Seletage palun natukene oma ärimudelit

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
hemmm

Seletage palun natukene oma ärimudelit

Lugemata postitus Postitas hemmm »

Lugedes seda foorumit jääb mulle arusaamatuks, miks te jamate kõik nende pay per click jne programmidega. Raha mis te saate on sealt sendikopikad ja ajaraiskamine ju meeletu. Kus on potensiaal suurema sissetuleku juurde? Keegi võiks mulle lahti seleteda miks te neid lehti reklaamite. Kas keegi midagi normaalselt ka nendega teenib?

Netis on ju palju lihtsamaid võimalusi teenida kindlamat ja suuremat raha kui nende ebausaldusväärsete programmidega.

Kui on vastuargumente ja minu jutus on palju vale siis palun postitage oma arvamus siia, lihtsalt tahaks natukene mõista seda maailma mis teil siin on :) aegajalt olen ikka siia foorumisse pilganud kuid huvitavat praktiliselt pole leidnud. Ikka jamatakse sama asjaga, millest ma siiamaani pole aru saanud.
juq
Postitusi: 9
Liitunud: 09 Sept 2008, 19:28

Re: Seletage palun natukene oma ärimudelit

Lugemata postitus Postitas juq »

Tegelikult on vastus väga lihtne, et referrale- (inimesi, kes sinu heaks töötavad) saada. PTC saitidega jamavate inimeste jaoks pole PTC lehed kaugeltki ainukeseks tuluallikaks vaid pigem on selleks uudishimu ja ajaviide, mis ajendab inimesi sellega tegelema. Selle teemaga peaks hästi kokku sobima selline ütlus, nagu: "Suured numbrid koosnevad väikestest numbritest."
Pilt
hemmm

Re: Seletage palun natukene oma ärimudelit

Lugemata postitus Postitas hemmm »

sry aga uudishimu ja ajaviite pärast teete teistele kasumit?
juq
Postitusi: 9
Liitunud: 09 Sept 2008, 19:28

Re: Seletage palun natukene oma ärimudelit

Lugemata postitus Postitas juq »

Kahjuks tuleb tunnistada jah, et 99% taolistest programmidest on scam, sellepärast see foorum eksisteeribki, et hoiatada inimesi, et nad ei teeks tühja tööd, kulutades oma aega ja või-bolla isegi raha, sellistele programmidele. Päris orjatööd ka nüüd ei tee, tulemused ju must-valgelt kirjas
andre402
Postitusi: 7
Liitunud: 06 Sept 2010, 18:22

Re: Seletage palun natukene oma ärimudelit

Lugemata postitus Postitas andre402 »

Referrali süsteemiga töötavad ka affiliate marketing saidid. Vahe GPT-ga võrreldes selles, et ei ole vaja sendi kaupa klikkida vaid piisab u. kümnest soovitatud sõbrast päris arvestatava tasu saamiseks (kas siis oma valitud kingituse või rahaülekande näol).
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: Seletage palun natukene oma ärimudelit

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Minu arust on PTC/GPT saitide populaarsuse põhjuseks puhtalt see, et tegemist on kõige lihtsama netis teenimise viisiga. Ei mingit müümist, artiklite kirjutamist, SEO-d, MLMi, investeerimist (üldjuhul), HTML-i, disainimst, jne jne jne. Seetõttu on see ka minu arvates kõige parem/lollikindlam viis netis teenimisega alustada.

PTC saitidelt esimeste dollarite teenimise aegu hakkasin ma vaikselt aru saama ka igasugu teistest netis teenimise aspektidest ja võimalustest. Lugesin vaikselt SEO kohta, hakkasin aru saama mida MLM tähendab, referralite saamise kaudu õppisin asju reklaamima... Iga asi tuleb omal ajal, kuskilt tuleb alustada. Ja PTC on alustamiseks minu arvates väga hea viis. (Y)
Pilt
Pilt
Vasta