulle iga päev teatud arv külastajaid tasuta.
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
FGoose

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas FGoose »

Youtube description bar on selleks :ment:
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

FGoose kirjutas:Youtube description bar on selleks :ment:
Mnjah, aga see on hoopis teine süsteem ju. See pole kuidagi seotud sellega, mida Audio just õpetas ju :D
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
biketown
Postitusi: 62
Liitunud: 03 Jaan 2009, 17:09

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas biketown »

Sorry, et bumpin vana teemat, aga mul on mõned küsimused.
Ise olen aastaid plaaninud millegi sarnasega tegeleda, kuid alati olen mingis punktis asja katki jätnud. Kas siis mul hakkas igav või ei leidnud meetodeid trafficu suunamiseks enda lehele. Hetkel on mul kaks lihtsat eestlastele suunatud lehekest, mis teenivad adsensega oma 50€ kuus ja see on ka kõik. Need lehed on mul juba ammu, ei tegele nendega ning tiksuvad lihtsalt serveriteenuste eest tasumiseks.

Nüüd aga võtaksin hea meelega ette selle clickbanki idee. Inglise keel on mul kenasti suus ja artikleid kirjutada pole probleem. Aga millest kirjutada? Sellest tootest mida ma hakkan oma lehe kaudu promoma? Isegi kui toode on tegelikult suur müügihitt ja artiklid kaasahaaravad, siis pole sellest mingit kasu kui ma ei suuda trafficut oma lehele suunata... ja siit algabki probleem. Traffic - kui mul oleks suvaline leht millel käiks 5000 inimest päevas, teeniksin ka ilma clickbanki vms asjata päris muljetavaldava summa kuus, sadu või tuhandeid eurosid kuus.

Teemaalgataja võiks ka näidata enda lehtesid ja teiste lehtesid, et alustajal oleks pilt silme ees.

J.
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

Väga hea sõnavõtt biketown.Arvan et iga loogiliselt mõtlev ja samas järjekindel inimene on sama mõttekäigu läbinud.Tegelikul siis foorumis ei ole ühtegi lehte avalikustatud 2-e aasta jooksul, mille kaudu kena müügitulu saadud.Mõned küll on, aga need on ~200eur kuu sissetulekuga.Mina olen leidnud 3 põhilise tähtsusega
elementi sellise turunduse juures: toode,leht, träffik .Minu jaoks on põhilisem neist toode ise.Pro müügimees
ei vaevu mõtlema sellele kas ta ise vajaks seda nii hirmsasti, aga mina pean tundma läbilõhki toodet ja samas selle ka heaks kiitma , et seda teistele pakkuda.Selle tõttu võin öelda, et mul puudub selline toode mida müüa.
Rääkides nüüd traafikust ,siis on teada et ruulib kvantiteet. Paned 10.000$ loosi ja saad tagasi ntx suva
liikluse pealt 11.500$ ja sihtgrupiga liikluse pealt ntx 14.500$.Minu poolt mainitud suva liiklust saab ju iga nurga pealt osta.Sihtgruppi vast lehele suunata ei saa, aga seda saaks korraliku email listiga korraldada.
Alles hiljuti jäi silma üks lühike klickbank tunnustus koos klipiga kus tüüp rääkis: algul oli tal paar oma enda
toodet, leidis klicbanki ja sai seal kiirelt oma müügi korraldatud.Seejärel hakkas huvi tekkima teiste tarnijate
toodete reklaami tegemisega raha teenima hakata.Talle pidavat see meeldima, topib aga mõnikümmend
tuhat taala sisse traffku tarbeks ja käibe pealt muudki teenib.
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

kullaotsija kirjutas: Rääkides nüüd traafikust ,siis on teada et ruulib kvantiteet.
Wrong... Sa võid endale 10k eest trafficut suunata, aga kui see ei ole "targeted" siis on see 100% kasutu. Tähtis on just trafficu targetimine, kuni keywordi tasandil välja.

Variandid trafficu saamiseks:

1) Ma ei hakka teile siin PPC-d lahti seletama, aga see on vast kõige reaalsem ja long-termim strateegia üldse internetist raha teenimiseks. Lühidalt öeldes maksad iga kliki pealt teatud $ ja muudad oma landing page, muudad keyworde jne kuni lõpuks leiad käputäis keyworde, mis hakkavad sulle igakuu korraliku ROI-d tooma. Ofcourse, clickbank tooted pole adwordsis lubatud, sest enamus scam, kuid bing adsis on see võimalik. Samuti võid enda toote teha ja seda promoma hakata läbi PPC, kuid siis pead split-testma, testima ja testima... Alguses võiksid kuskil 1-2k euri kõrvale panda puhtalt testimiseks ja asjale pihta saamiseks. Tean inimesi kes on saanud $300-ga juba õnnestuma, kuid on inimesi, kes on pannud üle 11$k magama, enne kui asi selgeks on saanud...FYI, e-bookid üldjuhul ei toida ppc-ga promodes. Algajatel soovitan alustada 7searchist.

2) SEO - seda on piisavalt siin seletatud. Ühesõnaga backlinkdie abiga boostid oma lehe esimeseks ja traffic hakkab tulema. Ma pole ise sellega küll trafficu osas suuri numbreid saanud (väga kõva konkurents + google updated), aga üks leht mis saab googlest "very targeted" külalisi, teenib hetkel $500 p/m ja inimesi, kes seda lehte külastab on vaevalt 20 päevas. Samal ajal, kui mu teine leht saab 1000 külastust per day ja teenib $20. Seega, tuleb ülimalt hästi optimeerida keywordidega (sama kehtib ka ppc kohta)

3) Kolmas variant on media buy, ostad lehtedele ad space, maksad PPV stiilis (pay per view). Ka sellega on võimalik teenida, võid olla ka lihtsalt affilaite. Aga jällegi nõuab see tohutult raha ja testimist.

4) Võid ehitada listi, kas siis SEO, PPC või PPV abiga. Pole ise teinud, kuid paljud soovitavad. Seljuhul vajad aweber kasutajat, mis on 20$ per month.

5)... internet on hoomamatu. Foorumid, sõbrad, facebook, twitter, jututoad, portaalid igaltpoolt on võimalik trafficut saada. Tuleb lihtsalt kastist välja mõelda.


Kindlasti jäi midagi lisamata, kuna kiiruga tehtud. Sorry kirjavigade pärast, väga keeruline on IM-ga seotud teksti kirjutada Eesti keeles :)
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

jah raske on aru saada kui läbisegi keeled vahetuvad . teiseks paljud ei tea ingl. keelseid lühiendeid
ja spetsiifilisi selle ala termineid.seega sa keerutad vaid paska igal pool.ütle siis otse eestikeeli
kuidas su suunad (targeted) potentsiaalse ostja oma lehele?
ja jällegi ei näe ma kasvõi kunagisi paari kolme müügihitti näitena ega ka teenivat lehte (samuti kasvõi
3-4 aastatagune võiks olla näitena) kui spetsialist ei taha käesolevaid projekte äriasaladuse
tõttu paljastada.
Viimati muutis kullaotsija, 30 Dets 2012, 01:34, muudetud 1 kord kokku.
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

kullaotsija kirjutas:jah raske on aru saada kui läbisegi keeled vahetuvad . teiseks paljud ei tea ingl. keelseid lühiendeid
ja spetsiifilisi selle ala termineid.seega sa keerutad vaid paska igal pool.ütle siis otse eestikeeli
kuidas su suunad (targeted) potentsiaalse ostja oma lehele?
Keerutan paska? Mina ei ole see inimene, kes teeb endale kuskil edicy.com-is mingi lehe, kus on 1 affiliate link ja 400 sõna copy-paste teksti kuskilt X kohast. Ma üritan aidata ja juhendada kodanik "biketown"-i. Kui tal on mingi küsimus, või ei saand millestki aru, siis võib alati küsida ju :)

Ja ma just andsin sulle 4 erinevat varianti, kuidas sa saaksid potentsiaalseid külastajaid oma lehele suunata. Kui sa ei saa elementaarsetest asjadest aru ja need vihjed ei andnud sulle piisavalt abi, siis võibolla peaksid valima endale lihttöö - laos näiteks.

Kui sa tahad, et keegi sulle step by step PPC campaignid püsti paneks ja su lehe googles esimeseks tõstaks, siis osta endale vastav teenus sisse.

Parimat!
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

mine sinna teemasse tagasi mida sa siin kõrvalteemana aretada üritad ja uuri asja põmmpea
marketing on mu hobi ja ei ole elatus allikas ning ei ole sul siin vaja mind taandarengule suunata
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

:D üldse ei imesta, et siin foorumis asjalikud teemad ei taha areneda, kui iga soovituse peale mõni teine kasutaja hakkab sõimama...mankiboy andis päris mitu konkreetset soovitust ja mõnel juhul isegi programmide nimesid (kui viskad googlesse, siis leiad ka ilmselt vajaliku lingi üles)...

kuigi jah selle kohapealt on õigus, et kõik justkui häbenevad oma veebilehti teistele näidata millegipärast...
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Taavi kirjutas::D üldse ei imesta, et siin foorumis asjalikud teemad ei taha areneda, kui iga soovituse peale mõni teine kasutaja hakkab sõimama...mankiboy andis päris mitu konkreetset soovitust ja mõnel juhul isegi programmide nimesid (kui viskad googlesse, siis leiad ka ilmselt vajaliku lingi üles)...

kuigi jah selle kohapealt on õigus, et kõik justkui häbenevad oma veebilehti teistele näidata millegipärast...
Ma toon välja sulle mõned affiliate (clickbank) lehed, et saaksid endale mingi sihi ette...

"micro niche" lehed:

https://bestanimationsoftwarereview.com/
https://redirectvirusremovaltools.com
https://www.fatlossfactoreview.com/

jne....

"suuremad" lehed - soovitan hetkel neid teha, sest google "armastab" neid lehti rohkem. Point siis selles, et teed 5lk asemel 100lk. Igasse postitusse ei pane affiliate link, mõned artiklid on nö. informatiivsed, mõned "reviewd". Lisaks sellele ei tohiks panna domeeni nimeks mingi "how-to-loose-weight.com" vaid midagi sellist mis jä'äks külastajale ka meelde, ntks "weightcenter.com" või "fatlossempire.com"...

Mõned näited:

https://weightwoo.com/
https://www.howtodjfast.com/
https://www.mydubstep.net/

jne..
Viimati muutis mankiboy, 30 Dets 2012, 13:54, muudetud 1 kord kokku.
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

head näited
aga kuidas sa kommenteeriks km pikki saidiaadresse ( ntx esimesed 3 linki)
minule kui külastajale andis kõige rohkem effekti : https://www.howtodjfast.com :)
arvan, et see müüb
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Need esimesed kolm lehte on suuresti vist konkreetse toote vmt jaoks üles ehitatud. Ehk need, mis nüüd hiljutise google'i uuenduse käigus kannatada said.

Üldiselt tundub tendents olevat selles suunas, et nende eelised otsingumootorites kipuvad ära kaduma.
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

minu arvates niche suureks eeliseks on fokuseeritus
et siis külastaja saab valiku teha 2-3 toote seast , mitte 100-200 seast :)
mulle on viimasel ajal silma torganud sellise saidi kampaania:

Kood: Vali kõik

https://ps3-games-xbox.com/superstore/node/298
iga lk päises 3 pirakat adsense reklaami
tundub et selle jaoks ongi suur töö tehtud, et nagu mängude müük kõrvalteema rohkem ;)
biketown
Postitusi: 62
Liitunud: 03 Jaan 2009, 17:09

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas biketown »

kullaotsija kirjutas:minu arvates niche suureks eeliseks on fokuseeritus
et siis külastaja saab valiku teha 2-3 toote seast , mitte 100-200 seast :)
mulle on viimasel ajal silma torganud sellise saidi kampaania:

Kood: Vali kõik

https://ps3-games-xbox.com/superstore/node/298
iga lk päises 3 pirakat adsense reklaami
tundub et selle jaoks ongi suur töö tehtud, et nagu mängude müük kõrvalteema rohkem ;)
Ja väga paljudel juhtudel nii ongi, adsensega teenivad rohkem kui mängude müügilt. Kui ma oma adsenset vaatan, siis näitab viimase nädala CPM(1000 lehevaatamist)-ks 0,11€ ehk siis kui sul on populaarne leht, võid teenida juba sadu eurosid kuus.

Aga tänud ahvipoisile ja kullaotsijale kasuliku infi ja diskussiooni eest. Võtan lähiajal mingi toote clickbankist ja püüan pärast tööd selle promomise ja backlinkide tekitamisega tegeleda. Eks küsin tarkadelt kui asjad liikuma ei hakka.

Kas on ka mingid kindlad tooted, mida ei osteta nii hästi või millel on väiksem turg? Kas ja kui palju on mõtet alustajal oma raha trafficu suunamiseks kulutada?

Edit:
https://weightwoo.com/ ei leidnud sellelt ühtegi clickbanki linki. Ainult paar otse miskile lehele suunavat lingikest. Ja sedagi ainult paarist artiklist. Kas tal on siis mingi teine diil või mis? Loogiline oleks ka paar bannerit paremasse tulpa sobitada.
Desty
Postitusi: 35
Liitunud: 15 Nov 2012, 20:45

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Desty »

Ma olen promonud ka CB tooteid ja suutsin üpriski hästi teenida. US/CA lihtsam turustada, aga see nõuab aega ning palju vaeva, et ehitada netileht + teha reklaam jne.

Mina ehitasin veits teist moodi asja ülesse. Ma täpsemalt ei mäleta, mis tootega tegemist oli, aga niche oli kaalualandus.

Pakkumine leitud, ehitasin kodulehe. Nägi välja väga lihtne. Põhimõtteliselt tavaline müüv maandumis leht, kus leidus toote kohta kõikvõimalikku informatsiooni ja videosid ning inimeste jutte.

Kuna mul ei olnud aimugi, kust saada trafficut. Siis parim lahendus oli Social Media. Täpsemalt FB. Mõeldud tehtud. Hakkasin ehitama fännilehte. Et saada ''Like'', kasutasin FB paid advertisingu. Kokku kulutasin kuskil 150 eurot. Kuna sellel ajal weight loss ei olnud veel NII saturated niche, sain kokku kuskil 5000 like. CTR mäletamist mööda oli hea(u 0.90, mis on hea weight loss nichega). Fännilehega tegelesin päris palju, iga paari tunni tagant ikka mingi postitus. Üks nädalake peale reklaami oli leht saanud juba 8k like ja siis hakkasid müügid tulema. Kokku genereerisin kuskil 900(payout oli 22usd) müüki kahe kuu jooksul. Hiljem läks fanpage koos domeeniga müügiks. Kasum oli väga hea.

Peale seda olen veel mitmeid nichesid sarnase võttega promonud, aga nii head tulemust ei ole veel saavutanud.

Nüüdseks olen CPA peal ja CB pakkumisi ei ole isegi silmanud enam.
999
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Okt 2014, 16:03

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas 999 »

Kas need tegelikult ka toimivad?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kui sa mõtled kaasturundust, siis töötab ikka. Kuigi üleöö rikkaks ei saa ja learning curve on ka üsna korralik ilmselt alguses. Kuigi kui üle ei pinguta ja mingit konkreetset mudelit järgid, siis võiks ehk aastaga juba arvestatavaid summasid teenima hakata küll.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Audio »

See ClickBank on ära vajunud minujaoks igastahes, ostetakse üliharva. Internet marketingis tuleb edasi liikuda, kui meetod on "tühjaks lüpstud", ega muidu siin alal ellu ei jää ;)
crowdinvest
Postitusi: 4
Liitunud: 25 Veebr 2016, 10:26

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas crowdinvest »

Küsiks veidi nõu tegijatelt. Kui teha nullist üks teemaleht ja varajases faasis osta kohe vastava keywordiga koht Google otsingus, kuidas see võiks mõjuda ränkile Googles? Ma olen täheldanud paari saidiga seda, et kui reklaami osta, siis käib Google kohe saidilt robotitega üle. On see võimalik?
Vasta