Rahateenimine tulevikus

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Rahateenimine tulevikus

Lugemata postitus Postitas aixi »

Olen vaadanud neid praegusi internetis teenimise mooduseid ja mõtlen et seda värki saaks paremaks muuta. Et need kes pakuvad teenistust peaks olema seadusega reguleeritud et sa ka raha kätte saaksid ja reklaami vaatamine võiks ka kallim olla. Selleks aga et ka firmal oleks mingi kontroll et sa tõesti ausalt reklaame vaatad peaks olema näiteks arvutil mingi sõrmejäljelugeja et hoiad vaatamise ajal sõrme anduril ja firma saab vajadusel jälgida et sa oma töökohal oled. Ka võib lisaks kasutusele võtta staatilise ip aadressi. Või ka kui sülerisse on ehitatud kaamera saab firma täiendavlt kontrollida. Kui nii saaks normtundidega mingi Eesti keskmise kätte poleks ka paha. Siis võiks veel selline skeem olla et probleem on ju et paljud refid ei kliki. Et selline variant ma ise saan minna oma refi kontole ja klikin ise tema eest ja siis raha jaguneks nii et refist saadav raha tuleb mulle ja otsene summa siis reffijale. Muidugi peaks GPTD sellised kaheosalised kontod aretama et ma saan ainult oma refi kontol ainult klikke teha aga muu konto haldamine jääb ikka refi enda hoolde. Samamoodi ka mingi süsteem välja tõõtada et osa failiserverid mis maksavad mulle kui minu faile alla laetakse et ka mingi süsteem aretada et maksan mingi osa enda rahast allalaadijale. Mida arvate.
Viimati muutis aixi, 02 Nov 2011, 20:16, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Onu M
Postitusi: 7
Liitunud: 28 Juul 2008, 23:09

Re: Rahateenimine tulevikus

Lugemata postitus Postitas Onu M »

aixi kirjutas: Kui nii saaks normtundidega mingi Eesti keskmise kätte poleks ka paha. Mida arvate.
Kui kõik reklaame vahiks, kes siis tööl käiks? :)
Pilt

Teeni raha mitte midagi tehes: http://www.myfreeshares.com/index.php?ref=onum

Pilt
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: Rahateenimine tulevikus

Lugemata postitus Postitas aixi »

No praegune majandussüsteem seda küll ei võimalda aga robotite arenguga kes teab.
Vasta