Majanduskriisi mõju - Hääleta!

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.

Kuidas sind on mõjutanud MaSu?

Olin/olen sunnitud õpingud pooleli jätma
0
Pole hääli
Olin/olen sunnitud vahetama töökohta (asutust)
0
Pole hääli
Töö jäi samaks kuid muutus/muutub selle asukoht
1
5%
Kaotasin töökoha ja olen/olin ajutiselt töötu
0
Pole hääli
Minu sissetulek on vähenenud
7
35%
Minu sissetulek on suurenenud
2
10%
Mind isiklikult see ei ole mõjutanud, kuid minu lähedasi või tuttavaid küll
7
35%
Ei ole mõjutanud üldse ja olen kindel, et ei mõjuta ka
2
10%
Muu (täpsusta)
1
5%
 
Hääli kokku: 20

surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Majanduskriisi mõju - Hääleta!

Lugemata postitus Postitas surf »

* maksimaalselt 3 valikut iga kasutaja kohta
* häält on võimalik muuta
* teised kasutajad näevad, kes on hääletanud



endal siis valik 3
Töö jäi samaks kuid muutub peatselt selle asukoht :| ja see on minu jaoks väga suur muutus ja mõjutab kindlasti lisaks ka minu palka ja pereelu. Töökoht jääb kodukohast väga kaugele..
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Majanduskriisi mõju - Hääleta!

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Miks "muu" varianti 2tk on? Et igaühele oma? :)

Ja vb võimalus ka mitu varianti valida, sest on ju täitsa võimalik, et keegi pidi õpingud pooleli jätma ja sissetulekud on vähenenud või mingi muu kombinatsioon sealt.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Majanduskriisi mõju - Hääleta!

Lugemata postitus Postitas surf »

deathace kirjutas:Miks "muu" varianti 2tk on? Et igaühele oma? :)

Ja vb võimalus ka mitu varianti valida, sest on ju täitsa võimalik, et keegi pidi õpingud pooleli jätma ja sissetulekud on vähenenud või mingi muu kombinatsioon sealt.
deathace, sa jõuad kiiremini jälile kui mina parandada LOL. Oligi 2 valikut aga lisasin 3nda ka igaks juhuks ;)

Vahemärkuseks veel niipalju, et miks 3 varianti ja häält on võimalik muuta? Küsitluse aeg on hetkel määratud 'aegumatuks'. Hiljem võib näit. teie olukord muutuda ja saate teha parandusi. Minul näit. on ees oodata vähemalt 8%-ne palga langus. Kui see langebki, siis lisan ka selle.
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Majanduskriisi mõju - Hääleta!

Lugemata postitus Postitas pippen »

peab ütlema, et sissetulek on suurenenud ja tööd on rohkem kui kunagi varem, ei jõua isegi foorumisse enam postitama eriti...

täna on minu arust eriti selgelt näha, miks on mõtet hakata ettevõtjaks e. oma äri ajama. kõik on aru saanud, et oma praeguse ja tulevase sissetuleku osas saab loota ainult iseendale, mitte tööandjale (koondamine) või riigile (pensionimaksete peatamine). mõistlikult äri ajades tead mingi MaSu olemasolust ainult tänu meediale.

Edit: lugesin nüüd oma teise valiku alguse ka ära "Mind isiklikult see ei ole mõjutanud...", ikka on mõjutanud, aga lähedasi tuttavaid on ka.
Viimati muutis ichiro [Crawler], 03 Juun 2009, 22:50, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
LG
Postitusi: 44
Liitunud: 11 Sept 2008, 22:50

Re: Majanduskriisi mõju - Hääleta!

Lugemata postitus Postitas LG »

Tööle sain õnneks emapuhkuselt tagasi nibin-nabin, järgmine naasja pidi jääma edasi vanemapuhkusele, sest tööd lihtsalt ei ole. Leping muudeti ümber, ei saa enam täiskohaga käia vaid olen tähtajatult poole kohaga (õnneks ei ole mul u. aasta niikuinii võimalik veel täiskohaga minna, lapsel puudub aiakoht enne 3.a. saamist). Palk on õnneks sama suur, nii et poole koha palk on ka piisav et ilusti ja tagasihoidlikult välja tulla.
Aga siiski vaatan hoolega mida ostan, millisest poest, jälgin kilo/liitri hinda ning ei kohku tagasi odavamate variantide katsetamisest. Ilma nimekirjata poes käia ei saa, muidu korv mõttetusi täis :tants:
Aga siiski 2 lapse tavaar läks täna 700.- maksma järjekordselt, nii et katsu kyll odavalt aga summad ikka košmaarsed :nutt:
Kasutaja avatar
riaak
Postitusi: 39
Liitunud: 03 Mai 2008, 16:44

Re: Majanduskriisi mõju - Hääleta!

Lugemata postitus Postitas riaak »

Mind isiklikult ei ole masu veel puudutanud kuna põhimõtteliselt puuduvad (ametlikud) sissetulekud.
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Majanduskriisi mõju - Hääleta!

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Aasta alguses võeti 10% palgast maha, preemiat ei anta ja jõulupreemiat ka. Et võeti ikka niimoodi mehiselt. Ja uued töötajad võetakse üldse 1000.- madalama palgaga tööle.
Kuulsin head ütlust, et väga lihtne on enda saamatust MASU kaela ajad.
On teada, et meedia on raske majandusliku aja üles haipinud majanduskriisiks. Kriis on see kui poes leiba ja õlut ei ole.
Viimati muutis marten66, 05 Juun 2009, 22:09, muudetud 1 kord kokku.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Vasta