Robert Kiyosaki - Rich Dad, Poor Dad

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Robert Kiyosaki - Rich Dad, Poor Dad

Lugemata postitus Postitas tiger »

pippen kirjutas: no lihtsalt sõnapaar Kiyosaki ja tudeng kohe kuidagi ei sobi kokku...eriti kui "rich dad" on 8 klassi haridusega

krt, tglt ma vist nüüd hakkan pihta saama, millest sul see tuli, vihje kasutajanimele? a peame vist uue teema tegema, väga OT juba.


Tehtud!

Et mida te arvate sellest raamatust... nendest mõtetest, mis raamatus... ja Kiyosakist.

Pippen võiks esialgu veel sõna mitte võtta... Kuna nagu ma aru sain on ta eriti hästi asjaga kursis ;)
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Robert Kiyosaki - Rich Dad, Poor Dad

Lugemata postitus Postitas pippen »

tiger kirjutas: Pippen võiks esialgu veel sõna mitte võtta... Kuna nagu ma aru sain on ta eriti hästi asjaga kursis ;)
eino, eks ma katsun siis vait olla... :|
IXI

Re: Robert Kiyosaki - Rich Dad, Poor Dad

Lugemata postitus Postitas IXI »

ma olen täitsa vait.. pole kuuld pole näind..
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Robert Kiyosaki - Rich Dad, Poor Dad

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Läbi loetud.
Finantsiliselt valgustav, sobib alghariduseks!
Aktiva ja passiva seletus on väga hea.
12 points!
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
tonks

Re: Robert Kiyosaki - Rich Dad, Poor Dad

Lugemata postitus Postitas tonks »

See võiks olla kooli kohustuslik kirjandus. Siis oleks Eesti rahval palju parem arusaam raha asjadest ja ei oleks nii plaju ennast "kinni" laenanuid. Väga hea on ka selle raamatu järg "Rahavoo kvadrant", mis seletab lahti erinevate inimeste mõttemaailmade erinevust (töölise, FIE, ettevõtja ja investori), kuid samas kordab väga palju esimese raamatu mõtteid.
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Robert Kiyosaki - Rich Dad, Poor Dad

Lugemata postitus Postitas tiger »

Kas teile ei tundunud, et esimene raamat sisaldaski ainult ühte mõtet: "Kogu aktivaid, minimeeri passivaid"? Mind häiris see, et muud ta ei teinudki kui seda iba ajas.

Aga jah... Alati selle peale lihtsalt ei mõelda. Autoliising, korteriüür, flatscreeni liising, pesumasina liising jnejne... ongi palk läinud. Ning selleks ajaks kui nood välja ostetud, pole neid asju ammu vaja... vananenud, kulunud ning moest läinud.

Koolis peaks seda teemat tõesti käsitlema. (Ja kindlasti ka teemat: kuidas ameeriklasi rahast tühjaks pumbata.)
tonks

Re: Robert Kiyosaki - Rich Dad, Poor Dad

Lugemata postitus Postitas tonks »

tiger kirjutas: Kas teile ei tundunud, et esimene raamat sisaldaski ainult ühte mõtet: "Kogu aktivaid, minimeeri passivaid"? Mind häiris see, et muud ta ei teinudki kui seda iba ajas.

Kordamine on tarkuse ema!
Sellepärast olekski see just koolis hea kohustuslikuks kirjanduseks, siis jääks see isegi neile meelde, kes seda pealiskaudselt või poolikult loevad. Eks see ongi rohkem algajatele mõeldud, tõsisel investoril pole sealt midagi õppida.
tiger kirjutas: (Ja kindlasti ka teemat: kuidas ameeriklasi rahast tühjaks pumbata.)

Word :lol:
Paneme kohustuslikku õppeprogrammi: iga päev 15 minutit Rahafoorumi lugemist :D
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Robert Kiyosaki - Rich Dad, Poor Dad

Lugemata postitus Postitas tiger »

tonks kirjutas:
tiger kirjutas: (Ja kindlasti ka teemat: kuidas ameeriklasi rahast tühjaks pumbata.)

Word :lol:
Paneme kohustuslikku õppeprogrammi: iga päev 15 minutit Rahafoorumi lugemist :D


Ma usun, et IXIle meeldiks see idee VÄGA :roll:
IXI

Re: Robert Kiyosaki - Rich Dad, Poor Dad

Lugemata postitus Postitas IXI »

tiger kirjutas:
tonks kirjutas:
tiger kirjutas: (Ja kindlasti ka teemat: kuidas ameeriklasi rahast tühjaks pumbata.)

Word :lol:
Paneme kohustuslikku õppeprogrammi: iga päev 15 minutit Rahafoorumi lugemist :D


Ma usun, et IXIle meeldiks see idee VÄGA :roll:

ooojaa :D
no ja vast mitte aint mulle ;)
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Robert Kiyosaki - Rich Dad, Poor Dad

Lugemata postitus Postitas tiger »

IXI kirjutas: ooojaa :D
no ja vast mitte aint mulle ;)


Muidugi mitte:)

Offtopic: Millal te mulle siis cheerleadimis tööd pakute?:D
one2three

Re: Robert Kiyosaki - Rich Dad, Poor Dad

Lugemata postitus Postitas one2three »

See raamat pani mind ihaldama rikkust ning tekitas huvi igasuguste rahateenimis võimaluste otsimiseks. Väga hea raamat. Asi peitud lihtsuses.
Vasta