Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Tundub igati huvitav plaan, aga Fortumo lehelt ma lugesin, et tulu, mis kasutaja saab on 40%, mitte 50% nagu keegi rääkis... Samuti on väikeseks takistuseks see 100 sõnumit kuus limiit, aga sellest möödahiilimiseks võib ju teha n-ö sõnumite vahetust (2 kasutajat saadavad üksteisele sõnumeid, teenides nii üksteisele raha).

Aga minu põhiküsimus on siis selline, et kas keegi on sealt reaalselt midagi kätte ka saanud juba? Kas Tele2/Elisa/Fortumo on ka mingeid piiranguid seadnud vms? Ei tahaks kohe investeerima hakata, enne kui pole teada kas asi töötab ka :P
Pilt
Pilt
raulves
Postitusi: 44
Liitunud: 26 Juul 2008, 12:14

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas raulves »

Selle teenimisviisiga on nüüd KÕIK !
Müüa MONSTER ENERGY kleepse 12x16 cm.
http://yfrog.com/12pa250016j
walkman
Postitusi: 1
Liitunud: 26 Juun 2010, 12:56

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas walkman »

(Y) Jaaa sellega nüüd jokk.... nii juhtub kui kavalpead ei suuda süsteemi enda teada hoida vaid jooksevad kohe interneti kõigile seletama. :lol: THÄNX!!! Täpselt sama jama oli ka selle rate.ee teemaga, pärast seda kui asi avalikustati tulid kohe igasugu piirangud peale.
Kui süsteem töötab siis teeni raha ja ole vait nii kaua kuni sa sealt raha saad teenida. Hiljem võid pasundada, kui kõva mees oled/olid et selle peale tulid.

Muide tean kusagil 5 erinevat varjanti kuidas selle süsteemi pealt raha kätte saada, ja paar kiiremat kui 45 päeva (nt. nagu fortumo.ee-s).
drumandbass
Postitusi: 3
Liitunud: 23 Nov 2009, 22:46

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas drumandbass »

Ise tegin raha omale Elisa max 300 (räägi palju jaksad üle 300 eegu ei maksa kuus). kasutasin siis kohe võimalust ja tegin 4 telefoniga konverentskõnesi. 1 minut = 1 eek (fortumo osa juba maha arvatud.)
AGA...
Mingi t*rapea lihtsalt tuleb ja pasundab geniaalsest teemast kõigile. Sa oled suurim debiilik ikka. tänud sulle, et minu 30000eeguse kuu palga v*ttu keerasid.
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas ulvar »

:DTean umbes 10 inimest kes selle süsteemiga raha proovisid .peale seda kui see teema avati
Viimati muutis ulvar, 29 Juul 2010, 17:23, muudetud 1 kord kokku.
cool11
Postitusi: 1
Liitunud: 12 Juul 2010, 18:54

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas cool11 »

Tubli elisa küll, teevad oma pakkumise ja siis taganevad sellest, sest väidetavalt petturid kuritarvitasid seda uut kaarti. Ise ju reklaamisid, et helista palju tahad ja eks rahvas siis helistaski :D ja nüüd on vesi ahjus.
ega midagi siis need kes helistavad Elisa lepingulise 350 krooni paketi pealt smardi peale ja teenivad boonust pannakse varsti kah kinni, sest KA NEMAD on ju petturid :P
drumandbass
Postitusi: 3
Liitunud: 23 Nov 2009, 22:46

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas drumandbass »

cool11 kirjutas:Tubli elisa küll, teevad oma pakkumise ja siis taganevad sellest, sest väidetavalt petturid kuritarvitasid seda uut kaarti. Ise ju reklaamisid, et helista palju tahad ja eks rahvas siis helistaski :D ja nüüd on vesi ahjus.
ega midagi siis need kes helistavad Elisa lepingulise 350 krooni paketi pealt smardi peale ja teenivad boonust pannakse varsti kah kinni, sest KA NEMAD on ju petturid :P
no tulebki nii välja.
äkki mul on kaugel oma tüdruk/naine kellega meeldib väga rääkida ning temal on tele2 ja ei saagi temale helistada, kuna Elisa piirab tele2 kõnesi.
drumandbass
Postitusi: 3
Liitunud: 23 Nov 2009, 22:46

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas drumandbass »

Kas Elisal on ültse õigus kõnesid piirata? Elisa hüppab üle oma varju niimodi kui piirab. Minu arust oli küll leping selline, et räägi palju tahad.
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Nõme lüke Elisa poolt tõesti, ärgu tehku siis selliseid kampaaniaid kui pärast kaka püksis on. Kõnede piiramise värk pidi kuskil reeglites kirjas olema küll, aga etteteavitamisega ja "kõnekaardi ebamõistliku kasutamise" puhul. Praegu aga piiratakse kõigi kõnesid, ja see on küll juba palju. Ma arvan et kui sa Elisa kohtusse kaevaks ja suudad ära seletada miks sul päevas vähemalt paar tundi kõnesid Tele2 vaja teha on, siis peaks mingi tulemus küll ära tulema. Eesti kohtute kohta väga ei tea, aga Ameerikas võiks sellise asja puhul vabalt miljonäriks saada :D
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Hakkasin siin uurima, et kust siis 29.-30. juuni järsku suurem kogus külastusi tuli, kui tavaliselt ja jõudsin sellise tulemuseni.

https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Firmas ... konekaarti
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
juq
Postitusi: 9
Liitunud: 09 Sept 2008, 19:28

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas juq »

See heidb Rahafoorumile halba varju, aga toob juurde uusi külastajaid (A)
Pilt
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas raints »

Pole paha (Y)
Pilt
Pilt
cubicus

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Mida perset 8O Foorumil praegu ligi 80 külastajat :lol: See on vist küll nüüd rekord.Aga ütleks ka siis selle teemale lisaks et Elisa küll eetiliselt siin ei ole käitunud.Kutsudes inimesi pättideks kes leidsid süsteemis mängimisruumi.Pätt on ikka antud juhul Elisa,kelle käitumine on alla igasugust arvestust.Antud juhul võiks kaaluda ettevõtte kohtusse andmist.Minu mõte lihtsalt.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kõige rohkem liiklust õhtulehelt, elisalt ja hinnavaatluse foorumist, kus kõigil otselink. Tõenäoliselt suur osa direct liiklusest siis ka äripäeva artiklist pärit. Mõni ime ka siis, et see maksimaalne kasutajate arv sai ületatud.

Vähempopp arvutimaailm.

Oleks võinud muidugi ette hoiatada, et tasuta reklaamikampaaniat hakkavad tegema. Oleks võinud üritada rohkem aega leida lehega tegelemiseks, et külastajatele atraktiivsemaks ja kasulikumaks muuta :D
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas ulvar »

:):):):):):)
Viimati muutis ulvar, 29 Juul 2010, 17:34, muudetud 1 kord kokku.
cubicus

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Tasuta traffic on hea :D Suured tänud Elisale.Oma lehtedele saan ka praegu hästi külalisi (Y)
Turakas
Postitusi: 1
Liitunud: 06 Aug 2010, 12:28

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas Turakas »

**************. Teiesuguste ******* pärast peab Elisa mu paketti piirama.Milles nemad süüdi on? Et te arengupeetusega lapse tasemel rahaskeeme välja mõtlete? Kõvad miljonärid nüüd kõik, kui paketi täis räägin nüüd, siis maksate ise mu ülejäänud osa kinni? (Y)
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Ah Turakas, ära virise, olin üle aasta ise Elisas, täiesti mõttetu teenusepakkuja üleüldse, kallid hinnad, probleemid klienditeeninduses, segadused arvetega.. Üle viskas. Nüüd mina juba kolmandat ja abikaasa esimest aastat Tele2's, eimiskit probleeme. Kliendi eripakkumisega sain endale Samsung 5260 monte ka poole odavamalt kui mõni teine, helistan igalepoole 59 senti minut, omas võrgus tasuta, kuutasu pole, piiranguid pole, keskmine kuuarve koos tel. järelmaksuga ca 500-600 krooni, kus sisaldub reeglina ka ID-pilet. Ei, ma ei promo Tele2'e, lihtsalt kui oled liitunud mingi suvalise kampaania ajal "superheade" tingimustega, mis paari kuuga ära lõpevad (jah, mina tegin ka lolli peaga nii ja käisin Elisale ulme summasid pärast välja seepärast)siis ei anna küll kedagi teist süüdistada kui iseennast. Mina ka üritasin Elisat süüdistada ja kohtuga ähvardada, ei tulnud sest s***agi välja. Liitusin Tele2'ga ja elu jälle ilus. Pikk jutt kahe sõnaga kokku võtta- uuri enne erinevaid variante, kui liitud, ega teenusepakkuja eest ära ei jookse.
Kirbuturg
Postitusi: 1
Liitunud: 07 Okt 2009, 22:30

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas Kirbuturg »

Hey
Elisa helitas ja pakkus perepaketti kus on sõbranumber võrgust välja ja sellele võib helistada piiramatult tasuta.
Viimati muutis Kirbuturg, 14 Nov 2010, 18:55, muudetud 1 kord kokku.
tomiandrep
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Nov 2010, 11:03

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas tomiandrep »

nonii nüüd kõik helistama :P :)
Kasutaja avatar
armido15
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Apr 2010, 23:41

Re: Uus rahateenimise viis - jälle kõnekaartidega

Lugemata postitus Postitas armido15 »

Hetkel ei ole ühtegi kaarti millel seda skeemi kasutada saaks?
Ilma ühegi teenusepakkujaga liitumata?
Vasta