Eksperiment: Kaasturundus ja nišilehed

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
crowdinvest
Postitusi: 4
Liitunud: 25 Veebr 2016, 10:26

Re: Eksperiment: Kaasturundus ja nišilehed

Lugemata postitus Postitas crowdinvest »

Muide, see on uskumatu, kui palju huvi on tekitanud Taavi ja Monkeyboy eksperiment ning sealsed õpetused. Kahjuks jäi see pooleli, kuigi minuarust väga suure potentsiaaliga.

Ma ise olen vanuses +35 muidugi ja selliste lehtedega nikerdamine tundub ka endale kummaline. Aga ma ise arendan ühte inglisekeelset investeerimisteemalist lehte ja eesmärk on ikka pidevalt kvaliteetset sisu toota. Kirjutan nii või teisiti. Ehk et edaspidi ingliskeeles kirjutada ei ole probleem, mõtete leidmise osas ei ole ka probleemi. Toode / tooted, millele linkida ja millelt teenida on ka olemas. Ühesõnaga contenti võin toota nagu saelaudu. Aga SEO, ränkimine ja träfiku saamine on pisut vajaka. Aga eks näis :). Tundub täiesti tume maa, mis saab edasi kui lehe lahti teen.

Aga muidu esimesed katsetused selles vallas jäid 2000 aastate keskele. Teenisin Eestisse suunatud lehtede pealt mingi 100 USDi kvartalis läbi Google searchide ja linkide, mis krooniajal oli päris üllatuslikult suur tulu. Ühe saidi keelas Google Trademark violationi pärast ära, kus laekus 50 taala päevas. Äärepealt oleks pidanud Euroopasse kohtusse minema :D. Seetõttu tuli asi üsna pea kinni panna. Aga Google teenitud raha ära ei võtnud ning ma sain selle välja maksta endale. Kahjuks ei teadnud SEOst mitte midagi. Täna on konkurents kõikjal muidugi kordades kordades suurem.
crowdinvest
Postitusi: 4
Liitunud: 25 Veebr 2016, 10:26

Re: Eksperiment: Kaasturundus ja nišilehed

Lugemata postitus Postitas crowdinvest »

Olen siin foorumis uus, kasulikku lugemist on väga palju, kuid kahjuks on aktiivsus väga väheseks jäänud. Kas keegi teab, kas eestis on veel mõningaid foorumeid, kus on laiemalt ja aktiivsemalt SEO ja affiliate marketingi teemal arutelusid? Päris palju oleks tehnilist abi vaja.
Taavi
Postitusi: 1577
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Eksperiment: Kaasturundus ja nišilehed

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Rahvas on suures osas foorumitest ära kolinud tänapäeval. RahaFoorumi osas käib ka pigem põhivestlus Facebooki grupis täna.

https://www.facebook.com/groups/rahafoorum/
kaurr
Postitusi: 25
Liitunud: 05 Dets 2013, 18:29

Re: Eksperiment: Kaasturundus ja nišilehed

Lugemata postitus Postitas kaurr »

Eesti keelseid ei tea. Aga välismaistest saitidest soovitan blackhatworldi, väga palju asjalikku infot.
algaja
Postitusi: 72
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: Eksperiment: Kaasturundus ja nišilehed

Lugemata postitus Postitas algaja »

Ise soovitan ka blackhatworld.com Sealt leidad kõik vajaliku ülesse.
Vasta