SerpBook - Ülevaade oma keywordide positsioonist

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
Citrical
Postitusi: 94
Liitunud: 16 Sept 2008, 14:47
Kontakt:

SerpBook - Ülevaade oma keywordide positsioonist

Lugemata postitus Postitas Citrical »

Juhtusin leidma ühe teise foorumi abil sellise tööriista nagu serpbook, mille eesmärk ongi rank tracking. Annab ideaalse ülevaate, mis seisus su kodulehed sinu keywordide puhul on. Ideaalne just niche site'ide ehitajatele või Youtube'is turundajatele.

Tööriist toimib nii, et teed oma leheküljel enda jaoks lihtsamini haldatava kategooria, kuhu saad lisada enda domeenid koos keywordidega, mille puhul üritad positsiooni tõsta. Annab sulle iga päev kohtade arvu, mille suuruses on liikumine toimunud, millele lisaks saad näha graafikuid oma soovitud ajavahemiku lõikes. Lisaks näed oma lehekülje PR hinnangut, Google'i exact otsingumahtu sinu keywordi puhul, mis muidugi on kättesaadav ka keyword planneris, aga seal saad sama hea ülevaate. Põhiline on muidugi, et näed oma lehekülje positsiooni antud keywordi puhul kolmes suuremas otsingumootoris - Google, Bing, Yahoo. Samas tabelis ka super ülevaade päevasest kohtade liikumisest, nädalasest ja kuisest. Fantastiline ülevaade!

Hetkel võimalik liituda ka 14 päevase tasuta prooviperioodiga, kus ei nõuta sinult krediitkaardi andmeid ehk mingit siduvat kohustust pole. Kuni 25 domeeni/keywordi ehk 25 keywordi, mis on seostatud domeeniga saab muidu $4,99 eest kuus. Väga mõistlikud paketid ja hinnad suurepärase ülevaate eest. Minu arvates asendamatu tööriist iga niche site'ide arendaja jaoks.

Tutvustamise eest võiks tänada ref lingi alt liitumisega.
Ref link: https://serpbook.com/?aff=496
Link: https://serpbook.com/

Vasta