Minu MegaLido GARANTII

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
surf
Kontakt:

Minu MegaLido GARANTII

Lugemata postitus Postitas surf »

Minu poolt järgmine pakkumine RF-i liikmetele

Esimsesed 6 kasuatajat, kes liituvad minu referrallingi alt MegaLido autosurf programmiga garanteerin omalt poolt igale liitujale kaotuse suuruses kuni 6$, mis on MegaLido minimum upgrade suurus.

Garantii kehtivus 2 MegaLido upgrade tsükklit + väljamakse aeg e. 26 päeva alatest tänasest!
Peale seda kõik edasised upgraded oma äranägemisel ja omal riisikol!

Garantii saamisel kehtivad reeglid:

1. Peale liitumist pead upgradema (ostma reklaami paketi)!
2. Pead iga päev olema aktiivne s.t surfima, et mitte kaotada oma päeva teenistust (uus päev algab meie aja järgi kell 13:00)!
3. 12. päeva pärast, kui saad väljamakse pead uuesti reupgradema $6 (minimum package) ja kasumiosa endale jätma!

Kalkulatsioon: Kui sinu upgrade suurus on näit. $6, siis peale upgrade lõppu (12 päeva) läheb automaatselt väljamakse ootele $8.64, millest puhaskasum on $2.64.

NB! Pakkumine kehtib esialgu ainult esimesele 6. liitujale!

Upgradeda võid kõikide maksevahenditega, mida MegaLido aktsepteerib (AlertPay, SolidTrustPay, LibertyReserve, StrictPay) välja arvatud AlterGold. Kui MegaLido kaob ja jääd kahjumisse, maksan sulle lubatud kahjumi välja AlertPay'le.

Liituda saad minu lingi kaudu siit: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=13503#p13503
Liitumisel pead veenduma, et signup lehel näed esimeses kastis minu "Referrer ID: 492" ja "Turing" numbri all "Your referrer ID: 492"

Peale liitumist ja upgrademist, postita siin oma Megalido kasutaja number ja saada mulle privaatsõnumiga oma AlertPay konto e-maili aadress!

AJUTISELT LÕPETAN GARANTII ANDMISE! 30.10.2008

surf
Kontakt:

Re: Minu MegaLido GARANTII

#1 on vist olemas.. :D
jäänud 5

surf
Kontakt:

Tahan lisada seda, et minu pakkumise juures pole kindlasti tegemist mingi pettusega. Soovin, et RF-i liikmed oleksid natuke julgemad ja aktiivsemad. Kaotada pole teil midagi. Kui programm kestab kauem, kui minu garantii kehtivus, siis jääte veel kasumissegi. Kui ei, garantii on minu poolt antud! Olen siin RF-is kui ka mujal foorumis (MMG) oma referralidele kahjud korvanud mitmel korral, isegi ilma eelnevate lubatusteta ;)

surf
Kontakt:

Esimene (referral# 13243) liitus ja upgrades täna!

muhno

Lugemata postitus Postitas muhno »

liituksin ka sinu alla aga kahjuks seal juba ammu aktiivne konto olemas. Aga tutvusta teinekord veel meile selliseid häid programme :)

surf
Kontakt:

muhno kirjutas: liituksin ka sinu alla aga kahjuks seal juba ammu aktiivne konto olemas. Aga tutvusta teinekord veel meile selliseid häid programme :)

Tänud, muhno! ;)
Kahjuks minu GRARANTII kehtib ainult uutele liitujatele ja ma arvan, et kui sa oled juba pikemat aega sees ja oled upgradedega mõistlikult käitunud, siis peaksid ehk juba ka mingi kasumi saama (?) oleneb, millal liitusid muidugi. Sellegipoolest, kui kajumisse jääd, anna teada, vaatan, kuidas aidata saan..
Aga enamus programme, kus hetkel aktiivne, leiad siit:
https://rahafoorum.ee/viewtopic.php? ... 531&hilit=
https://rahafoorum.ee/viewtopic.php? ... 610&hilit=

GARANTII:
1. referral# 13243
2. referral# 13878

Citrical
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Citrical »

Surf, tulin sinu reffiks mingi 2 nädalat tagasi, panin sinna lihtsalt oma lehe üles et trafficut saada aga nüüd kavatsen ka upgradeida kas saan ka garantii?

surf
Kontakt:

Citrical kirjutas: Surf, tulin sinu reffiks mingi 2 nädalat tagasi, panin sinna lihtsalt oma lehe üles et trafficut saada aga nüüd kavatsen ka upgradeida kas saan ka garantii?

Ok, teen erandi. Garantii olemas! ;)
Saada mulle PM teel oma MegaLido kasutaja ID ja email!

Sellest on ennem ka juttu olnud aga kordan veelkord, et ärge kasutage selliste kontode registreerimisel Eesti emaili servereid (näit. hot.ee jt.), sest sellistel emaili kontodel puuduvad spämm kataloogid ja neil on erilised filtrid. Jäätegi oma aktiviseerimiskoodi oma mailile ootama. Kasutage Gmaili ja kõik mured murtud!

GARANTII:
1. Boss :twisted: referral ID# 13243 (aktiivne)
2. iNeedMoney referral ID# 13938 (ID muutus, aktiivne)
3. Citrical referral ID# 11970 (free member)

surf
Kontakt:

Väike muudatus!
Citrical jääb kahjuks garantiist ilma..

GARANTII:
1. Boss :twisted: referral ID# 13243 (aktiivne)
2. iNeedMoney referral ID# 13938 (aktiivne)

@Citrical
Minu all sa kindlasti ei ole. Selline email ja ID# 11970 puudub. Tuleta meelde, kelle alt liitusid!

Pilt

surf
Kontakt:

Alates tänasest kuni reedeni olen netis kättesaadav ainult õhtuti. On veel 4 vabat kohta.

GARANTII antud siis:
1. referral ID# 13243 (aktiivne)
2. referral ID# 13938 (aktiivne)
3. X
4. X
5. X
6. X

PS. muhno
PM mulle oma MegaLido ID ja email

Kui kellegil minu äraolekul tekib kontoga jamasid:
1. 'Live support' kontole sisenedes
2. 'Fast e-mail support for important questions' otse 'kasutaja väljal'
3. Missing upgrades - MegaLido enda foorum https://www.megalido.com/forums/viewtopic.php?t=548
kuid ainult aktiveeritud kasutajad saavad postitada ja kahjuks kasutaja aktiveerimine sinna foorumisse on admini poolt manuaalne

Vasta