Kõik muu rahateenimisega seonduv

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas surf »

mul on igatahes kuulid koos.. :lol:
SDD
Postitusi: 17
Liitunud: 03 Juul 2008, 19:33

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas SDD »

surf kirjutas: mul on igatahes kuulid koos.. :lol:


See on hea :P
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas pippen »

surf kirjutas: mul on igatahes kuulid koos.. :lol:

mõtlesin juba, et asi on minu piiratud mõistuses :mrgreen: lugesin viimased postitused kolm korda läbi ja iga korraga läks asi segasemaks, et millest te kõik siin räägite.

a vähemalt sai ümber lükatud see väide, et foorumlased ei ole abivalmid...kõik on kohe targad mehed nõu andma, mis sest et ei tea, mille kohta :lol:
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas larigpt »

deathace kirjutas: Nagu ma aru sain, siis ta pidas silmas pigem sedasi vastupidi. Et tema ostab selle 1000 EEK/aastas hostingu ja müüb 500 EEK eest edasi kellelegi teisele ja võidab selle pealt kuidagi rohkem, kui see, kes talle müüs.


Nu üldised äri põhimõtted ütlevad ikka, et osta odavalt ja müü kallimalt :roll:
PiltPilt
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Ega see ei ole ainult netis raha tegemine, vahe peal on vaja ka ATMist pappi välja võtmas käia :mrgreen:
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas cashflow »

marten66 kirjutas: Ega see ei ole ainult netis raha tegemine, vahe peal on vaja ka ATMist pappi välja võtmas käia :mrgreen:

Ma vist lähen homme. :roll: :mrgreen:
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
SDD
Postitusi: 17
Liitunud: 03 Juul 2008, 19:33

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas SDD »

Nu panin teenuse püsti, eks näis kuda läheb. Midagi tilgub juba.. aga noh.. ei viici sellele mõelda hetkel.

Rääkige sellist asja, et netis pole kuskil võimalik legaalselt enda Paypal kontole, mingi väiksem summa kiirelt saada. Näites 2$ või 1$, või 5$.

Et lähen kuskile lehele, regan ära, leht töötab PP kontoga ja booonuseks regamise eest saan väikse summa.
Tahaks lihtsalt teada, kas mu uus PP konto funkab üldse, st. kas raha tuleb ilusti sinna.
Krediitkaarti pole lisanud sinna.

Oma Verified konto keerasin tuksi krt. Nüüd limited jura peal, loobivad mulle seda punaselt koguaeg. Räägivad, et mingi 6 kuud nüüd limited, mis pärast, seda ei tea.
Aga savi, tegin uue konto.
Vasta