STM meetup 9-11 March!

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
Desty
Postitusi: 35
Liitunud: 15 Nov 2012, 20:45

STM meetup 9-11 March!

Lugemata postitus Postitas Desty »

Kas keegi STM meet-up-le?

STM on maailma üks parimaid kaasturundajate foorumeid maailmas. Nad korraldavad iga-aastase kokkutuleku seekord Londonis Trafalgar Square-l CLUBquarttar hotellis(eelmine aasta bangkok https://www.youtube.com/watch?v=p5moUJ2sGE8) , kolm päeva pidutsemist, enda harimist ning uute tutvuste leidmist. Enda kogemusest oskan öelda, et see aasta võtab antud üritusest osa päris mitu maailma suurimat affiliate, kelle kuine palganumber ulatub lausa 8 kohaliseks(e-mail, display, social media).

Privaat pidude jaoks palun taaskordselt minuga ühendust võtta(voluum, stm), seekord siis renditud penthouse sviit 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel 5 tärni hotellis. Kohad vägagi limiteeritud!

Viide: https://stackthatmoney.com/meetup/london/

Lisainfo: ma ei ürita antud üritusi promoda ning ei ole üleüldse korraldamisega mitte kuidagi seoses. Lihtsalt üritan leida uusi tutvusi antud valdkonnas, kuna ise oleme esindatud seal!


Päikest,
Mario.
Desty
Postitusi: 35
Liitunud: 15 Nov 2012, 20:45

Re: STM meetup 9-11 March!

Lugemata postitus Postitas Desty »

Esiteks tänan kõiki lugemast ning ütlen kõigile praegustele ja tulevastele turundajatele, et üritus möödus väga edukalt ning oli uskumatult tore, kindlasti soovitan sarnastest üritustest edaspidiselt ka osa võtta, just enamasti enda harimiseks ja uute suhete loomiseks.

Esimest korda tutvusin ka lausa kahe eestlasega(display media buyers), kes antud valdkonnas on juba viimase 8 kuuga suutnud endale teenida ilusamad numbrid, kui terve elu Eestis tööd tehes. Palju õnne Teile ja loodetavasti suudate edaspidiselt saavnutada ilusaid numbreid.

Ja veel tunnustust ühele algajale turundajale, kes sattus antud valdkonnale tänu minu ''case study'le''. Palju jõudu ju jaksu sullegi tulevikus, ära anna alla!

Järgmine suurem üritus ASE 2015 https://www.affiliatesummit.com/15e-conference/, mis see aasta toimub NYC-s.
Vasta