[Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
Desty
Postitusi: 35
Liitunud: 15 Nov 2012, 20:45

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Desty »

Ma olen promonud ka CB tooteid ja suutsin üpriski hästi teenida. US/CA lihtsam turustada, aga see nõuab aega ning palju vaeva, et ehitada netileht + teha reklaam jne.

Mina ehitasin veits teist moodi asja ülesse. Ma täpsemalt ei mäleta, mis tootega tegemist oli, aga niche oli kaalualandus.

Pakkumine leitud, ehitasin kodulehe. Nägi välja väga lihtne. Põhimõtteliselt tavaline müüv maandumis leht, kus leidus toote kohta kõikvõimalikku informatsiooni ja videosid ning inimeste jutte.

Kuna mul ei olnud aimugi, kust saada trafficut. Siis parim lahendus oli Social Media. Täpsemalt FB. Mõeldud tehtud. Hakkasin ehitama fännilehte. Et saada ''Like'', kasutasin FB paid advertisingu. Kokku kulutasin kuskil 150 eurot. Kuna sellel ajal weight loss ei olnud veel NII saturated niche, sain kokku kuskil 5000 like. CTR mäletamist mööda oli hea(u 0.90, mis on hea weight loss nichega). Fännilehega tegelesin päris palju, iga paari tunni tagant ikka mingi postitus. Üks nädalake peale reklaami oli leht saanud juba 8k like ja siis hakkasid müügid tulema. Kokku genereerisin kuskil 900(payout oli 22usd) müüki kahe kuu jooksul. Hiljem läks fanpage koos domeeniga müügiks. Kasum oli väga hea.

Peale seda olen veel mitmeid nichesid sarnase võttega promonud, aga nii head tulemust ei ole veel saavutanud.

Nüüdseks olen CPA peal ja CB pakkumisi ei ole isegi silmanud enam.
999
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Okt 2014, 16:03

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas 999 »

Kas need tegelikult ka toimivad?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kui sa mõtled kaasturundust, siis töötab ikka. Kuigi üleöö rikkaks ei saa ja learning curve on ka üsna korralik ilmselt alguses. Kuigi kui üle ei pinguta ja mingit konkreetset mudelit järgid, siis võiks ehk aastaga juba arvestatavaid summasid teenima hakata küll.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Audio »

See ClickBank on ära vajunud minujaoks igastahes, ostetakse üliharva. Internet marketingis tuleb edasi liikuda, kui meetod on "tühjaks lüpstud", ega muidu siin alal ellu ei jää ;)
crowdinvest
Postitusi: 4
Liitunud: 25 Veebr 2016, 10:26

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas crowdinvest »

Küsiks veidi nõu tegijatelt. Kui teha nullist üks teemaleht ja varajases faasis osta kohe vastava keywordiga koht Google otsingus, kuidas see võiks mõjuda ränkile Googles? Ma olen täheldanud paari saidiga seda, et kui reklaami osta, siis käib Google kohe saidilt robotitega üle. On see võimalik?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Google käib sealt ka niisama robotitega üle, kui Google Search Consolega oma lehte fetchida üritad nt.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
crowdinvest
Postitusi: 4
Liitunud: 25 Veebr 2016, 10:26

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas crowdinvest »

Ok, ühesõnaga on reklaami eest mõtetu maksta. Samas, ilmselt see cost/income arvutuses kinni. Kui mitu klikki viib reaalse müügini.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sellepärast, et google su lehte külastaks, on jah mõttetu maksta. Kui see reklaam sulle kliente toob, siis on teine teema muidugi.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta