Case Study: Kas appidega saab veel tulu teenida?

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
Desty
Postitusi: 35
Liitunud: 15 Nov 2012, 20:45

Case Study: Kas appidega saab veel tulu teenida?

Lugemata postitus Postitas Desty »

Tere kõigile.

Appid on olnud juba aastaid tulus viis kuidas lisaraha teenida. Tänu appidele on maailmas juurde kasvanud kümneid tuhandeid multimiljonäre, kes on idee ja teostusega suutnud finantsvabaduse tekitada. Kas praegu oleme juba hiljaks jäänud või tasub kogu see ettevõtmine ennast ära?

Ma ei ole kunagi appidega tegelenud ning ausalt öeldes, ei tea trikke ega õiget teostust. Ma olen puhtalt affiliate, kes müüb teiste tooteid ja teinud seda 7 aastat. Kuna mulle meeldib challenge, siis mõtlesin, et võiks huvpärast proovida. Kuna ma olen kümnete miljonite eest jooksutanud facebook trafficut, siis mõtlesin, et turunduskanaliks jätaks ka taaskordselt facebooki. Platvorm Apple IOS, sest seal on rohkem raha arvestades telefoni hindasid. Riigiks USA.

Vahendid ja abimehed protsessis:

Budget: 50k euri.
----
https://keywordtool.io/app-store
https://www.apptamin.com/blog/app-store ... -keywords/
https://www.appannie.com/en/
https://sensortower.com/

Keyword/niche otsimine ning valimine abimehed.
----
Freelancer/upwork, et app ehitada.
Itunes developer konto.
Facebook reklaamikonto turundamiseks.
Facebook analytics, et trackida installe/müüke/reklaame.
Pollen.vc, et saada revenue-d kiiremini kätte.


Mõtlesin, et kõige suuremaks probleemiks saabki olema appi niche valimine, aga peale 1-2 päeva põgusat uurimist, oli JUBA otsus tehtud. App Annie tundus minu jaoks kõige meeldivam koht, kust saab parimat infot hetke trendidest. Kirjutan kohe siia ära, et ma ei ehita brändi, vaid teenin lihtsalt raha. Järgmine koht, kuhu suundusin oli apple developer porgramm. Käsi südamel luban, et lugesin 90% nende reeglitest läbi, et mitte pange panna enda niche valikuga, sest paljud asjad siiski keelatud!

Idee valmis, reeglid teada, järgmine koht freelancer/upwork, et leida endale ettevõte, kes suudaks teha toimiva appi ja kõik sellega koosneva - ehk appi koodimine, vastavad reeglid itunes lehel, facebook pixel(sdk), ikoon, müügipildid app stores ja ka kõik tekstid ning üleslaadimine. Seega 100% kõik, et app oleks app stores approved ja valmis turunduseks. Ettevõtet, kes tegeleb sellega, ei olnud üldse raske leida ning peale pikka vestlust, nad alustasid ehitamisega.

Kuskil viiendal oktoobril hakkasid nad ehitamisega pihta, selle aja jooksul on 4 uut appi versiooni välja tulnud erinevate muudatustega, et saada numbreid paremaks. Hetkese seisuga on app juba päris kena ning numbrid ilusad, aga arvatavasti tuleb 1-2 uuendust veel sooritada, et saaks ROI maksimaalseks optimeeritud. Selle aja jooksul kulutatud summa(-500usd, teise projekti raames):
Pilt

Peale selle on veel lisaks läinud 100usd apple developer konto.

Kahjuks ma kellegile ei saa öelda täpset appi nime, sest seda oleks liigselt lihtne järele teha ja minu töö ning vaev varastada. Aga tegemist on tasuta appiga(in-app subscriptions), mis on suunatud nii meestele, kui ka naistele vanuses 21-65 ja USA ainult. tegemist ei ole mänguga, vaid kaldub kategooriasse ''entertainment''.

18ndal novembril oli appi teine versioon valmis müügiks, seega sain hakata reklaame tegema.

Algselt tegin ainult 2 ad copy-t, mõlemad videod ja broad targeting:
Pilt
Pilt
Vabandan keele pärast, ma ei tea, miks mulle sattus läti reklaami konto
Sieviete = Naine
Vīrietis = Mees
Nezināms = Pole teada

Selle 2 päevase väikse testimise kulu 57 dollarit. See oli täiesti mõttetu test, et leida sugu ja vanus, kus toode müüb paremini. Nüüd on parem data olemas ning reklaame sai hakata ka suunama paremini vastavalt vanusele/sugule. Ei toimunud ühtegi müüki!

Minu hinnangul on meeste ja naiste osakaal sarnane, aga otustasin ikkagi valida naised algselt vanuses 20-40. Uued reklaamid tehtud puhtalt naistele ning rohkem vaeva nähtud videoga - video pikkus 20 sekundit. Üprtiski basic video, kus kirjeldab, mis saab appiga teha. Kerge story line ja paar clickbait-likku sõna ka muidugi.

Siin siis 19ndast saadik ad spend nendel kahel kampaapnial:
Pilt

Liigume edasi click to install numbriteni:
Pilt
Saites klikšķi = klikid appile

Kokku 459 klikki appile ja sellest 136 installi, mis annab click to install numbriks 29.62%. Taaskordselt, pole appidega kunagi tegelenud, seega ei oska öelda, kui hea see number on, aga tundub kuidagi madal. Võiks olla 40% juures - kuigi ad copy-d on üpriski clickbaitilikud, siis võib isegi rahule jääda. Igastahes, täpselt 20 tundi tagasi sain appi neljanda versiooni approved, kus sai ka vahetatud itunesis enne appi installimist olevaid reklaami pilte ja appi infot - eks homme näha ole, kas numbrid tulevad ilusamad või mitte. Kuigi 1-1.50usd per app install hind on täitsa rahuldav USA-s.

Edasine number - install to subscription, ehk installist müügini:
Pilt
Kokku selle aja jooksul 136 installi ja müüke 14, ehk 10.2%. Nagu pildilt näha, siis viimase appi uuendusega sai seda numbrid kõvasti parandatud :) Ehk eile 5 müüki sama päevase reklaami budgetiga. See number on küll masendavalt madal, tahaksin saada kuskil 20% peale. On veel ideid, kuidas seda üles viia ja mida paremaks teha.

Hetkel peab arvestama ka seda, et terve nädal facebookis kliki hinnad olnud 30-40% kallimad, kui tavaliselt. Black friday on Ameerikas suur ja brändid loobivad uskumatut raha turunduseks - mis viib kõigi hinnad üles.

Liigume nüüd ROI juurde.
Kokku koos algse testiga hetkel kulutatud $283,67, millest 57 ära visatud dollarit data eest. Hetkene käive:
Pilt
See summa muidugi ei ole kõik, mis laekub mulle. Alati võib tulla chargebacke(ei kujuta ette, kui palju) ning apple osa sealt 30% ...Jah, lugesite õigesti, 30% võtavad nad endale käibe pealt.
Seega kui arvutada -30% ja 0 chargebacki, siis oleks minu poolne käive ilus 666usd. Ja hetkene ROI 135%, mis pole üldse paha alustuseks.

Edasised plaanid. Üritan veel optimizida appi, et saada numbrid paremaks ning siis alles tuleb hakata testima erinevaid reklaame.

Projekti plaan 100k stabiilset käivet kuiselt ja sinna jõudmiseks arvestatud 24 päeva. See tähendab 3k päeva käive peale apple 30% maksu. Tundub müstiline? Elame, näeme.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Case Study: Kas appidega saab veel tulu teenida?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Huvitav eksperiment. Edu sellega! Kindlasti huvitav jälgida.

Tekkis küsimus, et kuidas sa selle esimese testiga aru said, millises segmendis toode paremini müüb, kui ühtegi müüki ei toimunud? Või lihtsalt otsustasid, et aitab raha raiskamisest?

Igaks juhuks lühikokkuvõte funnelist, et aru saada, kas sain õigesti aru:

1. Reklaamil CTR kusagil 2% kandis (keskmist pildilt ei viitsi arvutama hakata)
2. Click to install 30%
3. Install --> purchase = 10%

Ehk lõppkokkuvõttes reklaamil klikkijatest ca 3% teevad ostu ära?

Ostusumma on $68, aga rääkisid, et subscription? Kas see on siis igakuine/iga-aastane makse, mis nad teevad või ühekordne?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Desty
Postitusi: 35
Liitunud: 15 Nov 2012, 20:45

Re: Case Study: Kas appidega saab veel tulu teenida?

Lugemata postitus Postitas Desty »

Kindlasti ei oleks saanud raudpolt kindlalt öelda, et naised on kokkuvõttes paremad, puhtalt testimine. Liigselt väike test, aga mingi ettekujutuse sain ikka, sest kliki hinnad/app installid paremad vs meestel.

Hetkel tundub olevat jah 3% klikist ostuni, pole kunagi täpselt seda numbrit arvutanud. Olen nüüd kogu päeva täna analüüsinud numbreid, sest viimane appi update muutis neid paremaks, viimased 24 tundi on selline tulemus olnud 60usd päeva kulu juures:
Pilt

Siinkohal peab veel arvestama pisiasja, et facebook sdk(mis on appi sees ja trackib) ei ole 100% tõene. See number algsete analüüside juures tundub olevat 90% juures, kuna itunes ise näitab teisi numbreid eelnevate päevade kohta. AGA, itunes analüüs on 24 tundi delayed(fb real time), seega tänaseid numbreid näeksin alles homme.

FB trackimisega veel teine mure, raskem trackida tõeselt vastavalt reklaamile. Sest üldjuhul CTR reklaamil ei tohiks olla näitaja, kuidas ad copy toimib. Tahes tihti juhtub nii, et teha kaks erinevat reklaami, nr1 on cpc hind 0.10 ja nr2 on cpc 0.30, aga ROI on nr2 parem, sest tekitab rohkem müüke. Fb sdk kahjuks näitab mulle niimoodi tänast:
Pilt
Other source ei ole võimalik, sest app ei saa orgaanilist trafficut veel hetkel. Orgaanilisi installe tulnud 7 päeva jooksul 4 ainult. Seega PEAB olema minu reklaamidest, aga millistest???

See on kuine subscription, seega järgmine kuu kõigil võimalus uuendada. Returning customersi kohta ma hetkel ei hakanud veel rääkima, sest see on veel kaugel ja ma üldse ei oska öelda, mis % sealt võiks tulla või oodata. Mingi number, mis peas kummitab on kuskil 50% subidest, aga eks näha.
Desty
Postitusi: 35
Liitunud: 15 Nov 2012, 20:45

Re: Case Study: Kas appidega saab veel tulu teenida?

Lugemata postitus Postitas Desty »

Pisike uuendus.

Tundub, et mu eelnev appi update muutis flow paremaks, kõik numbrid suuremad. Install to Lead, Lead to Subscription. Välja arvatud facebooki kliki hinnad täna - must reede on lihtsalt duubeldanud neid, aga poel hullu, olen ikka päris profitable.

24 tundi umbes möödas eelnevast, seega siin tänane seis:
Pilt

Täna sai taas paar muudatust tehtud, et saada flow veel paremaks - mõningad appi descriptsionis olevad sõnad muudetud ja ka frontendis paar lauset müüvamaks.

Nüüd ootan approvalit jälle:
Pilt

@Taavi, eile panin paar halba ad copy-t reklaamides kinni ja testisin mehi.
Pilt

Smart 3 m no relations - Mehed 20-45(demo üle 20 milli)
Smart 3 m relations - Mehed 20-45 in relationship

Nii et minu ennustus naiste kohta oli täitsa vale. Taaskordselt breakdown suht katki, nii et ei hakka seda isegi postitama.

Nüüd tuleval nädalal tahaks hakata scalima, seega sai täna suheldud pollen.vc-ga, et saaks asjad nendega korda. Apple app maksete suurim mure on 40 päevane makse laekumine kuu lõpust. Ehk selle kuu kogu käibe saaksin alles kätte kuskil jaanuari keskel. See ju puhas lollus!! Ebanormaalne asi sellise suure ettevõtte puhul nagu apple ....

Igastahes pollen-vc-ga sai suheldud päris pikalt ja nad oleks ok kuni 500k kuu paymente saatma. nad vaatasid ka appi üle ja polnud millegi üle kurta, peaaegu whitehat! Ma sooviksin neilt net15, ehk iga kahe nädala tagant laekuks hetkel üleval olev apple summa. Nende tasu 5% ülekandest. Seal muidugi palju asju veel arutada täpsemalt, aga esmaspäevaks sain korraldatud meetingu ning eks siis paremini kuulda.

Päris kõike emaile ei taha avalikustada, aga see epaks andma natuke eelaimust, et mis probleemid võivad tekkida antud alal:
Pilt

Foorum kuidagi ebaaktiivseks jäänud?

Päikest,
Desty.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Case Study: Kas appidega saab veel tulu teenida?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kui juba Black Friday hindadega kasumlik, siis ilmselt ka tavalistel päevadel. Tundub, et potentsiaali asjal on.

Inimesed istuvad tänapäeval kahjuks rohkem facebookis, kui erinevates foorumites. Lisaks oma viga tõenäoliselt ka selles, et foorumiosa lendas kunagi ammu google indeksist välja. Püüdsin nuputada küll, milles asi, aga tol korral ühe internetiturundaja abiga seda küsimust lahendada siiski ei õnnestunud.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Desty
Postitusi: 35
Liitunud: 15 Nov 2012, 20:45

Re: Case Study: Kas appidega saab veel tulu teenida?

Lugemata postitus Postitas Desty »

Heya kõigile.

Täna oli positiivne päev ja mitte ainult revenue suhtes, vaid sai suurem meeting tehtud pollen-vc-ga.

Nad vaatasid appi kenasti üle, pole probleeme milleski. Mure on see, et nendega koostööd teha sujuvalt ja kiiresti, on mul vaja UK firmat ...Mis on suhteliselt tüütu ettevõtmine, aga kindlasti tehtav. Absoluutselt ei taha oodata 40 päeva, et saada enda ülekandeid. Nad ütlesid, et suudavad pakkuda iganädalaseid makseid, kui nädala käive üle 25000usd/eur. Arvan, et see pole probleemiks. Vaatan just lende ning Londonisse, minek kas homme või ülehomme. Suhtlesin ka täna paari ettevõttega UK-s, kes pakub ettevõtte avamise teenust - seal on veel lihtsam, kui Eestis. Poleks arvanud :)

Nädalased maksed on just need, mida ma taga ajasin, sest kui ad spend budgetid 4-5k päevas, siis oleks vaja raha kiiresti kätte saada :)

Kes veel aru ei saa, mis on pollen.vc, siis tegemist on ettevõttega, kes maksab sulle apple poolt välja antud revenue-d, ainult, et kiiremini. Ja nii lihtsalt see käib:
Pilt
See oli hea uudis!!

Nüüd numbrite juurde. Ma väga pingsalt ei jälginud nädalavahetusel, kuna kliki hinnad olid KARMID. Ma enda tavatöö raames(kaasturundus), panin üle 140 kampaania kinni reedel. Appi oma nii väikse budgetiga, seega jätsin ikka käima.

25 nov:
Pilt

26 nov:
Pilt

Numbrid üllatavalt kenad!

Kulu 25-26:
Pilt

Järgmine ülesanne siis UK ettevõte ja suurendada. Kahjuks sellega läheb aega, sest pean uue apple developer konto avama, mis ettevõtte oma ning see võib võtta kuni 5 tööpäeva. Aga jooksutan enda omaga ikka edasi, peab lihtsalt ootama 40 päeva, et saada makseid :)
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Case Study: Kas appidega saab veel tulu teenida?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kui see VC-polleni kontseptsioon tavamaailma tuua, siis pakuvad sisuliselt faktooringuteenust Apple-i vastu esitatud arvetele. Ehk sa müüd oma arved justkui neile maha ja saad raha varem kätte. Sul läheb see raha kohe uuesti reklaamideks kasutusse või miks seda 40 päeva oodata ei kannata? :)

UK ettevõtte loomisel pead ilmselt ka UK pangakonto avama? Mulle jäänud mulje, et see on veel keerulisem ettevõtmine kui firma avamine?

P.S. UK-s ei saa ettevõtte loomine lihtsam olla kui Eestis, kui sul on vaja selleks sinna kohale lennata. Eestis saad läbi neti ära teha? (No okei, eeldab ID-kaardi või e-residentsuse olemasolu...)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Desty
Postitusi: 35
Liitunud: 15 Nov 2012, 20:45

Re: Case Study: Kas appidega saab veel tulu teenida?

Lugemata postitus Postitas Desty »

@Taavi, täpselt nii polleni poole pealt.

Jah, arvatavasti läheb kohe uuesti reklaamide alla, et saaks kuu revenued suuremaks. Eks saaksin ka enda rahasid rohkem sinna paigutada, aga kes ikka tahaks, kui 250-300k oleks lihtsalt ''kinni''. Interneti äridega on selline ütlus - go hard or go home. See tähendab seda, et kui kiiresti suureks ei aja, võtab keegi sinu idee ja teeb ise sama, mis tähendab, et ma jääksin suurest osast ilma. Minu spekulatsioon on see, et antud app on enda niche läbi põletanud veebruariks ja ma räägin demost, mis on 48 millionit. Ehk kui keegi siis teeb copy/paste sellest, siis nad ei saa suurt tulu enam teenida.

Teine ja suurem põhjus, miks ma tahan polleniga koostööd teha on see, et antud app ei ole kõige eetilisem. Täpselt sama teenust saaks inimene osta googeldades sarnast asja ja hinnaks oleks 30usd kuu, mina pakun 68usd eest. App on ise toimiv ja kindlasti paljudele väga kasulik, lihtsalt hind on suurem. Seega riskide hajutamiseks on parem saada raha kiiresti enda kontole, mis siis, et pean maksma mingi % ära.

3 ettevõtet nüüdseks olemas, eile õhtul sain registreeritud ametlikult.
Pilt
Ettevõtte registreerimine lihtsam kui Eestis :) Ma tean, et see tundub imelik. Saatsin neile passi ja aadressi kinnituse eile, ning õhtuks olid ettevõtted olemas. Ei ole riiuli omad, täitsa uued - non resident ettevõtted. Ühe loomine läks maksma 201 eurot. Kui oleks residendi oma, siis oleks olnud 100 eurot. Ettevõtte pärast ei oleks pidanudki lendama UK-sse, pangakonto pärast ainult.

Miks kolm? Sest plaan on ikka suuremalt teha ning kui uue developer kontoga koheselt 100-150k kuus revenued teha, siis võib juhtuda selline asi, et apple hakkab kõvasti uurima ning selle aja jooksul app ''frozen''. Tahaks püsida ikka allpool radarit, mis siis, et kõik on legaalne. Seega, iga ettevõttega plaan 40-60k käivet kuus, aga eks elame näeme.

Pangakontod

See on teada fakt, et pangakontod raske saada. Non residendile isegi pangakontot raske saada Eestis, mis siis, et ettevõte Eestis! Just Läti sõbral läbitud kogemus, lihtsalt ei antud, pidi advokaadid mängu tooma, et lõpuks saada. See oleneb kindlasti riigist, kust tuled. Läti selline sketchy riik.

Pangakonto UK-s oleks võtnud kuskil kuu. Sest, peab organisserima direktori kohtumise pangaga, koos äriplaanide ja kõige muu vajalikuga ning esimene aeg oleks olnud alles 20 detsember. Ebanormaalne eks? Eestis eestalsele oleks olnud pangakonto 1 tund. Seega otsisin alternatiive. EI läinud kaua, kui komistasin transferwise borderless lahendusele:
https://transferwise.com/borderless

Olen nendega juba suhelnud ja nad on ok, kui avan kolm kontot. Igale ettevõttele üks. Hea õnne korral oleks kõik kolm valmis tuleval nädalal.

Antud teenusega saan UK pangakonto, millel ettevõtte nimi täitsa olemas. Kerge ja kiire alternatiiv!

Lõpuks ometi suutis apple ka minu review lõpetada, tulemus:
Pilt
REJECTED
Ainuke muudatus, mis uues versioonis oli: Paar sõna vahetust ja üks nupp viidi teise kohta. See tähendab, et sattusin halva revieweri otsa, sest suht sarnane app reaalselt hetkel approved. Appidega on nii, et kui eelmine versioon approved, siis toda enam ei puututa, see, et hetkene sai rejected, see ei tähenda, et app on võetud maha. Lihtsalt uuem versioon ei ole aktiivne, vaid vana.
Pilt
Desty
Postitusi: 35
Liitunud: 15 Nov 2012, 20:45

Re: Case Study: Kas appidega saab veel tulu teenida?

Lugemata postitus Postitas Desty »

Ilm Marbellas(kes veel ei tea, olen siin elanud juba 7 aastat) kõigest 17 kraadi ei suuda taluda seda külma enam, seega bronnisin eile reisi Sri Lankale 14-ks ööks. Seal vähemalt 30 lähedal temperatuur ning mõistus suudab paremini toimida ja toota ideid. Seega üritan kiire uuenduse hetke protsessist välja lasta, kuna hotelli kohale jõudmiseks kulub päris palju aega - 3 tundi rongiga Malaga - Madrid, 14 tundi lend Bohas vahemaandumisega(see ok, Lendan Qatariga, neil suht ok nett biz klassis) ja siis veel otsa 4 tundi autosõitu, et jõuda Hotellini. Tavaliselt olen eelistanud Maldiive, aga otsustasin see aasta midagi uut proovida. Hotell ikkagist TOP 10 luxury 5* hotell Sri Lankal, eks näha ole :)

Igastahes, 27-3 müügi numbrid:
Pilt

Pole midagi adidest optimizinud ja lasknud lihtsalt joosta. Ootan ikka, et saaksin ettevõtete developer kontod approved ja siis suuremalt lasta.

Kulu:
Pilt

Siinkohal mainin, et installi hind on kallim, aga vahepeal oli ju must reede ja kübergesmaspäev, seepärast ka niimoodi. Pole hullu, kasum ikka suht suur.

Muidu veel kogu praeguse perioodi jooksul on tulnud ka 3 refundi, mis on täitsa normaalne arvestades, et teen noortele inimestele. Arvan, et kui suuremalt tegemiseks läheb, siis lasen puhtalt ainult 35+ vanuses ehk nendele, kes suurema tõenäosusega refundi ei oska küsida :) Elame näeme.


Ettevõtted on edukalt olemas, laupäeval sai ka DUNS number registreeritud ja developer apple kontod loodud - hetkel veel ülevaatamisel apple poolt. Loodetavasti selle nädala lõpuks kontod üle vaadatud applel ja minu appid submitimisse pandud.

Hetkel selline ''kohal'' seismise tunne, kuna väga midagi ei toimu, kui ainult ootamine.
Desty
Postitusi: 35
Liitunud: 15 Nov 2012, 20:45

Re: Case Study: Kas appidega saab veel tulu teenida?

Lugemata postitus Postitas Desty »

Kohale jõudsid ka täna ettevõtete dokumendid:
Pilt
kaurr
Postitusi: 24
Liitunud: 05 Dets 2013, 18:29

Re: Case Study: Kas appidega saab veel tulu teenida?

Lugemata postitus Postitas kaurr »

Pole midagi öelda... kõige asjalikum Eestlane seni kelle case studysid ja eduteid lugenud, tänud.
maugel
Postitusi: 4
Liitunud: 28 Nov 2016, 22:36

Re: Case Study: Kas appidega saab veel tulu teenida?

Lugemata postitus Postitas maugel »

Päris korralik üritus jah. Jõudu ja jaksu edaspidiseks, olen suht koguaeg su teemadega kursis olnud. Kahju jah, et eestis see teema nii levinud ei ole ega keegi suurt tarka midagi kaasa rääkida ei oska. Kui mõistus võtab hästi selliseid asju, siis miks mitte tegeleda sellega.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Case Study: Kas appidega saab veel tulu teenida?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

See asi lõppes siin kuidagi ootamatult ära. Mis sellest ettevõtmisest lõpuks sai?
Vasta