Zetaniche - Affiliate Võrgustik

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
Sally89
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Juun 2017, 13:58

Zetaniche - Affiliate Võrgustik

Lugemata postitus Postitas Sally89 »

Tere kõik, ;)

kuna see foorum on seotud ühendvõrgu ja veebiäriga, tahtsin ma esiletda teile meie ühendvõrgustikku Zetaniche (https://zetaniche.com/).

Zetaniche on tulemustel põhinev ühendvõrgustik, mis loodi 2015. aastal ja mille taga on üle 15 aastase kogemusega professionaalne meeskond.

Zetaniche pühendub täienisti oskuste ja teadmiste kasutamisele, et anda oma võrgustiku osapooltele võimalus reklaamida kõige populaarsemaid tooteid Tava ja Täiskasvanute tööstusharus, nagu näiteks: tervis, ilu, kaalukaotus ja kohtingukategooriad, riikides mis ei ole veel ekspluateeritud kuid on hea potensiaaliga.

Seega opereerime me piirkondades nagu näiteks Rumeenia, Soome, Bulgaaria, Leedu, Bosnia, Ungari, Albaania, Horvaatia, Serbia, Sloveenia, Slovakkia, Läti, Montenegro, Küpros, Tšehhi, Eesti, Portugal, Makedoonia, Kasahstan, Maroko, Valgevene, Kreeka, Itaalia, Poola, Ukraina.

Me pakume oma võrgustiku osapooltele sihtlehti, mis on tõlgitud mõeldud riigi emakeelde, ja selle abil on võimalus saada lihtsam juurdepääs sihtrühmadele.

Ma eeldan, et oled huvitatud makse valikutest ja tingimustest. Väljamaksed on tehtud nädaliti, €50 miinimum summaga Paxumile ja Payoneerile ja €100 ülekande eest. Me pakume iganädalasi ja kahenädalasi väljamakseid võrgustiku osapooltele kes teenivad €1000 või €1500.

Meie pühendunud tugi ja võrgustiku juhatajad aitavad hea meelega võrgustiku osapooli soovitud eesmärkide saavutamisel ja kasumi maksimeerimisel reklaamides meie tooteid. Et saada lisainformatsioon, külasta meie kodulehte ja kasuta meie kontaktandmeid. https://aff.zetaniche.com/site/register

Zetaniche missioon on ehitada usaldusväärne ja tulus suhe meie võrgustike osapooltega pühendudes pidevale kasvule turul ja kõik osapooled on teretulnud meiega ühinema ja olema osa meie missioonist.
kaurr
Postitusi: 25
Liitunud: 05 Dets 2013, 18:29

Re: Zetaniche - Affiliate Võrgustik

Lugemata postitus Postitas kaurr »

Sally86, kuidas olete isiklikult seotud selle võrgustikuga?
Sally89
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Juun 2017, 13:58

Re: Zetaniche - Affiliate Võrgustik

Lugemata postitus Postitas Sally89 »

Kallid foorumi kasutajad,

arvan, et paljud teist on külmadel päevadel unistanud mõnest soojemast piirkonnast.

Kuna Zetaniche ei lõpeta turgude kuumana hoidmist, oleme otsustanud tutvustada meie uut kuuma kohta Nigeeriast!

Kui olete huvitatud sellest turust, on Zetaniche'is olemas WhatsChat'i pakkumine, mis teeb Nigeerias juba tõsiseid kasumeid, ja paljudest muudest populaarsetest toodetest, mis on saadaval meie tootevalikust. Kuna eelmisel aastal oli Nigeerias ainult 91,6 miljonit internetikasutajat, siis arvan, et enne selle turu potentsiaali ärakasutamist ei tasu kaks korda mõelda. Selle turu statistikat saate rohkem näha uuringus.

Pilt

Nagu olete juba harjunud meie eripakkumistega hõlmatud riikide kirjutamisest, pöördume tagasi Aafrikast Euroopa kontinendile ja anname teile täiendava info Balkani - Horvaatia ilu kohta.

Hoides samasugust positiivsust ja põnevust tahaksime kõigepealt anda teile mõningaid huvitavaid fakte Horvaatia kohta. Usume, et Horvaatiasse on sada ja üks põhjust kiinduda. Alates Balkani rikkast ajaloost, päikselisest rivierast, ilusast arhitektuurist, arvukatest saartest, maitsvatest toitudest ja maailma parimatest veinidest - Horvaatias on kõik see kõik! Kas teadsite, et Horvaatia rannikul Dubrovnikus filmiti üks populaarsemaid HBO sarjadest "Troonide mäng"?

Pilt

Kuid läheme tagasi faktide juurde, mis võivad teile huvi pakkuda tootearenduse kohta. Näiteks internetti kasutati Horvaatias kogu 4 235 001 elanikkonna kohta 2016. aastal 74,2% kokku 3 133 445 horvaatlase poolt.

Tänu internetimüügile on 1,7 miljonit horvaati valmis internetist ostma, keskmine summa internetist ostu eest on 185 eurot. Nagu ka enamikes naaberriikides ja regioonis tervikuna, on üks populaarsemaid makseviise COD, seega ei saa te eksida, kui otsustate reklaamida mõnda meie populaarset COD-pakkumist.

Lisateavet Horvaatia kohta (internetiliiklus, brauserid, OS, sotsiaalmeedia jagamine) leiate uurimustest, mida oleme selle jaoks läbi viinud.

Nagu alati, võite jätta oma kommentaari ja kirjutada oma kogemustest nende riikide kohta.

Ärge kartke meiega ühendust võtta ja saada nende riikide pakkumiste edukaks läbiviijaks!

Sinu Zetaniche meeskond
Taavi
Postitusi: 1108
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Zetaniche - Affiliate Võrgustik

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ja eelmisele küsimusele vastamist eirati lihtsalt julmalt.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Sally89
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Juun 2017, 13:58

Re: Zetaniche - Affiliate Võrgustik

Lugemata postitus Postitas Sally89 »

Hei Taavi, tänan sind sõnumi eest ja vabandan ebamugavuse põhjustamise pärast, kuid ma vaatasin üle eelnevaid sõnumeid. Enne kui sa küsida jõuad, ma olen Zetaniche tiimi liige.

Otsustasime rakendada Zetaniche jaoks sellist reklaamimist, kuna soovisime oma võrku Eesti turul esitleda, kus meile on tulnud pakkumisesi ja oleme saavutanud suurepäraseid tulemusi piirkonna sidusettevõtetega. Leiti, et meie reklaamitud tooted on Eesti tarbijaskonna poolt vajatud ning sellepärast otsustasime Eesti turul veelgi laieneda ja anda kohalikele sidusettevõtetele võimalus tutvuda meie võrguga ja katsetada meid. Siiski tahaksin rõhutada, et lisaks Eestile on pakkumisi saadaval lisaks veel rohkem kui 25 riigis.

Veelkord vabandan, et jätsin su eelmisele kirjale tahtmatult vastamata, kuid kui sul on täiendavaid küsimusi meie võrgu või pakkumiste kohta, võta palun meiega otse ühendust. Leiad kontaktandmed meie leheküljelt. Loodan, et kuuleme sinust peagi.
kaurr
Postitusi: 25
Liitunud: 05 Dets 2013, 18:29

Re: Zetaniche - Affiliate Võrgustik

Lugemata postitus Postitas kaurr »

Ei halvusta kedagi aga eelnevatest postitustest ei ole küll väga näha, et sooviksite ennast promoda Eestlastest turundajatele kes turundaksid erinevat kaupa või teenust Eesti tarbijatele, eelnevas postituses räägite just turust ja võimalikest edusammudest Balkanimaade turul. Ehk annate täpsema ülevaate just kohaliku valdkonna kohta?
Sally89
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Juun 2017, 13:58

Re: Zetaniche - Affiliate Võrgustik

Lugemata postitus Postitas Sally89 »

Tere,

meie eelmine postitus oli Zetaniche'i üldine tutvustus kõigile Eesti partneritele. Selles esialgses postituses olid mainitud erinevad geograafilised kohad kus me tegutseme, seal hulgas oli Eesti koos niššidega milles meil on saadaval pakkumisi. Kitsenduste tõttu erinevates foorumites, on meie käed kahjuks seotud kui asi puudutab detailsema info edastamist ja seetõttu soovisime anda lühikese sissejuhatuse oma võrgustikku.

Meie järgnevad postitused saavad olema rohkem seotud teemadega millest on kirjutatud meie blogis, mida kõik on oodatud külastama ja lugema. Oma blogipostitustes pöörame me rohkem tähelepanu spetsiifilistele turgudele läbi uuringute ja üritame välja tuua huvitavat ja kasulikku infot nagu: interneti kasutajate arv kindlas piirkonnas, turuosa lähtuvalt operatsioonisüsteemist, seadmest, jne., internetis ostlejate arv, nende ostuharjumused ja palju muud.
Kahjuks ei ole me veel Eesti turust kirjutanud, aga see on meil plaanitud ühe järgneva postituse teemaks. Sellegi poolest olen kindel, et partnerid Eestis reklaamivad ka pakkumisi teistes piirkondades ja on seega huvitatud infost ka nende turgude kohta.

Mis puutub Eesti turgudesse, pakume oma partneritele võimalust reklaamida meie digitaalseid ja füüsilisi tooteid selle turu jaoks. Digitaalsete toodete puhul oleme märganud, et see töötab üsna hästi PIN submit konverteerimisega. Mis füüsilisi tooteid puudutab (Cash on delivery offers), meeste suurendus tooted annavad märgatavaid tulemusi samaväärselt erinevate tervise, kaalukaotus ja ilu kategooriate toodetega. Sõltuvalt liiklusest, mida soovid tõmmata, olenemata kas sul on oma veebileht, blogi või sa töötad hoopis erinevate liikluskanalitega, võid saavutada väga häid tulemusi ja kindlustada endale ekstra sissetuleku. Väljamaksed füüsiliste toodete puhul varieeruvad 5 kuni 10 EUR. Kuid igaüks kes on huvitatud täiendavast detailsemast infost, võib meiega otse ühendust võtta ja meil on hea meel jagada vajalikke juhiseid kuidas rakendada meie pakkumiste täit potensiaali spetsiifilistel turgudel ning kindlustada täiendavaid sissetulekuid.

Ma loodan, et see vastas teie küsimusele ja vastame rõõmuga ka täiendavatele küsimustele.
Sally89
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Juun 2017, 13:58

Re: Zetaniche - Affiliate Võrgustik

Lugemata postitus Postitas Sally89 »

Tere kõigile,

seekord räägime me teemast mis on tänapäeval kõikidele huvitav teema, ja vanemaks saades muutub see teema osaks meie igapäevastest vestlustest. Selleks on tervise teema. Tervis on inimese elus kõige olulisem osa ja midagi, mida me kõik proovime säilitada, kuid tänapäeva kiire eluviisi juures kaotavad inimesed orientatsiooni ja nad pööravad kõigele muule rohkem tähelepanu kui tervisele.

Suitsetamine on sellest hoolimata üks kõige tavalisematest halbadest harjumustest, mis kahjustab inimese tervist märgataval viisil. Me kõik teame kui raske on suitsetajal suitsust loobuda. Mõned riigid on isegi proovinud mõjutada suitsetamise hulka keelates suitsetamist kohvikutes ja teistes kohtades. Me võime olla tunnistajaks, et õigete meetoditega võib ka seda keeldu rikkuda. Seetõttu satume me kokku paljude toodetega, mis on abiks sellest halvast harjumusest vabanemisel.

Mis puutub Zetaniche-see, siis see on üsna aktiivne tervise kategoorias, ning meil on mitmeid tooteid pakkumisel, meil on tooted mis on mõeldud kõigile, kes soovivad suitsetamist peatada. Kõikidel meie partneritele on võimalik teenida kasumit reklaamides meie toodet – NilSmoke.

Pilt

NilSmoke on toode, mis tuleb kahe magneti kujul, mis asetatakse mõlemale kõrva poole, stimuleerides teatud kohti kehas ja kõrvaldades sellel viisil suitsu isu täielikult. NilSmoke oli tõestatud väga efektiivse tootena nikotiini sõltuvuse vastu võitlusel, seega on see saanud rahva seas väga palju positiivset tagasisidet, mis on meie partnerite jaoks hea uudis, sest mitte ainult ei teeni nad NilSmoke toote müügi pealt, vaid samuti aitavad inimestel suitsetamisest loobuda ja seetõttu sai see toode meie blogis erilise mainimise.

NilSmoke on saadaval 16 riigis. Nende hulka kuuluvad: Albaania, Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Tšehhi, Eesti, Kreeka, Horvaatia, Ungari, Leedu, Läti, Makedoonia, Poola, Rumeenia, Serbia, Sloveenia ja Slovakkias ja partnerite tasud on 7.50 – 12.50 euro vahemikus sõltudes riigist.

Suitsetamise kõrvalt on meil ka probleem, mis pole inimeste poolt vabatahtlikult valitud ja selleks on norskamine. Siin tuleb mängu meie toode Snore Terminaator. Just nagu nimi viitab, aitab see lahendada norskamise probleemi. Mitmed inimesed võitlevad tänapäeval selle probleemiga, kuid nad ignoreerivad seda, sest nad arvavad, et see ei saa põhjustada tõsisemaid tervise probleeme. Kuid tegelikult pole norskamine mitte ainult ebameeldiv probleem inimestele vaid samuti ka suurem tervise probleemide põhjustaja kui seda mitte õigeaegselt ravida. Just seda kirjeldasime me oma blogis ja rõhutasime Snore Terminator eeliseid nii klientidele kui partneritele. Snore Terminator on saadaval 16 riigis ja maksuvahemik partneritele on 7.50 kuni 10 eurot.

Pilt

Mõlemad tooted kuuluvad meie COD kategooriasse (sularaha kättetoimetamisel maksemeetod), mis on ostjate poolt esimene maksemeetodi valik riikides, kus need tooted on saadaval.

Külastades meie blogi võid sa saada rohkem nende toodete kohta teada, ning kui sa registreerid Zetaniche-s, siis on sul võimalik hakata koheselt reklaamima ja raha teenima.
Vasta