Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas ulvar »

:):):):):):)
Viimati muutis ulvar, 29 Juul 2010, 17:34, muudetud 1 kord kokku.
cubicus

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Tasuta traffic on hea :D Suured tänud Elisale.Oma lehtedele saan ka praegu hästi külalisi (Y)
Turakas
Postitusi: 1
Liitunud: 06 Aug 2010, 12:28

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas Turakas »

**************. Teiesuguste ******* pärast peab Elisa mu paketti piirama.Milles nemad süüdi on? Et te arengupeetusega lapse tasemel rahaskeeme välja mõtlete? Kõvad miljonärid nüüd kõik, kui paketi täis räägin nüüd, siis maksate ise mu ülejäänud osa kinni? (Y)
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Ah Turakas, ära virise, olin üle aasta ise Elisas, täiesti mõttetu teenusepakkuja üleüldse, kallid hinnad, probleemid klienditeeninduses, segadused arvetega.. Üle viskas. Nüüd mina juba kolmandat ja abikaasa esimest aastat Tele2's, eimiskit probleeme. Kliendi eripakkumisega sain endale Samsung 5260 monte ka poole odavamalt kui mõni teine, helistan igalepoole 59 senti minut, omas võrgus tasuta, kuutasu pole, piiranguid pole, keskmine kuuarve koos tel. järelmaksuga ca 500-600 krooni, kus sisaldub reeglina ka ID-pilet. Ei, ma ei promo Tele2'e, lihtsalt kui oled liitunud mingi suvalise kampaania ajal "superheade" tingimustega, mis paari kuuga ära lõpevad (jah, mina tegin ka lolli peaga nii ja käisin Elisale ulme summasid pärast välja seepärast)siis ei anna küll kedagi teist süüdistada kui iseennast. Mina ka üritasin Elisat süüdistada ja kohtuga ähvardada, ei tulnud sest s***agi välja. Liitusin Tele2'ga ja elu jälle ilus. Pikk jutt kahe sõnaga kokku võtta- uuri enne erinevaid variante, kui liitud, ega teenusepakkuja eest ära ei jookse.
Kirbuturg
Postitusi: 1
Liitunud: 07 Okt 2009, 22:30

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas Kirbuturg »

Hey
Elisa helitas ja pakkus perepaketti kus on sõbranumber võrgust välja ja sellele võib helistada piiramatult tasuta.
Viimati muutis Kirbuturg, 14 Nov 2010, 18:55, muudetud 1 kord kokku.
tomiandrep
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Nov 2010, 11:03

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas tomiandrep »

nonii nüüd kõik helistama :P :)
Kasutaja avatar
armido15
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Apr 2010, 23:41

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas armido15 »

Hetkel ei ole ühtegi kaarti millel seda skeemi kasutada saaks?
Ilma ühegi teenusepakkujaga liitumata?
Vasta