Kõik muu rahateenimisega seonduv

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
SDD
Postitusi: 17
Liitunud: 03 Juul 2008, 19:33

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas SDD »

Ega jah, see idee on ise suht trikikas (natuke segane) ja ma ei saa otseselt sellest kõike välja rääkida.

Näiteks olen mina ja on mitmed spetsiifilised kodulehed, kes orienteerunud lihtsalt ühele asjale ja kõik. Ma ei ole nendega seotud mitte mingil viisil, aga lihtsalt kasutan nende teenuseid nii nagu nad pakuvad. Aga sealt vahelt saan mina tulu. Mingit pettust firmale vms ei ole, ärge seda arvake (kui kodukat, kes ühte teatud asja pakub saab üldse firmaks nimetada).
Kuidas ma tulu vahelt saan, ärge küsige palun. Koduka omanik ise muidugi ei tea sest kottigi.

Nüüd mõtlengi, et mis jamad võivad tulla, kui omanik haisu ninna saab?
Any ideas?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas Taavi »

No põhimõtteliselt, kui sa ei saa/taha öelda, mida täpsemalt silmas pead, siis ei saa ka arvatavasti keegi öelda, kas on seaduslik ja/või mingi oht trahvi saada vmt või mitte. Siis pead seaduseid ja asju uurima ise arvatavasti.

Või kui on mõni nii osav inimene, et peaaegu selgeltnägemisega tegeleb ja oskab sulle vastata. Mina isiklikult nii osav igatahes ei ole.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
SDD
Postitusi: 17
Liitunud: 03 Juul 2008, 19:33

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas SDD »

Nu kas on raske mõista?
Tema saab ikka raha nii nagu alati, minu ideega ehk isegi aktiivsemalt, aga mina saan rohkem ikkagi temast. Ja seda kõike just tänu temale.

See on tema arvelt kasumi teenimine.


Tõesti nii keeruline või meelega teete, et ma idee välja räägiks. Ma niigi palju öelnud juba :P

Peace, mehed :)
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas surf »

SDD,
Sinu küsimusele on tõesti raske vastata, kui saa räägid "ümbernurga" juttu :D . Nii, et sul ei jää muud üle, kui pead oma saladuse välja laduma.. :lol:

Hetkel ma saan nii aru, et kui sa kasutad selle lehe teenuseid nii nagu nad seda sulle pakuvad ja selle teenuse kasutamise pealt sa oma mingi "ideega" saad isegi parema tulu, kui nemad ise, siis miks arvad, et sa kedagi petad? Nemad saavad ju oma osa kätte? See on samaväärne ärikaga, kes ostab ühest poest 100 EEK eest teksad ja viib need teksad üle tänava komisjoni poodi ning kleebib pükstele 200 EEK hinnasildi. ;)
SDD
Postitusi: 17
Liitunud: 03 Juul 2008, 19:33

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas SDD »

Nu üks konks on selles, et ma pakun klientidele teenust odavamalt kui see omanik ja sellega teenin sealt vahelt omale kah. Vot see kripeldab hinges. See nagu poleks õige ja on kuidagi seadusega vastuolus.

Aga jah, fakt on see, et nemad saavad selle tasu nii või teisiti õiges koguses kätte.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas surf »

Siis oleneb see sellest, kas tema on omaltpoolt paika pannud ka mingid reeglid kas ja kuidas sa tema teenust võid kasutada või müüa. Kui see on mingi tõsine veebileht, siis see peaks kindlasti ka omama oma lehel mingid Kasutajatingimused (Terms) ja KKK (FAQ) või veel enam teenuse Kasutuslepingut (User Agreement). Kui nendes sätetes sinu selletaoline tegevus ei ole vastuolus või puudub, siis vaevalt, et sa midagi rikud.
SDD
Postitusi: 17
Liitunud: 03 Juul 2008, 19:33

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas SDD »

Kogu pull ongi selles, et mingeid sätteid kui selliseid pole.
Eks nad mingid wannabed on. Aga jah, raske variant..
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kui avalikustada ei julge oma ideed, siis teine variant on surfile või pippenile priva näiteks saata ja uurida. Garanteerida ei julge, et nad ära ei varasta su ideed, aga millegipärast arvan, et nad seda ei tee. :roll:
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

1) Anna mulle 100EEK, ma ütlen kus Sa saad uue sõiduauto nt 50 000EEK odavamalt???

2) Ma tean kust hostingut saaks 1000EEK/aasta. Maksab mulle raha... mine lähen tellin tema eest Netpointist hostingu???


Midagi taolist?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Nagu ma aru sain, siis ta pidas silmas pigem sedasi vastupidi. Et tema ostab selle 1000 EEK/aastas hostingu ja müüb 500 EEK eest edasi kellelegi teisele ja võidab selle pealt kuidagi rohkem, kui see, kes talle müüs.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas surf »

mul on igatahes kuulid koos.. :lol:
SDD
Postitusi: 17
Liitunud: 03 Juul 2008, 19:33

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas SDD »

surf kirjutas: mul on igatahes kuulid koos.. :lol:


See on hea :P
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas pippen »

surf kirjutas: mul on igatahes kuulid koos.. :lol:

mõtlesin juba, et asi on minu piiratud mõistuses :mrgreen: lugesin viimased postitused kolm korda läbi ja iga korraga läks asi segasemaks, et millest te kõik siin räägite.

a vähemalt sai ümber lükatud see väide, et foorumlased ei ole abivalmid...kõik on kohe targad mehed nõu andma, mis sest et ei tea, mille kohta :lol:
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas larigpt »

deathace kirjutas: Nagu ma aru sain, siis ta pidas silmas pigem sedasi vastupidi. Et tema ostab selle 1000 EEK/aastas hostingu ja müüb 500 EEK eest edasi kellelegi teisele ja võidab selle pealt kuidagi rohkem, kui see, kes talle müüs.


Nu üldised äri põhimõtted ütlevad ikka, et osta odavalt ja müü kallimalt :roll:
PiltPilt
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Ega see ei ole ainult netis raha tegemine, vahe peal on vaja ka ATMist pappi välja võtmas käia :mrgreen:
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas cashflow »

marten66 kirjutas: Ega see ei ole ainult netis raha tegemine, vahe peal on vaja ka ATMist pappi välja võtmas käia :mrgreen:

Ma vist lähen homme. :roll: :mrgreen:
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
SDD
Postitusi: 17
Liitunud: 03 Juul 2008, 19:33

Re: Kõik muu rahateenimisega seonduv

Lugemata postitus Postitas SDD »

Nu panin teenuse püsti, eks näis kuda läheb. Midagi tilgub juba.. aga noh.. ei viici sellele mõelda hetkel.

Rääkige sellist asja, et netis pole kuskil võimalik legaalselt enda Paypal kontole, mingi väiksem summa kiirelt saada. Näites 2$ või 1$, või 5$.

Et lähen kuskile lehele, regan ära, leht töötab PP kontoga ja booonuseks regamise eest saan väikse summa.
Tahaks lihtsalt teada, kas mu uus PP konto funkab üldse, st. kas raha tuleb ilusti sinna.
Krediitkaarti pole lisanud sinna.

Oma Verified konto keerasin tuksi krt. Nüüd limited jura peal, loobivad mulle seda punaselt koguaeg. Räägivad, et mingi 6 kuud nüüd limited, mis pärast, seda ei tea.
Aga savi, tegin uue konto.
Vasta