Interneti turundus Eestis.

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
Desty
Postitusi: 35
Liitunud: 15 Nov 2012, 20:45

Interneti turundus Eestis.

Lugemata postitus Postitas Desty »

Kas on meie hulka lisandunud veel inimesi, kes teenivad ministri palka antud alaga?

Eesti on üks Euroopa parimaid start-up, informaatika riike. Sellest tulenevalt, ma ei saa aru, miks interneti turunduse valdkonnas on NIII vähe kaasmaalasi. Tean ainult ühte inimest, kes ''peaaegu'' eestlane ja elab Eestis ning tegeleb antud alaga(sündinud Soomes ja ei valda Eesti keelt). Ta tegeleb küll media buy-ga, ehk müüb samu tooteid, aga reklaamib enamasti tavalistel veebilehtedel - st ostab erinevatelt maailma lehtedelt reklaami kohti. Umbes nagu google adsense, aga tema puhul on adsense/adwords vahelt puudu(tunduvalt odavam hind).
Ta üpriski pädev, aga ajab KÕIKE läbi Eesti:
Pilt

Ma küll müün samu tooteid, aga kasutan ainult reklaamimiseks facebooki ning ei kasuta Eesti ettevõtet tuludeks, ainult kulufirma Eestis, selle aasta ad spend:
Pilt
Pilt

Andke märku, kui keegi veel on alustanud või/ja juba teenib elatist antud alaga.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Interneti turundus Eestis.

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Eestis on see kommuun vist üsna väike ja omaettehoidev siiski. Ma natukene olen uurinud mingi hetk, aga kahjuks ei ole kõigi muude tegemiste kõrvalt siiski sellega väga tegeleda jõudnud.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
MambaMan
Postitusi: 16
Liitunud: 04 Jaan 2016, 22:59

Re: Interneti turundus Eestis.

Lugemata postitus Postitas MambaMan »

Desty, sa võiksid pikemalt kirjutada, kust sa ise alustasid või soovitaksid alustada?
Mida lugeda, mida teha jne jne.
Aitäh.
Vasta