Minu MegaLido GARANTII

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
muhno

Re: Minu MegaLido GARANTII

Lugemata postitus Postitas muhno »

Dear members,

There has been a lot of speculation about the program and I'm sorry I haven't been communicating properly but things are really busy on my side. MegaLido is NOT on hold and we are not going anywhere, a lot of members are spreading panic on forums and newsletters and that is really ungrateful form you, we are not a cheap site that is going to run away with your money, that is not what I came here for.

It really made me sad to see the bunch of negative messages about my work with MegaLido, I cannot go to forums now where several people are just shouting scam for us. Now I am afraid MegaLido will not be able to recover 100% of its power very soon but I have a very good sense of business and things will change, it may be very soon but it may take awhile, it was not me who complained to payment processors and decided to slow the entire process.

I have already sent the necessary documents for AlertPay and hopefully we will have our account back very soon. I want you to understand one thing, you joined the right program and you will benefit from it, most of you already made a nice profit but we all want more, so please stick with us, I'm doing everything I can in order to maintain this program.

MegaLido is now closed for new members are no new deposits will be accepted until we solve the entire situation. I'm working really hard and I hope things will be solved soon. I really appreciate the ones who understand our situation and stick with us.

Yours,
Michael

muhno

Lugemata postitus Postitas muhno »

minul küll läks pendingusse payment peale seda kui sai periood läbi. Ei mingit uut tsüklit :S
Aga jah vähe lootust sealt midagi tagasi saada

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi »

muhno kirjutas: minul küll läks pendingusse payment peale seda kui sai periood läbi. Ei mingit uut tsüklit :S
Aga jah vähe lootust sealt midagi tagasi saada

Mul jäi raha lihtsalt kontole seisma ja tegin manuaalselt cashouti...paar päeva hiljem ilutses payoff history all "paid" status ja maksmise asemel oli kogu summa uuesti investeeritud sellesse 36-päevasesse tsüklisse...

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf »

Need, kes garantii said ja arvavad, et peaksid minu käest midagi saama, lööge rahulikult kokku kõik oma miinused või plussid ja andke siin teada! Ma arvan, et siin on mõtetu midagi head veel oodata.

Mul on endal kogu stats jäädvustatud, kuid ma tahan, et niikaua kui leht veel üleval ja oma kontole ligi saate, et igaüks postitaks:

1. upgrade k/p ja suurus ($)
2. payouti k/p ja suurus ($)
3. uue upgrade k/p ja suurus ($)
4. uus payout k/p ja suurus ($)
jne (kui üldse on..)

Olen ropult väsinud (see oli mul oli üks kõige raskem nädal üle pika aja), tulen mingi aeg tagasi, siis arutab edasi..

MICHAEL MICHAEL HE'S OUR MAN
TOOK OUR MONEY THEN HE RAN

Taavi
Kontakt:

Ma hetkel veel seda garantiid sisse ei nõuaks, et ootab veel vähe, aga seis siis selline.

1. 2008-10-24 $24
2. 2008-11-04 $34.56
3. 2008-11-04 $24
4. 2008-11-17 $34.56 (ei saanud seda AP'sse, vaid see tüüp lihtsalt tegi selle eest automaatselt uue upgrade...)
5. 2008-11-18 $34.56 (see automaatne upgrade ehk minu payouti mitte maksmine...)

Kokku reaalne tulu/kulu
$34.56/$48

Tulem: -$13,44

Citrical
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Citrical »

Minu lugu siis.

Minu kahjum/tulu
18.00$/0.00$

surf
Kontakt:

Oh deathace 8O , mainisin ju: upgrade - payout - kasum endale jätta!
Aga ok. Garantii maksan nii või naa.. ;)

Pean mõned päevad oma rahad AP-st eemal hoidma, siis maksan (põhjus see sama, millest enne PM teel sai arutatud).

Taavi
Kontakt:

surf kirjutas: Oh deathace 8O , mainisin ju: upgrade - payout - kasum endale jätta!
Aga ok. Garantii maksan nii või naa.. ;)

Pean mõned päevad oma rahad AP-st eemal hoidma, siis maksan (põhjus see sama, millest enne PM teel sai arutatud).

Võtsingi kasumi välja ju. Teine upgrade oli $24 endiselt...see 3. on see, mis admin automaatselt ise tegi, kuna ta maksta ei taha...

surf
Kontakt:

OK, minu viga. Mul viimased 2..3 päeva nii rasked olnud, et pole siiamaani veel toibunud LOL

bultaco

Lugemata postitus Postitas bultaco »

1 Upgrade 6$
1 Payout 8.64
2 Upgrade 6$
2 Payout jäi siis saamata

Vasta