Kui palju maksab fännileht?

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
RahaMagnet
Postitusi: 3
Liitunud: 11 Apr 2013, 04:59

Kui palju maksab fännileht?

Lugemata postitus Postitas RahaMagnet »

Kas kellegil on ideed, kui palju annaks raha küsida kindlale niššile suunatud aktiivse Facebooki fännilehe eest, millel on 2 aastaga kogutud 4600 kvaliteetset fänni?

Fännileht on Eesti põhine, kõik - ja tõesti kõik fännid on tulnud sinna puhtast huvist antud valdkonna vastu, seega väga kvaliteetsed. Jagamismäng sai vist korraldatud 1 kord paar aastat tagasi aga kiirelt kinni ka, kuna oli mu jaoks mõttetu.

Olen väga kodus läbi sotsiaalmeedia turundamise reeglitega :)

Fännileht on loodud käsitöölistele ja tegin oma endise e-poe Lõngamaania tarbeks, kuigi lõpetasin Lõngamaania e-poe aasta tagasi ära (suure koormuse tõttu (!) läbipõlenuna), hoidsin selle fännilehe siiski aktiivsena, et ehk läheb tarvis. Vahest on läinud ka, kuid nüüdseks olen tõesti teises valdkonnas.

See leht on oma valdkonnas suurim ja populaarseim, aktiivseim. Koostöö koos suure käsitööliste portaali Mustrimaailmaga.

Iga kampaania- või müügipostitus on andnud soovitud tulemused, sadade eurode väärtuses tellimusi ja lehe fännid jagasid ise postitust, tõmmates ligi uusi fänne.
Desty
Postitusi: 35
Liitunud: 15 Nov 2012, 20:45

Re: Kui palju maksab fännileht?

Lugemata postitus Postitas Desty »

Maailmaturul antud fännilehega suurt summat loota ei saa, kuna fännileht on suunatud eestlastele ning arvestades Eesti suurust, kedagi väga ei huvita.

Kui leiate antud niche-le õige Eesti firma, siis hind võib jääda 100-200e juurde. FB fännilehed ei maksma palju, kuna viimase ostmine on ohtlik. Risk tulenebki fake meeldimistes ja/või liigsetes müügikampaaniates(mis muudab fännide huvi reaalselt ostma midagi minimaalseks).

Aga see on puhtalt minu hinnang.
Vasta