Dropshipping aastal 2020

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
maareks
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Juul 2020, 15:05

Dropshipping aastal 2020

Lugemata postitus Postitas maareks »

Tere, olen soon to be junior arendaja eelnevalt olen palju tegelenud, erinevate müügitöödega. Kuid nagu ikka kooliajal raha napib, sellega seoses olekski küsimus, kas on olemas keegi, kes on tegelend või tegeleb hetkel ka dropshiping äriga ? kas see tasub ära või ehk oleks huvitatud keegi koos tegutsemast sellise äriga ? aina rohkem hakkan täheldama, inimesed tellivad aina rohkem asju internetist, vähesed viitsivad surfata pool päeva netis, et leida parem hind toote ostmiseks ?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Dropshipping aastal 2020

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Isiklik kokkupuude on mul ainult teoreetiline ehk natukene tean teemast ja tean ka paari inimest, kellel läheb näiteks Amazon FBA-ga üsna hästi (see vist popim kui vanakooli dropshiping nüüd). Samas tean, et kasutatakse endiselt ka seda dropshiping mudelit ja ühel või teisel määral nagu toimiks justkui ka see.

Eks väga palju on kinni selles, kui hästi sa oskad asja tööle panna, tooteid valida, saiti promoda ja kui palju sul vedamist on. Täna tasub veel lisaks kindlasti tähelepanu pöörata privaatsuse teemadele ehk GDPR-iga tutvuda, kui sa plaanid kliendiandmeid otseselt sedasi kolmandate osapooltega jagada.

Kuulduste järgi on Amazon FBA puhul vähemalt konkurents väga karm ja kui keegi väidab, et seal saab lihtsalt korraliku äri tööle, siis ta valetab sulle näkku ja ilmselt üritab sulle mingit mõnesaja või paarituhande dollariga kursust müüa. Põhiasjad peaks saama kuskilt 10-taalasest udemy kursusest kätte. Raamatupidamise osas julgen soovitada Krista Teearuga Pilvebüroost konsulteerimist.

Ja kui peaks tõsine soov olema näiteks Amazon FBA-ga kätt proovida ja oled valmis mõned aastad korralikku tööd tegema, et äri üles ehitada (teadmisega, et see ei pruugi niipea midagi sisse tuua), siis on ka selleks Eestis paar inimest olemas, kes on selle protsessi läbi teinud ja kogemusi jagavad.
Vasta