[Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
Audio
Postitusi: 145
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

[Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Audio »

Tere.

Olen rahafoorumis juba 3-4 aastat. Praeguseks olen 16 saanud ja internetist tuleb igakuuselt juba täitsa mõistlik summa.(suurem kui eesti keskmine palk). Kuna siit mu teekond internetimaastikul algas, tahaksin midagi tagasi anda.

Õpetan teile, kuidas hakata teenima $300-$2000+ kuus Clickbankiga.

1) Mine Clickbanki marketplace ja vali välja toode. Näiteks valisid Power4home. https://www.power4home.com/MakeElectricity.php?hop=0

2) Vali sellele tootele välja põhi märksõna, ehk mis on ka sinu domeeninimeks. Selle valimisel vaata, et oleks näiteks 2000 exact searchi USA-st, kuna USA ostab kõige rohkem.
Mina valisin home energy performance.
Nüüd läksin name.com ja vaatan kas exact match domain on vaba. Tulemuseks oli see, et .org, .net ja .com olid kinni.
Kuna need olid kinni lisasin märksõna lõppu s ja voila, .com on vaba.

3) Registreeri domeen ära, pane wordpress peale ja lisa SEO pluginad ja sitemap plugin.

4) Nüüd otsi endale veel 3-4 keywordi mis on väikse competitioniga ja kirjuta nende kohta SEO sõbralikud artiklid. Kirjuta ka põhi keywordi kohta. Vähemalt 500 sõnaline ja mõned pildid võiksid olla.

5) Nüüd lisa Clickbanki bannerid enda lehele.
Veel võid lisada Adsense.

6) Kõige raskem osa on nüüd saidi rankimine googles. Põhieesmärk on selle põhi märksõna rankimine.
Mina rankin nii, et algul ootan, kuni minu site on googles indexed, ehk kui google robotid on mu saidi üle vaadanud. Seda saab teada nii, et sisestad site:sinuurl googlesse ja näed mis lehed sul indexed on. Siis teen nii, et ostan Fiverrist social bookmark submissioni ning lasen 4 erinevat keywordi kasutada (kui mul 4 keywordi ainult). Nüüd ootan 2 nädalat ja vaatan kuidas ma rankinud olen. Siis ostan high pr backlinke ja tavaliselt kui lihtne keyword olen esimesel lehel.

7) Kui sait teenib näiteks $200 kuus juba stabiilselt ja vajad raha investeerimiseks, siis on selle võimalik maha parseldada väga hea hinna eest.
Flippa.com-is saaks selle eest $750-$2000

Üks palve on, et ei taha selliseid lolle küsimusi, et kas kindlalt teenin selle raha ja kas kindlalt rankin ja kas on mõtet.
Kui järgi ei proovi, ega siis teada ka ei saa.

Edu teenimisel
mankiboy
Postitusi: 133
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Võiksid oma teema natuke täpsemaks teha. Inimestele, kes on clickbanki ja affiliate sales-dega kursis on see teema arusaadav, kui "newbie"dele kohati võibolla arusaamatu.

Btw, pärast viimaseid google algorütmide muutusi tasuks kindlasti fiverrist eemale hoida. Samuti tuleks backlinkimisel kasutada võimalikult palju erinevaid keyworde, mitte ainult seda millega sa rankida tahad. Kasutada tuleks veel naked linki (https://sinu-leht.com) ja "click here" "check this" jne..

Ma ei ürita küll inimeste motivatsiooni alla tõmmata, kuid 90% inimestest failivad sellega, vähemalt alguses. Google teeb igapäevaga raskemaks lehe boostimise ning väike vääratus backlinkimises võib maksta päris palju. Pigem soovitan olla esimese lehe puhul "ettevaatlikum", hoiduda prügiteenuse pakkujatest jms.

Veel üks soovitus, kui teete wordpress blogi stiilis lehe ja hakkate mingit clickbanki toodet promoma, siis soovitan 1000+ sõna HOMEPAGELE ja 5+ artiklit VÄHEMALT lisaks kõrvale. Samuti oleks hea kui oleks "about me", "privacy policy" lehed. Lehe ülespanek on kerge, artiklite tegemine ka päris lahe kui inglisekeelt oskad (muidu pead need kellegil teha laskma).

Kui keegi on juba jõudnud backlinkimise faasi siis võib abi küsida, muu peaks ju lihtne ja loogiline olema.

PS: See 300-2000 on natuke eksitav. Mul mitmeid lehti, mõned lehed teenivad $0, mõned $100, mõned $500 per/month. Algajad teenivad esimese lehega äkki 50-100, heal juhul $200. Aga milleks selline limiit nagu $2000? Clickbankiga teenivad inimesed rohkem kui $10k :pidu:
Audio
Postitusi: 145
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas Audio »

Tõin lihtsalt näite, mida keskmiselt ühe saidiga teenitakse. Aga Mankiboy, mulle meeldib see ,et sa vastasid. Tekib siia foorumisse natuke infot juurde. Siia võikski selline diskussioon tekkida, et ka algajad saaksid endale natuke infot. Et kui kellegil veel mingeid ideid või parandusi, palun vastake siia. Tahaks natuke lihtsalt seda foorumit elavdada.

Ja see $10k on täitsa mõistlik kuupalk juba interneti tööga.
mankiboy
Postitusi: 133
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Audio kirjutas:Tõin lihtsalt näite, mida keskmiselt ühe saidiga teenitakse. Aga Mankiboy, mulle meeldib see ,et sa vastasid. Tekib siia foorumisse natuke infot juurde. Siia võikski selline diskussioon tekkida, et ka algajad saaksid endale natuke infot. Et kui kellegil veel mingeid ideid või parandusi, palun vastake siia. Tahaks natuke lihtsalt seda foorumit elavdada.

Ja see $10k on täitsa mõistlik kuupalk juba interneti tööga.
Jah, inimesed võiksid rääkida oma kogemustest jne. Eks selle $10k puhul on nii, et $3k läheb sellest ka outsourcemise peale (artiklid,SEO jne)
FGoose

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas FGoose »

Võib-olla vastan nüüd natuke aegunud teemale aga kas sa domeeni forwardingut oled proovinud?
Clickbankist toode mida müüa, namecheapist/godaddyst vms sarnane domeen CB tootele ja lihtsalt forward domain. Jääb ära igasugune rankimine otsingus (6)
mankiboy
Postitusi: 133
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Sa võid seda teha ju,aga kus kohast sa trafficut hakkad saama? Otsingumootorist tuleb sulle iga päev teatud arv külastajaid tasuta.
FGoose

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas FGoose »

Youtube description bar on selleks :ment:
mankiboy
Postitusi: 133
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

FGoose kirjutas:Youtube description bar on selleks :ment:
Mnjah, aga see on hoopis teine süsteem ju. See pole kuidagi seotud sellega, mida Audio just õpetas ju :D
biketown
Postitusi: 63
Liitunud: 03 Jaan 2009, 17:09

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas biketown »

Sorry, et bumpin vana teemat, aga mul on mõned küsimused.
Ise olen aastaid plaaninud millegi sarnasega tegeleda, kuid alati olen mingis punktis asja katki jätnud. Kas siis mul hakkas igav või ei leidnud meetodeid trafficu suunamiseks enda lehele. Hetkel on mul kaks lihtsat eestlastele suunatud lehekest, mis teenivad adsensega oma 50€ kuus ja see on ka kõik. Need lehed on mul juba ammu, ei tegele nendega ning tiksuvad lihtsalt serveriteenuste eest tasumiseks.

Nüüd aga võtaksin hea meelega ette selle clickbanki idee. Inglise keel on mul kenasti suus ja artikleid kirjutada pole probleem. Aga millest kirjutada? Sellest tootest mida ma hakkan oma lehe kaudu promoma? Isegi kui toode on tegelikult suur müügihitt ja artiklid kaasahaaravad, siis pole sellest mingit kasu kui ma ei suuda trafficut oma lehele suunata... ja siit algabki probleem. Traffic - kui mul oleks suvaline leht millel käiks 5000 inimest päevas, teeniksin ka ilma clickbanki vms asjata päris muljetavaldava summa kuus, sadu või tuhandeid eurosid kuus.

Teemaalgataja võiks ka näidata enda lehtesid ja teiste lehtesid, et alustajal oleks pilt silme ees.

J.
kullaotsija
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: [Õpetus] Kuidas teenida $300-$2000 kuus?

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

Väga hea sõnavõtt biketown.Arvan et iga loogiliselt mõtlev ja samas järjekindel inimene on sama mõttekäigu läbinud.Tegelikul siis foorumis ei ole ühtegi lehte avalikustatud 2-e aasta jooksul, mille kaudu kena müügitulu saadud.Mõned küll on, aga need on ~200eur kuu sissetulekuga.Mina olen leidnud 3 põhilise tähtsusega
elementi sellise turunduse juures: toode,leht, träffik .Minu jaoks on põhilisem neist toode ise.Pro müügimees
ei vaevu mõtlema sellele kas ta ise vajaks seda nii hirmsasti, aga mina pean tundma läbilõhki toodet ja samas selle ka heaks kiitma , et seda teistele pakkuda.Selle tõttu võin öelda, et mul puudub selline toode mida müüa.
Rääkides nüüd traafikust ,siis on teada et ruulib kvantiteet. Paned 10.000$ loosi ja saad tagasi ntx suva
liikluse pealt 11.500$ ja sihtgrupiga liikluse pealt ntx 14.500$.Minu poolt mainitud suva liiklust saab ju iga nurga pealt osta.Sihtgruppi vast lehele suunata ei saa, aga seda saaks korraliku email listiga korraldada.
Alles hiljuti jäi silma üks lühike klickbank tunnustus koos klipiga kus tüüp rääkis: algul oli tal paar oma enda
toodet, leidis klicbanki ja sai seal kiirelt oma müügi korraldatud.Seejärel hakkas huvi tekkima teiste tarnijate
toodete reklaami tegemisega raha teenima hakata.Talle pidavat see meeldima, topib aga mõnikümmend
tuhat taala sisse traffku tarbeks ja käibe pealt muudki teenib.
Vasta