kes oleks nõus võlgu andma

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
duro

kes oleks nõus võlgu andma

Lugemata postitus Postitas duro »

kes oleks sis nous võlgu andma 60 $ alerpay kontole?maksan 2 nädala pärast tgsi 70 $ !!.keegi kellega pärast veel siukseid tehinguid teha.olen ise ka andma nõus võlgu kui raha on.

muhno

Re: kes oleks nõus võlgu andma

Lugemata postitus Postitas muhno »

ma arvan et keegi ei ole sellest huvitatud. Kuna keegi ei tea kes sa oled ja pole garantiisid et selle tagasi saaks. Mis muidugi ei tähenda et sa ei maksaks.
Kunagi meil siis ixi ka laenas nii mõnegi kasutaja käest raha . oli siis ta ju veel lehe admin ja usaldati ja siiamaani vist ta meil siin nii mõnelegi võrgu

duro

loomulikutll keegi ei tea kes ma olen jne :D .mis garantiid vaja on annaks nt isabel marco kasutaja parooli aga seal summa antuke suurem xD.sa ise oleks mudu nous andma?ma lugesin jah selle ixi kohta paras munn on mis ma ikka oskan öelda.aga rahadega sitt seis praegu :lol: .kes oleks mudu nous räägime msnis edasi

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Mina sain ixi käest isegi oma raha tagasi (ei olnud kõige suurem summa), aga algaja ja tema sõber siiamaani võlgu...

Nii et ega eriti ei kisu selliste laenudega tegelema hetkel. Kui just omale inkassofirmat ära ei tee :)

duro

mitte keegi ple nous sis andma 60 $ ap le va.mul isabelmarco 147 pendingus.maksan 75 tgsi.hetkel uuilu kiire selle 60 ga .deathace teeme ara :lol: .

ma saan 2 nädala pärast 18 on kuskilt voimalik sms laenu praegu votta? :lol:

hemmm

Lugemata postitus Postitas hemmm »

pea 2 nädalat tagasi rääkisid 60 doltsist ja et maksad 2 nädala pärast tagasi 70 ja nüüd 2 nädalat hiljem sama jutt, kas mitte rahad ei pidanud hetkel ära tulema juba?

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi »

duro kirjutas: mitte keegi ple nous sis andma 60 $ ap le va.mul isabelmarco 147 pendingus.maksan 75 tgsi.hetkel uuilu kiire selle 60 ga .deathace teeme ara :lol: .

ma saan 2 nädala pärast 18 on kuskilt voimalik sms laenu praegu votta? :lol:

No 2 nädala pärast siis kannad omale selle summa kontole...

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf »

hemmm kirjutas: pea 2 nädalat tagasi rääkisid 60 doltsist ja et maksad 2 nädala pärast tagasi 70 ja nüüd 2 nädalat hiljem sama jutt, kas mitte rahad ei pidanud hetkel ära tulema juba?

Hehee, s.o tõestus sellele, et kui keegi olekski talle raha laenanud, siis ootaks see vaene vennike seda raha siiamaani tagasi.. :lol:

Vasta